Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar konuyla pek alakalı değil belki ama dheas hormonuyla ilgili bilginiz varmı. Bugün doktordan geldim kontrol için gitmiştim o hormonum yüksek çıkmış. Endokrine git tekrar gel bana dedi. Korunayımmı bu süreçte dedim. Uok korunmana gerek yok dedi. Ama etkilermi çocuk olmasını acaba 🙄

Kızlar konuyla pek alakalı değil belki ama dheas hormonuyla ilgili bilginiz varmı. Bugün doktordan geldim kontrol için gitmiştim o hormonum yüksek çıkmış. Endokrine git tekrar gel bana dedi. Korunayımmı bu süreçte dedim. Uok korunmana gerek yok dedi. Ama etkilermi çocuk olmasını acaba 🙄
Canım erkeklik hormonu adı verilir halk arasında yani dr larda kullaniyo bu tabiri.
Kıllanma yapar kadında genelde hormon bozuklugu olan kisilerde görünür polikistiklerde. Bende de vardı bitkisel ilaclarla düşürdürler yüksek değerleri..

Canım erkeklik hormonu adı verilir halk arasında yani dr larda kullaniyo bu tabiri.
Kıllanma yapar kadında genelde hormon bozuklugu olan kisilerde görünür polikistiklerde. Bende de vardı bitkisel ilaclarla düşürdürler yüksek değerleri..
Evet canım benimde biraz tüylenmem vardı zaten ondan demekki zaten polikistiğim. Doktor endokrine git ama sonra bana gel ilaçta verirse bana göstermedennkullanma dedi. Ama bulunduğum yerdede endokrin yokmuş. Korunmana gerek yok olursa olsun çocuk dedi. Ama bu aralar gidemesem etkilermi çıcuk olumunu acaba

Kese gorunmesi icin mi canim ??

Canım benim son adet tarihimin başlangıcı 6 ekim 🤯 adet günümde yumurtladım 34. Günde 🤣🤣 uzadı gitti neredeyse 60 gün adet olmamanın üstüne öğrendim. Sekreter kız son adet tarihimi sordu hımm 7+ 5 günlük hamilesiniz dedi 🤣🤣🤣 bugün gelin dedi saati bana uymadı. Doluymuş haftaya verdi.
7. Haftadan önce vermiyolar bi bilse asıl olayı 2 3 hafta sonraya verirdi bende çaktırmadım 😁😁
Benim içinde iyi oldu 1 hafta sonrası gitmişken vajinal ultraschalla bakarsa görür belki ama zaman geçmek bilmeyecek...

Canım benim son adet tarihimin başlangıcı 6 ekim 🤯 adet günümde yumurtladım 34. Günde 🤣🤣 uzadı gitti neredeyse 60 gün adet olmamanın üstüne öğrendim. Sekreter kız son adet tarihimi sordu hımm 7+ 5 günlük hamilesiniz dedi 🤣🤣🤣 bugün gelin dedi saati bana uymadı. Doluymuş haftaya verdi.
7. Haftadan önce vermiyolar bi bilse asıl olayı 2 3 hafta sonraya verirdi bende çaktırmadım 😁😁
Benim içinde iyi oldu 1 hafta sonrası gitmişken vajinal ultraschalla bakarsa görür belki ama zaman geçmek bilmeyecek...
Siz hiç adet olmadan mı gebe kaldınız maşallah yumurtlamayı nasıl anladınız peki

Evet canım benimde biraz tüylenmem vardı zaten ondan demekki zaten polikistiğim. Doktor endokrine git ama sonra bana gel ilaçta verirse bana göstermedennkullanma dedi. Ama bulunduğum yerdede endokrin yokmuş. Korunmana gerek yok olursa olsun çocuk dedi. Ama bu aralar gidemesem etkilermi çıcuk olumunu acaba

