Mfk yöntemi

4 gün gecikti pcoslu olunca acaba geç döllenme mi oldu yarın sabah kan verebilirsem vericem tekrar testi yapıp gderim devlet hastanesinde randevusuz de gidemiyorum nerede kan verebilirim özele de gidemem
ben de pcosluyum bir yıllık evliyim bi kimyasal gebeliğim var malesef kalamadımdaha

ben de pcosluyum bir yıllık evliyim bi kimyasal gebeliğim var malesef kalamadımdaha
İnşallah gebeliğiniz sağlıkla olur. Bende korkuyorum 9 aydır hiç olmamıştı ilk defa böyle çizgi gördüm. kimyasal mı değil mi sağlıklı mı stres yapıyor insan. ben mfk yöntemini denedim geçen ay kullandım takviye gıdalarını o yüzden acaba oldu mu diyorum

İnşallah gebeliğiniz sağlıkla olur. Bende korkuyorum 9 aydır hiç olmamıştı ilk defa böyle çizgi gördüm. kimyasal mı değil mi sağlıklı mı stres yapıyor insan. ben mfk yöntemini denedim geçen ay kullandım takviye gıdalarını o yüzden acaba oldu mu diyorum
İnşallah olmuştur ya isteyen herkese nasip etsin en sağlıklısıni

3 2 3 2 yöntemi nasıl bir yöntem acaba? Bende hamilelik düşünüyorum da açıklar mısınız
Âdet den sonra ilk gün cinsel ilişki olacak sonra 3 gün ara verilecek ve tekrardan ilişki sonrasında 2 gün ara verilecek sonra tekrardan ilişki olacak yumurtlama gününe denk gelecek ve spremler de dinlenmiş olacak bu şekilde biliyorum ben

X