Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canm benim 11 aylik sabir surem var ve hic gebelik olusmafi bu kötü birsey mi yani anlamadim 😔😔😔 olumsuz birsey yok ama olmuyor
Sanırım aynı durumdayız canım 14 -15 Aydır hiç gebelik oluşmadı 🤔 her şey normal deniliyor ama senin gibi aklım almıyor hiç mi denk getiremedik şu yüksek günlere bilemedim 🤷🏿‍♀️

Derstlesmeye hepimizin ihtiyacı var.. ben 35 yaşındayım 1 kızım. Var 1 yıldır 2. Yi istiyorum ama sebepsiz yere olmuyor 😒😒😒 sizlerin hikayesi nedir?
Bende 23 yaşındayım 1 senedir evliyim 6 ayı geride bırakmak üzereyim 😒 dr göründük eşimle bir aksilik yok çok şükür 🙏🏻 Ama bekliyoruz işte

Sanırım aynı durumdayız canım 14 -15 Aydır hiç gebelik oluşmadı 🤔 her şey normal deniliyor ama senin gibi aklım almıyor hiç mi denk getiremedik şu yüksek günlere bilemedim 🤷🏿‍♀️
Yas kac canim senin valla ayni dertten muzdraipiz 🤦‍♀️🤦‍♀️adetler normal hormanlar normal cağımızın sorunu gercekden milyon kisi var telegram grubunda halimize binlerce kez sukurler olsun ne dertli insanalr var .. cok zor. Rabbim yardimcimiz olsunnn

ben 8 aydır evliyim yaş 24. hiç gebelik oluşmadı ama şuan çok da sorun etmiyorum açıkçası. Hep "bebek geleceği zamanı bilir" diyorlar, ona da inanıyorum. Ve gerçekten Mehmet Hocayı takip ettiğimden beri inanılmaz rahatladı kafam. Çok şükür sağlıklıyım. Allah esirgesin gerçekten insanlar neler yaşıyor... Bonibonum gerçi ben ama olsun. Rabbim bilir vereceği zamanı 🤗 Ha ama inşallah heepppimiz gebe kalacağız şu 3 ayda 😂🙏🏻✨

Benimde bir oğlum var oğlum 9 aylıktı korunmayı bıraktık tık yok 3 yaşına girecek çocuk dedim emziriyorum ondanmı 1 sene oldu sütü bırakalı yine yok eşim varikosel ameliyatı olmuştu oğlum doğduktan sonra hep o ameliyat yüzünden :KK43: olmuyor düşmüş değer ileri hareketimiz düşük mfk ya bu yüzden güveniyorum sperm kalitesini artıyormuş bal inşallah bu ay son olur ben tek çocuğum ve teklik çok kötü benim için :KK43:

Canm sen anlıyorsun benim hormonalrda boyle
Lh : 5.67
Fsh :8.38
Tsh : 1.89
Estradiol : 37.68
Prolaktin :28.4
Yorumlarmiisn daha doktora gitmedim adetik bitsin gidicem bakalim ne dicek
Kuzum gayet güzel değerlerin bu şekilde😘 benim bildiğim kadarıyla bir sorun görünmüyor ama tabii ki doktorunada mutlaka sor

Benimde bir oğlum var oğlum 9 aylıktı korunmayı bıraktık tık yok 3 yaşına girecek çocuk dedim emziriyorum ondanmı 1 sene oldu sütü bırakalı yine yok eşim varikosel ameliyatı olmuştu oğlum doğduktan sonra hep o ameliyat yüzünden :KK43: olmuyor düşmüş değer ileri hareketimiz düşük mfk ya bu yüzden güveniyorum sperm kalitesini artıyormuş bal inşallah bu ay son olur ben tek çocuğum ve teklik çok kötü benim için :KK43:
bu ay olmasa bile umut etmeye, programa uymaya devam et 3 aya gebe olursun/oluruz inşallah 🙏🏻

Kuzumm Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim 😍 topik hayırlısı olsun bende bu ay mfk denicem bakalım 🥰
Sadece folik asit ve d vitamini kullanıyorum
Bat 20 Aralık İnnşaaallaaah gelmicek 🙏🏻🤣
Hoşgeldin kualamm😍 senide ekliyorum listeye bu. Kasım aralık ayları fark etmeksizin bu listeyi sürekli böyle güncelleyerek gideceğiz 🤭 İnşallah gelmesin ama gelirse de şükretmesini öğrencez kuzum🌸

Bende de yas 31..9 yıllık evliyim.7 yaşına girecek kızım var kızımdan önce bı düşüğüm var.cocuk isindede hevesli olmamak lazım galiba ya kafa ona odaklı olunca olmuo.kizimda ne ara hamile kaldım anlamamıştım valla..kardeşi olsun göbeğim çatlıyor ama bebek düşünmeyenler Cat çat gebe biz hala yerimizde sayiyoz🤪

X