Canım çocuk olacaksa onu hiç bir sey etkileyemez olmayınca sebep oluyor herşey.
2. Bebegime ciddi hormon bozukluklariyla hamile kaldım düzeltemiyolardı benim ayarlarimi bir türlü 😁
Dr bana cocuk yap dedi bizim eski nenelerimiz büyüklerimizde der cocuk yap düzelir adetlerin hormonların diye.
Burdakiler cok fazla natur herseyleri hala geleneksel ilerliyor..
Öyled3 bi kalırsın ki bi teşhis konulunca hemen stres sıkıntı yapıyoruz bu bi engek değil kalırsın hatta ilaçların düzeltemediğini bebiş düzeltir 😍🐣
Kızımdan sonra 35 günde bir 4 yıl düzenli regl gördüm o beni iyilestirdi..
Bu grup bu güzden var umut yıkmak karamsarlık yok ❌❌❌❌

Hep kendimden misal veriyorum ama yaşanmışlık bunlarda...

Canım çocuk olacaksa onu hiç bir sey etkileyemez olmayınca sebep oluyor herşey.
2. Bebegime ciddi hormon bozukluklariyla hamile geldim düzeltemiyolardı benim ayarlarimi bir türlü 😁
Dr bana cocuk yap dedi bizim eski nenelerimiz büyüklerimizde der cocuk yap düzelir adetlerin hormonların diye.
Burdakiler cok fazla natur herseyleri hala geleneksel ilerliyor..
Öyled3 bi kalırsın ki bi teşhis konulunca hemen stres sıkıntı yapıyoruz bu bi engek değil kalırsın hatta ilaçların düzeltemediğini bebiş düzeltir 😍🐣
Kızımdan sonra 35 günde bir 4 yıl düzenli regl gördüm o beni iyilestirdi..
Bu grup bu güzden var umut yıkmak karamsarlık yok ❌❌❌❌

Hep kendimden misal veriyorum ama yaşanmışlık bunlarda...
Çok haklısın canım. Bende daha ergenlik yıllarımda polikistik olduğumu öğrenmiştik. Annem birçok doktora götürmüştü tabi o zaman bilmiyoruz ne olduğunu kötü birşeymi diye. Annem doktora demişti ilerde çocuğu olurmu falan diye. Tabiki olur. Hatta doğum yapınca hormonları öyle bir düzelirki demişti☺️
Hayırlısı artık o zaman biraz kilo verme sürecindeyim belki verdikce düşer oda 🤗🌺

Çok haklısın canım. Bende daha ergenlik yıllarımda polikistik olduğumu öğrenmiştik. Annem birçok doktora götürmüştü tabi o zaman bilmiyoruz ne olduğunu kötü birşeymi diye. Annem doktora demişti ilerde çocuğu olurmu falan diye. Tabiki olur. Hatta doğum yapınca hormonları öyle bir düzelirki demişti☺️
Hayırlısı artık o zaman biraz kilo verme sürecindeyim belki verdikce düşer oda 🤗🌺
Kesinlikle kilo verimi çok işe yarıyor polikistiklerde hadi inş.. tez vakitte güzel haberler alıcaz Allah'ın izniyle. 🤲🐣😍

Son düzenleme:
Siz hiç adet olmadan mı gebe kaldınız maşallah yumurtlamayı nasıl anladınız peki

Ekimde yumurtladigimi hiç hissetmedim dr bana yumurtladigin zamani anlayamazsin her ayda yumurtlamiyorsun demisti bende gercekten anlamiyodum hic demek ki yumurtlayamiyodum
Aslında mfk yöntemini bilmeden o usülle ilişki oluyodu bizde. 35 gunde bi adet oluyorum. 34. Gün leke geldi bu ayda olmadi sökülüyorum dedim devami gelmedi 3 gün damla damla geldi. Arastirdim hemen Ovulasyon kanamasi diye bir sey okudum hemen degerlendirdim 2 gün üst üste sonuc bu canım gebeyim.
Belirtilerimi nasıl anladığımı bu zamana kadar ki gebeliklerimi nasil kaldigimi hep yazdım sanirım 10. Ve 11. Sayfalarda okuyabilirsin istersen.

