Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzucum ahh inşAllah çook istiyorum hepimiz içinn😍 popüler olan konular oluyor genelde onlara göz atablirsinn temmuz mu görünüyor doğum nasipse 🥰🥰🥰

Kendi kendime bi kabaca hesap yaptım 😁 öyle görünüyo dr nasıl yapacak bilmiyorum. Var var canım biiir sürü göz attım ama içim ısınmadı..
Bi dr gidim kesin sonucu alınca ben açim sizi beklim 🤩

Kendi kendime bi kabaca hesap yaptım 😁 öyle görünüyo dr nasıl yapacak bilmiyorum. Var var canım biiir sürü göz attım ama içim ısınmadı..
Bi dr gidim kesin sonucu alınca ben açim sizi beklim 🤩
Olurr kuzum nasıl dersen mfk anneleri olarak orda toplaşırız inşallah 😍

Yani 15 yumurtlama 16 ilişki oldu
Canım erkennn daha adet gecikmesi yaşamadın sakın üzülme test içinde acele etme modunu sakın düşürme kafanı rahat tut olacaksada tutunsun bebiş stres yapma belli olmaz hiç..
Dayanamayip yunurtlamadan sonra 10. Gün yaptım 13. Gün yaptım hiç birsey çıkmadı 16 da çıktı dua ediyorum sana 🤲 ins. Adetin gelmez yumurtan döllenıyodur inş..
Tutunmaya çalısiyodur çok az kaldı şurda yaaa 3 güncük sonra belli olur 🤗😍

Merhaba arkadaşlar bu yöntemi araştıranlardanım mfk karışımı nerden alabiliriz bende 4 yıldır ikinci için uğraşıyorum basit kist var ama hamile kalamıyorum.
Hoşgeldin cnm rabbim tez zamanda cift cizgi görmeyi nasip etsin. 🤗
Sayfanın basına git orda aciklayici bir şekilde topik kurucusu açıklama yapmiş canım okuyabilirsin 🌼

Canım erkennn daha adet gecikmesi yaşamadın sakın üzülme test içinde acele etme modunu sakın düşürme kafanı rahat tut olacaksada tutunsun bebiş stres yapma belli olmaz hiç..
Dayanamayip yunurtlamadan sonra 10. Gün yaptım 13. Gün yaptım hiç birsey çıkmadı 16 da çıktı dua ediyorum sana 🤲 ins. Adetin gelmez yumurtan döllenıyodur inş..
Tutunmaya çalısiyodur çok az kaldı şurda yaaa 3 güncük sonra belli olur 🤗😍
İçim rahatliyor siz böyle dedikce hayırlısı olsun inşallah 🙏

Yağda cozunen vitaminler ya ADEK vitaminleri zeytinyag ile kullanin diyorlar benim kullandigim zeytinyag aromali 🙄
BB543DCE-74B7-41B8-9982-62BAC2E7FAC7.jpeg

Bak canımm burda çok güzel anlatmış🤗

Merhaba arkadaşlar bu yöntemi araştıranlardanım mfk karışımı nerden alabiliriz bende 4 yıldır ikinci için uğraşıyorum basit kist var ama hamile kalamıyorum.
Hoşgeldin canımm en baştan anlattım ordan okuyabilrsin😍 İnşallah hepimizin gebe kalma dileğiyle 🌸

X