Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım kendini çok yıpratma akışına bırak dua et üzülmek yok Rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur pozitif bak 💙
Allah razı olsun canım inş.. tutunur 🥺 belimde ağrıyor gerçkten kalmak önemli ama sağlıkla gebelik geçirip sağlikla kucağına almakta çok önemli..
Tevekkül zamanı 🤲

Belki yerleşmedir umutsuz olma iyi düşünmeye çalış. yarın kan ver için rahat etsin emin ol iyice

Canım burda herhangi bir yerde kan veremiyosun yada direk hastaneye gidip kan testi isteyemiyorsun. Dr mu aramalıyım pazartesi günü ve daha cok erken oldugu icin kabul bile etmez belki kontrolü pozitifi gorduysen 7. haftada gel der bilemiyorum şuan. Ama moralim düştü tabi verende Allah alanda tutunacaksa orkid dolusu kanamayla bile tutunuyor. Rabbim büyük diyorum.

Canım burda herhangi bir yerde kan veremiyosun yada direk hastaneye gidip kan testi isteyemiyorsun. Dr mu aramalıyım pazartesi günü ve daha cok erken oldugu icin kabul bile etmez belki kontrolü pozitifi gorduysen 7. haftada gel der bilemiyorum şuan. Ama moralim düştü tabi verende Allah alanda tutunacaksa orkid dolusu kanamayla bile tutunuyor. Rabbim büyük diyorum.
Hadi ya yurtdışında sistem burdakinden ne kadar farklıymış..ben kızıma hamileyken adet oldum sanmıştım meger hamile imişim..hamilelik boyunca ara ara kanamalarim da devam etti. ne iğneler ne haplar kullandim.o canı Rabbim bize emanet edicekse her şekilde tutunuyor.dunyaya gelecek olanın vakti belli de biz acele ettiğimizde kaliyoruz. Sıkma canını oluru varsa o evlat size nasip olur. Rabbim hayırlısını nasip etsin.

Walla hoca 5 damla diyor canım sen eczane ne dediyse onu uygula bende kapsül kullanıyorum 5000iü seninkisi kaç🤭
Eczaneye sormamış eşim bir şey demedi. Üstüne böyle yazıyor bir el atın 1 damla çok küçük 😂
IMG_20211128_100318.jpg

X