Son düzenleme:
Merhaba sevgili anne adayları:21:Son zamanlarda duyulan Mfk Yöntemini duymuşunuzdur.Ben ve benim gibi bir çok kişiye umut olacağını düşünüyorum.Stressiz normal şekilde gebe kalma yöntemi kısaca.
Zihnimizde olumsuz ne varsa herşeyi unutuyoruz.Polikistikoveri ,sperm azlığını, düşükleri,Amh düşüklüğünü vs vs:KK73:Hatta bunların isimlerini bile doktor bey değiştirdi.Sırf bunlara takılı kalmayalım diye:KK68:Şöyle düşünün yeni evlenmişiniz ve yeni bebek düşünüyoruz.Ben bu sayede birazda olsa zihnimi boşalttım. Regl oluyorsanız eşinizde sperm varsa bu yöntemi uygulayabilirsiniz.Umutsuz olmak yok:KK37:Sabırla duayla inançla inşAllah mucizlerimize kavuşacağız.
Bu yolda birbirimize destek olmaya ne dersiniz:KK60:
Bazı verilen öneriler var, neler bunlar derseniz şöyle
✅Önerilen arı sütü bal karışımı eşler 2 tatlı kaşığı kullanacak (kendisinin oranlarını belirttiği yer var ordan )
✅Omega 3 kapsül
✅Folat tablet
✅D3/K2 vitamini hepsini eşlerle birlikte kullanıyoruz.
✅Regl bitince ilişki başlar.Daha sonra 3-2-3-2 gün ara ile ilişki önerilir.Polikistikover varsa 21.22.günler önemlidir.
☘️Günde en az 5000 adım
☘️Yeşillik tabağı ve Akdeniz diyeti şeklinde beslenme
☘️Gökkuşağı tabağı
☘️1,5-2litreye yakın su
💫Daima gülümse ve olmasa bile şükret üzülme
💫Regl döngüsü 35 gün ve altı olması düzensiz regl olanların uzmana gidip düzeni sağlanmalı ve sonrasında mfk uygulanmalı
💫Kilosu olan arkadaşlarımızın kilo vermesi Eksik olan bilgiler varsa sizlerde tamamlayablirsiniz.
Unutmayın bizler ve eşlerimiz gayet sağlıklıyız bunu kendimize hep hatırlatalım ve olumsuz ne varsa unutalım yeniden başlayalım:KK49:
Mfk tablomuzuda beni etiket yaparak istenilen bilgilerle oluştarabiliriz. Bol bebikli gebeli topik olması umuduyla arkadaşlarım:emir_bebek::anneadayı:
Güzel Anne Adayımız:KK76:
Geçirilen
Süre :KK66:
Beklenen Adet Tarihi :KK54:
Kullanılan
Takviyeler:dondurma:
Sonuç:nazar:
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim 1 yıl17 AralıkArı sütü kapsül-İnositol-Omega3-D3/K2 -Folat
@Mabellee11 Ay19 AralıkMfk Karışımı-Devit3
@OznurDS6 Ay22 AralıkFolik asit- Folat
@Orangeee11 Ay23 AralıkMfk Karışımı-Devit3/Omega3
@kizinbiri917 Ay1 AralıkMfk karışımı-Omega3-Folik Asit-D3/K2 vit
@Ayisigi0024 Ay12 AralıkMfk Karışımı-Folik asit-Omega3-Dvit3
@Ruyaperisi1yıl11 AralıkProwomen-Devit3 -Omega3
F Ftxxx 1,5 yıl5 AralıkMfk Karışımı-Devit3-B12
@umutlu_7 Ay17 AralıkMfk Karışımı-Folikasit-Devit3-Hayıt tohumu
U Uzum_bugusu 4 ay1AralıkFolik Asit-Devit3- Omega3:anneadayı:🧿
@prof201 Yıl21 AralıkMfk karışımı-Devit3-Folik Asit-Omega3
@L u n a7 ay15 AralıkMfk Karışımı-Omega3-D3/K2 -Folat
@Mihra958 Ay18 AralıkMfk Karışımı-Omega3-D3/K2-FolikAsit
@birogretmenn7 Ay23 KasımMfk Karışımı-Omega3-D3/K2 -Folat
@Taze fasulye10 Ay22 AralıkMfk karışımı-Devit3-Multi vit
@Limonlu Su2.5Yıl26 AralıkBal Karışımı-FolikAsit -Devit3
@Hanimelicicegim6 Yıl21 AralıkMfk Karışımı-Folat-Omega3
@bkoy4 Ay16 AralıkMfk Karışımı-Folik Asit
@Lna161 Yıl13 Aralıkİnofolic combi-Omega3 D3-E vit
@Ceviz hanim1 Yıl14 AralıkQenzim-Omg3
Coraspirin-Folikasit D3
@busrayln5 Ay24 AralıkMfk Karışımı-FolikAsit-Devit3-Omega3
Cookiie Cookiie 2 Yıl29 AralıkMfk Karışımı-Folat -Omega3
Devit 3
@Selizay1.5. Yıl16 AralıkD3/K2-Folat -Demir-K.Boynuzu Özü
@HAbibte -29 Kasım -
@Simge34212 Ay30 AralıkMfk Karışımı-Folat Omega3-
D3/K2 vit
@ORKIDE_6 3 Yıl22 AralıkMfk Karışımı-D3-Omega3-İnositol
16 Aralık bat folicasit mfk karışım
Merhaba sevgili anne adayları:21:Son zamanlarda duyulan Mfk Yöntemini duymuşunuzdur.Ben ve benim gibi bir çok kişiye umut olacağını düşünüyorum.Stressiz normal şekilde gebe kalma yöntemi kısaca.
Zihnimizde olumsuz ne varsa herşeyi unutuyoruz.Polikistikoveri ,sperm azlığını, düşükleri,Amh düşüklüğünü vs vs:KK73:Hatta bunların isimlerini bile doktor bey değiştirdi.Sırf bunlara takılı kalmayalım diye:KK68:Şöyle düşünün yeni evlenmişiniz ve yeni bebek düşünüyoruz.Ben bu sayede birazda olsa zihnimi boşalttım. Regl oluyorsanız eşinizde sperm varsa bu yöntemi uygulayabilirsiniz.Umutsuz olmak yok:KK37:Sabırla duayla inançla inşAllah mucizlerimize kavuşacağız.
Bu yolda birbirimize destek olmaya ne dersiniz:KK60:
Bazı verilen öneriler var, neler bunlar derseniz şöyle

