Mide bulantısının olmaması ?

yagmursonmz

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
256
93
24
bugün 6+4 e girdim geçen hafta keseyi gördük sadece haftaya bir aksilik olmazsa gidicem ama benim mide bulantım yok normal mi sizce anlamadım diğer 2 düşüğümde de olmamıştı ister istemez yine tedirginim kalp atışını duymaya gidene kadar stresli geçiyor hep kan sulandırıcı iğne ve hap umarım bebeğime kavuşturur benim gibi olan var mı acaba ?

Benimde vardı şuan çok nadir çok normal herkeste olcak diye bi kaide yok

lmadı daha herkes canlılık belirtisi yazmış mide bulantısı bende tık yok daha
Ya bizim bi akrabamızda gebe onda da hiç olmadı öyle düşünmeyin bazılarının rahat geçiyo gebelik te cuma günü veya pazartesi felan Allah'tan bişey olmazsa bebeği kalp atışını duyarsınız stres yapmayın sonuçta içinizde sizden herşeyi alan bi yavru var her ne olursa olsa ne gerek var bende kalp atışını duyana kadar çok soru işareti vardı ama Rabbim yazınca oluyo bol bol dua et bol bol

Yani evet herkeste olması şart değil diyen de çok fakat daha önce kaybım olduğu için korkuyorum ister istemez

Yani evet herkeste olması şart değil diyen de çok fakat daha önce kaybım olduğu için korkuyorum ister istemez
Evet ama bu öyle olucak diye bi kural yok pozitif düşün mide bulantısıyla canlı cansız olduğu ölçülmez buna inan sadece stresten uzak dur bence Rabbime teslim et herşeyi bilen odur en iyisiini bilen odur

38 haftalık gebeyim. Bırak mide bulantısını aşermedim bile. İnşallah sende rahat hamilelik geçirirsin. Korkma için rahat olsun.

Evet ama bu öyle olucak diye bi kural yok pozitif düşün mide bulantısıyla canlı cansız olduğu ölçülmez buna inan sadece stresten uzak dur bence Rabbime teslim et herşeyi bilen odur en iyisiini bilen odur
Rabbime sığınıyorum elimden başka bişey gelmiyor zaten kimseyle paylaşamıyorum sevincimi de üzüntümü de Burda sizlerden destek alarak geçirdim hep bu süreçleri teşekkür ederim

Ben ilk gebeliğimi 8.haftya girerken öğrendim 7+5 falandı . Asla bir belirti yaşamadım hamileliğe dair. Belki de süprizi olduğu için de anlamamış olabilirim bilmiyorum . Mide bulantım 1-2 defa oldu O da koku hassasiyetim başlamıştı ondan dolayı hamileliğin çok ortalarında . Ama Allah kolaylık versin mide bulantısı yaşayana

Ne güzel şanslıymışsınız diyelim o zaman, ben hamile gibi hissetmek istiyorum o yüzden sanırım herşeyi şartlandırdım kendimce :) teşekkür ederim

Ne güzel şanslıymışsınız diyelim o zaman, ben hamile gibi hissetmek istiyorum o yüzden sanırım herşeyi şartlandırdım kendimce :) teşekkür ederim
Hamilelik her türlü zor canım . Benim en çok zorlandığım şey son 1 ayda asla uyuyamamm. Sabah ettiğimi bilirim. Yani değişik bir şey uykun var ama karnının içi ağrıyor sızlıyor yada taşıyamıyormussun gibi değişik bir duygu Rabbim inşallah hayırlı zamanlarda bizlere tekrardan bu duyguyu tattırır :)

İnşallah bende hissederim bu sefer sizlere de tekrar nasip olsun inşallah

14+2 yim hiç mide bulantısı çekmedim içiniz rahat olsun

Mesajı kendim yazdım sandım.
Önceki bebeklerimde ne midem bulandı ne bişeyim oldu hiçbiri yaşamadı.
Bu seferki gebeliğimde kaç kere ağlayarak doktora gittim midem bulanmıyor hiçbir şey olmuyor bebeğime bişey mi oldu diye. Pazartesi doğumum var 1 kere bile bulanmadı. Kalbinizi ferah tutun diğer düşüklerinizle kıyaslamayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…