Mide bulantısının olmaması ?

bugün 6+4 e girdim geçen hafta keseyi gördük sadece haftaya bir aksilik olmazsa gidicem ama benim mide bulantım yok normal mi sizce anlamadım diğer 2 düşüğümde de olmamıştı ister istemez yine tedirginim kalp atışını duymaya gidene kadar stresli geçiyor hep kan sulandırıcı iğne ve hap umarım bebeğime kavuşturur benim gibi olan var mı acaba ?
ben de 9. hafta başladı desem inanır mısın? hatta çok korkmuştum neden yok diye. 2 gün önce hastaneye gittim öğürmekten rengim atmıştı artık. İnşAllah da olmaz rahat atlatırsın gerçekte çok kötü

Bir arkadaşım da annesi de 3. Ayda ben niye adet olmuyorum diye doktora gidip farketmişler hamileliklerini. Hiç bulantı yaşamamışlar. Siİn de öyledir. Sağlıkla gelsin

bugün 6+4 e girdim geçen hafta keseyi gördük sadece haftaya bir aksilik olmazsa gidicem ama benim mide bulantım yok normal mi sizce anlamadım diğer 2 düşüğümde de olmamıştı ister istemez yine tedirginim kalp atışını duymaya gidene kadar stresli geçiyor hep kan sulandırıcı iğne ve hap umarım bebeğime kavuşturur benim gibi olan var mı acaba ?
Bende 15. Haftadayım hiç mide bulantısı yaşamadım stres yapmayın 🙏🏻

Mesajı kendim yazdım sandım.
Önceki bebeklerimde ne midem bulandı ne bişeyim oldu hiçbiri yaşamadı. ☹️
Bu seferki gebeliğimde kaç kere ağlayarak doktora gittim midem bulanmıyor hiçbir şey olmuyor bebeğime bişey mi oldu diye. Pazartesi doğumum var 1 kere bile bulanmadı. Kalbinizi ferah tutun diğer düşüklerinizle kıyaslamayın. 🩷🩷
Yaaa çok sevindim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin benimde yok bulantım biraz bel ağrım başladı

X