✅Önerilen arı sütü bal karışımı eşler 2 tatlı kaşığı kullanacak (kendisinin oranlarını belirttiği yer var ordan )
✅Omega 3 kapsül
✅Folat tablet
✅D3/K2 vitamini hepsini eşlerle birlikte kullanıyoruz.
✅Regl bitince ilişki başlar.Daha sonra 3-2-3-2 gün ara ile ilişki önerilir.Polikistikover varsa 21.22.günler önemlidir.

☘️Günde en az 5000 adım
☘️Yeşillik tabağı ve Akdeniz diyeti şeklinde beslenme
☘️Gökkuşağı tabağı
☘️1,5-2litreye yakın su

💫Daima gülümse ve olmasa bile şükret üzülme
💫Regl döngüsü 35 gün ve altı olması düzensiz regl olanların uzmana gidip düzeni sağlanmalı ve sonrasında mfk uygulanmalı
💫Kilosu olan arkadaşlarımızın kilo vermesi
Eksik olan bilgiler varsa sizlerde tamamlayablirsiniz.

Unutmayın bizler ve eşlerimiz gayet sağlıklıyız bunu kendimize hep hatırlatalım ve olumsuz ne varsa unutalım yeniden başlayalım:KK49:

Mfk tablomuzuda beni etiket yaparak istenilen bilgilerle oluştarabiliriz. Bol bebikli gebeli topik olması umuduyla arkadaşlarım:emir_bebek::anneadayı:

