Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

güzel günler görmek dileğiyle ❤
4 ay
16 aralık
Mfk karışım + folik.

Canım bence takılma ona boşver hep beraber motive olalım. inşAllah çatlatma iğnesiyle olur gerek kalmazsa da ama olursa da üzülme bu yolda devam
Catlatma ignem yapildi bugün 5.gundeyim
Ovulasyonla gebelik testleriyle takipteyim 2 hasta bakıyorum biri yatalak,bu ay daha çok dua ettim olsun diye. Kimseye söz etmedim cevremde ki insanlar ruyasinda hamile olduğumu görüyormus beni arayıp bunu bile soruyorlar,boyle olunca daha cok umutlaniyorum. İgneyle olmazsa ya nasip MFK yontemi

Kizlar bugun adet gunum bana dua edin hafif gaz sancim var baska birsey yok sabah da yumurtlama akıntısı gbi beyaz sefaf uzayan akinti gelmisti umutlandim açıkçası insalalh gguel haberlerr verebilirimm sizeee
Hadi inş.. çok heycanlı takipteyim.. Bende yarın test yapim diyorum yaaa 28 kasım doğum günüm keşkem bi sürpriz olsa

Ahh inşAllah Rabbim gönlüne göre versin canımmm olmazsa gel bekleriz

Anladım teşekkür ederim bir şey vesile olacak ama ne.. Her ay farklı şeyler denemeye çalışıyorm ama sonuç sıfır
Olsun öyle deme hepimiz aynıyız sonuçta bir ay birşey duyuyoruz onu yapıyoruz.Beynimizi olumsuz herşeye kapatıyoruz baksana ne canlı örnekler var onları göz önüne alalım

Bende geldim
Bat:14 aralık
Süre : Tam takipli 1 sene
Takviye: folik asit, d3 vit, keciboynuzu pekmezi (ev yapımı), omega3 , Qenzim ve coraspirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…