Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar tanıdık aktar veya bal yapan varsa ordada yaptırabilirsiniz içinde bal polen probolis arı sütü var oranlarıda belli

Kızlar tanıdık aktar veya bal yapan varsa ordada yaptırabilirsiniz içinde bal polen probolis arı sütü var oranlarıda belli
Adam videoda göstermiş 800 grm kavanozun içine yarısından bi tık a polen ağzına kadar bal ve dolu bir kaşığa tekamül edecek kadar toz probolis 3 çay kaşığı yani 20 grm arı sütü bu kadar adamın sayfasında vardı

Kızlar yumurtlama günüm ilk defaçok ağrılı geçti sanki adetimin ilk günü gibi şimdi adetime 9 gün var ara ara ağrıyor neden acaba üşüttüm mü ki
Yumurtlama dönemim çok ağrılı geçti adet olmaya yakın yumurtladıgım icin hatta önce adet olucam sandim acaba üşüttum mü diyede düsündüm. Dün testte pozitifi gördüm Ins.. sağlikli bir yumurtlama gecirmissinizdir ve değerlendirmissindir hayirlisi olsun.

Tahmini yumurtlama üzerine 12 gün geçti test yaptım negatif herhalde bu ayda olmadı benim bata az kaldı 1 inde ayın ☹moralim bozuldu
Bekle canım 11. Günde bende çıkmadı 5 gün önceyi gösteren testlerden yaptım bide hiç belli olmaz moralini düşürme adetin gelmezse 15. Gün yap

b12 fıs varmış ya kızlaaar ben doktoruma özellikle sordum hap kullanmada sorun yaşıyorum damla varmı dedim alışman gerekli dedi bırakti bende yok sanmistim
Var var tadı da çok güzel ya valla önce d vit sıkıyorum onda zeytinyağı tadı çok üstüne b12 sıkıyorum mis gibi

Oranları nedir acaba yaa biliyor musun kuzum ben de kendim yapayım istiyorum valla evde her şey var boşa para vermek istemiyorum açıkçası
Yazmissin zaten kuzucugum gördüm anlamadığım yarıdan fazla mi polen koyuluyor

Tahmini yumurtlama üzerine 12 gün geçti test yaptım negatif herhalde bu ayda olmadı benim bata az kaldı 1 inde ayın ☹moralim bozuldu
canim benim adet üzerinden 5 gün geçti ama negatif çıktı kasette. Ama regl gelmediği sürece umutluyum çünkü geçen ay yumurtlama günüm de kaymıştı ve bir gecenin günlüğü bir hafta falan öncesinden bırak dediği için yumurtlamayı değerlendirememiştim. Bu ay da muhtemelen yumurtlama günüm kaydı. Yani kısaca regl başlamadığı sürece hep umut var. Devam et umut etmeye. Dün ben de üzülmüştüm bir miktar ama sonrasında hayırlısı dedim. Belki de bu ay olacak, bilemeyiz. MFK'yı uygulamaya devam edelim. Ha regl gelirse de bence 3 ay şansı var bu yöntemin de. Umut her daim bizimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…