Güzel Anne Adayımız:KK76:
Geçirilen
Süre :KK66:
Beklenen Adet Tarihi :KK54:
Kullanılan
Takviyeler:dondurma:
Sonuç:nazar:
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim 1 yıl17 AralıkArı sütü kapsül-İnositol-Omega3-D3/K2 -Folat
@Mabellee11 Ay19 AralıkMfk Karışımı-Devit3
@OznurDS6 Ay22 AralıkFolik asit- Folat
@Orangeee11 Ay23 AralıkMfk Karışımı-Devit3/Omega3
@kizinbiri917 Ay1 AralıkMfk karışımı-Omega3-Folik Asit-D3/K2 vit
@Ayisigi0024 Ay12 AralıkMfk Karışımı-Folik asit-Omega3-Dvit3
@Ruyaperisi1yıl11 AralıkProwomen-Devit3 -Omega3
F Ftxxx 1,5 yıl5 AralıkMfk Karışımı-Devit3-B12
@umutlu_7 Ay17 AralıkMfk Karışımı-Folikasit-Devit3-Hayıt tohumu
U Uzum_bugusu 4 ay1AralıkFolik Asit-Devit3- Omega3:anneadayı:🧿
@prof201 Yıl21 AralıkMfk karışımı-Devit3-Folik Asit-Omega3
@L u n a7 ay15 AralıkMfk Karışımı-Omega3-D3/K2 -Folat
@Mihra958 Ay18 AralıkMfk Karışımı-Omega3-D3/K2-FolikAsit
@birogretmenn7 Ay23 KasımMfk Karışımı-Omega3-D3/K2 -Folat
@Taze fasulye10 Ay22 AralıkMfk karışımı-Devit3-Multi vit
@Limonlu Su2.5Yıl26 AralıkBal Karışımı-FolikAsit -Devit3
@Hanimelicicegim6 Yıl21 AralıkMfk Karışımı-Folat-Omega3
@bkoy4 Ay16 AralıkMfk Karışımı-Folik Asit
@Lna161 Yıl13 Aralıkİnofolic combi-Omega3 D3-E vit
@Ceviz hanim1 Yıl14 AralıkQenzim-Omg3
Coraspirin-Folikasit D3
@busrayln5 Ay24 AralıkMfk Karışımı-FolikAsit-Devit3-Omega3
Cookiie Cookiie 2 Yıl29 AralıkMfk Karışımı-Folat -Omega3
Devit 3
@Selizay1.5. Yıl16 AralıkD3/K2-Folat -Demir-K.Boynuzu Özü
@HAbibte -29 Kasım -
@Simge34212 Ay30 AralıkMfk Karışımı-Folat Omega3-
D3/K2 vit
@ORKIDE_6 3 Yıl22 AralıkMfk Karışımı-D3-Omega3-İnositol
Bat 16 Aralık Folik asit mfk karışım kullanıyorum 6 aydır deniyoruz bu ay yaz yağmuru (kimyasal) oldu

Ekimde yumurtladigimi hiç hissetmedim dr bana yumurtladigin zamani anlayamazsin her ayda yumurtlamiyorsun demisti bende gercekten anlamiyodum hic demek ki yumurtlayamiyodum
Aslında mfk yöntemini bilmeden o usülle ilişki oluyodu bizde. 35 gunde bi adet oluyorum. 34. Gün leke geldi bu ayda olmadi sökülüyorum dedim devami gelmedi 3 gün damla damla geldi. Arastirdim hemen Ovulasyon kanamasi diye bir sey okudum hemen degerlendirdim 2 gün üst üste sonuc bu canım gebeyim.
Belirtilerimi nasıl anladığımı bu zamana kadar ki gebeliklerimi nasil kaldigimi hep yazdım sanirım 10. Ve 11. Sayfalarda okuyabilirsin istersen.
Okudum canım maşallah ne güzel sağaağlim kucağına al inşallah

Tatlı bekleyisler seninki ama çok güzel Rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsinn ❤❤❤😍😍

Tatlı bekleyisler seninki ama çok güzel Rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsinn ❤❤❤😍😍

Aminn cnm tez zamanda sizlerede nasip olsun dün gece uyuyamadım uykusuzluk var son 1 haftadır sizlere dua ettim oturup.
Ins.. kabul eder rabbim 🤲😍🐣

X