Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geldim tatlıss. 10 ay benim de. Beklenen adet 22 Aralık

Merhaba arkadaşlar bende şimdiden yerimi alayım 26 Aralık beklenen adet tarihim şuan adet olmadım akşama kadar olurum bu ay geç yumurtlama oldu bende sanırım bir kaç günde gecikme olabilirmis geç yumurtlama da . Ben bu ay dvit folik asit kullandım eşimle birlikte arı sütü bal polen karışımı kullandık yalnız mfk Dr önerdiği karşımdan farklıydı yan ürünü gibi diyim. Bu ay az çok değerlendirelim dedik eşim askeri personel tutmuyor günler olursa bu ay mfk karışımı alacam söylenen adamdan. Ben iki buçuk senedir deniyorum beni de eklerseniz sevinirim ola ki gebe kalirsam kullandigim arı sütü bal polen karışımı vesile olmuştur

Çatlatma iğnesi işe yaramazsa bu yönteme gececegim. Doktoru biraz sevmiyorum doğum kontrol hapı bana yan etki yapti dediğimde alaycı tepki vermişti,hala takip edip her videosunu izler dinlerim. Umarim herkese umut olur
Canım bence takılma ona boşver hep beraber motive olalım. inşAllah çatlatma iğnesiyle olur gerek kalmazsa da ama olursa da üzülme bu yolda devam

Yaa günün de geçmişşi hadii ilk gebemiz sen ol test yapmayı düşünür müsün acabaa

Tamam kuzum ekliyorum senide inşAllah gerek kalmaz ama olursada hep beraber devamm

Ayy ben olsam simdiye hergüne bir test yapmıştım adetlerin düzenli mi ? Test yapsan ? hadi hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…