Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Size bişey soracağım hanımlar mfk günlerine uyuyormusunuz bu arı sütü karışımı yiyince 3 gün ara 2 gün ara olmuyor peş peşe oluyor ve bu hiç iyi değil:KK70: heleki sorunlu spermlerde çok çok kötü zaten hızı az dahada düşüyor sizler tam uyuyomusunuz

Ben de 31 yaşındayım ama hissettiğim yaş 25😄😜 Bir yıldır olmadı Hsg çekindim. Eşimde sorun yok düzenli adet gören bir sıkıntısı olmayan bonibonlu ama unuttum onu🤗 O kadar sayısız doğumlar yaptırdım hemen herkesin hamile kaldığını düşünürdüm taki bu yaşadıklarımı görene kadar ama olsun Gerçekten sabırla duayla beklemeyi öğreniyoruz😍

Bende de yas 31..9 yıllık evliyim.7 yaşına girecek kızım var kızımdan önce bı düşüğüm var.cocuk isindede hevesli olmamak lazım galiba ya kafa ona odaklı olunca olmuo.kizimda ne ara hamile kaldım anlamamıştım valla..kardeşi olsun göbeğim çatlıyor ama bebek düşünmeyenler Cat çat gebe biz hala yerimizde sayiyoz🤪
Aynen öyle ya kime sorsam 1 tane yeter düşünmüyoz diyor bi bakıyorum hemen hamile nasıl oldu diyorum hani istemiyordun korunurken oldu . Millette ne yumurta var hemen kapıyor maşallah

Hoşgeldin kualamm😍 senide ekliyorum listeye bu. Kasım aralık ayları fark etmeksizin bu listeyi sürekli böyle güncelleyerek gideceğiz 🤭 İnşallah gelmesin ama gelirse de şükretmesini öğrencez kuzum🌸
Aynen aşkımm uzun zamandır yoktum bilmiyorum farkettin mi kendimi kitaplara verdim müziklere verdim salya sümük oldum yeri geldi dip bucak temizlik yaptım rahatladım 🤣 sonuç tevekkül tevekkül tevekkül 🙏🏻 Rabbimin vardır bildiği diyorum bakalım . Bende insilün direnci olduğu için mfk karışımı almıyorum 🥲

Ben de 31 yaşındayım ama hissettiğim yaş 25😄😜 Bir yıldır olmadı Hsg çekindim. Eşimde sorun yok düzenli adet gören bir sıkıntısı olmayan bonibonlu ama unuttum onu🤗 O kadar sayısız doğumlar yaptırdım hemen herkesin hamile kaldığını düşünürdüm taki bu yaşadıklarımı görene kadar ama olsun Gerçekten sabırla duayla beklemeyi öğreniyoruz😍
Of be döktürdün mübarek 🥰😍😍

Size bişey soracağım hanımlar mfk günlerine uyuyormusunuz bu arı sütü karışımı yiyince 3 gün ara 2 gün ara olmuyor peş peşe oluyor ve bu hiç iyi değil:KK70: heleki sorunlu spermlerde çok çok kötü zaten hızı az dahada düşüyor sizler tam uyuyomusunuz
Sperm hizi nasil düşüyor kuzucuk anlamadimmmm

Ben karışımı kullanamadığım için günleri pür dikkat ediyorum kuzum biraz libidoyu arttırdığı söyleniyor 🤣

Aynen aşkımm uzun zamandır yoktum bilmiyorum farkettin mi kendimi kitaplara verdim müziklere verdim salya sümük oldum yeri geldi dip bucak temizlik yaptım rahatladım 🤣 sonuç tevekkül tevekkül tevekkül 🙏🏻 Rabbimin vardır bildiği diyorum bakalım . Bende insilün direnci olduğu için mfk karışımı almıyorum 🥲
Evet kuzum önceden görüyordum şimdi yazınca sevindim ama tekrardan hoşgeldin😍😍 gördüm sen de ovülasyon testlerini bırakmışsın artık ben de inan var ya şu iki aydır o kadar rahatım ki istemeden kendimize kötülük yapıyormuşuz hocaya sordun mu kuzum insülin direnci olanlar kullanır demişti sanki

Sperm hizi nasil düşüyor kuzucuk anlamadimmmm
Eşimde hızı 10 canım benim art arda olunca kalitesi düşüyormuşya zaten bizimki 10 art arda olunca tamamen yerlerde :KK70: ameliyattan sonra hızı düşmüş canım şuandada zaten tekrarlamış dr diyor olırsan bütün sperler gidebilir dedim olma boşver biz hızını yükseltmeye çalışalım

Valla bizimde günler kurala göre olmadi gece vardiyasindaydi bu hafta ya nasip artık gerisi

Evet kuzum önceden görüyordum şimdi yazınca sevindim ama tekrardan hoşgeldin😍😍 gördüm sen de ovülasyon testlerini bırakmışsın artık ben de inan var ya şu iki aydır o kadar rahatım ki istemeden kendimize kötülük yapıyormuşuz hocaya sordun mu kuzum insülin direnci olanlar kullanır demişti sanki
Ya öyle ama bende de bi huy var ağzıma tatlı sürdün mü bırakamıyorum zaten dahiliye dr dan şeker ilacını alıcam ya çok zorlanıyorum bu günlerde durmadan çikolataya gömüyorum kendimi isteksiz

Kızlar bende 30 yasındayım bir sene once tamda bu zamanlar kimyasal gebelik gecirdim ondan sonra hic hareketlilik olmadı 😕😕
Bende 5 ay ara ile 2 defa kendiliğinden hamile kalmıştım ve 2. De kızımı doğurdum ama kızım 3.5 yaşında ve ben 1 yılı aşkındır korunmuyorum ve tık yok sebebi de belli değil... Galiba strese giriyorum oldu mu olacak mı elimde değil yaş geçiyor bir yandam 😐

X