Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hı evet geç yumurtalma olunca adette ileriye atiyo.hangi gün yumurtladigini biliyorsan 14 gün adete doğru say hemen hemen o günler adet gelio inşallah güzel haber gelir ama
Amin inşallah canım ilk defa böyle oldu umutlanamiyirum

Aynen aşko eşim göreve gitti bugün Çarşamba gelecek pazartesi kan vereyim diyecektim eşim ben gelince verelim gecikirsen diyor
Bence de benle 3 gün. Hastaneye gidip kan verince insanda değişik bir heves oluyor, hayal kırıklığı daha büyük oluyor. En kötü evde gebelik yap yarın, benim ovulasyondan sonra 11. Gün kaset testte silik çıkmıştı

Aynen öyle yapacam zaten yarına denk geliyor adet günüm

15 i yumurtlama 16 değerlendirmiştik eşim 16 sabah görevden gelmişti

Kizzlaarr kızlar yumurtlama günlerim bu aralar, ağrı kasılma oluyor ama size sorum bu ağrı yumurta büyürken mi oluyor yoksa çatladığında mı daha önce ovulasyon testiyle takip edip tecrübe eden var mi

Kizzlaarr kızlar yumurtlama günlerim bu aralar, ağrı kasılma oluyor ama size sorum bu ağrı yumurta büyürken mi oluyor yoksa çatladığında mı daha önce ovulasyon testiyle takip edip tecrübe eden var mi
İkisinde de oluyor catlamada bı tik daha fazla ağrı ve akıntı oluyor

3 2 değerlendir bence sperm 72 saat yaşıyor
Valla ben de öyle ikna etmeye çalışıyorum kendimi ama sonra bir bildirim geliyor kafaya ya yasamazsa?
Takvimde bugün yumurtlama görünüyor döngümün de 14. Günü, cuma birliktelik olmuştu bugün yine yapayım hazır ağrım da varken sonra 3 2 ye cevireyim en iyisi

Üst üste yaparsan bu sefer de sperm kalitesi düşer

Üst üste yaparsan bu sefer de sperm kalitesi düşer
48 saatte bir yapıyoruz gibi oldu kuzucum aslında inşallah sperm kendini toplarlıyordur, bu ay rahim filmi çektirdim sans yükseliyor diyorlar doktorun dediği de zaten dolu boş boş dolu boş dolu benim anladığım, biz dolu boş dolu kismindayiz inşallah daha fazla beklemez bebisler hepimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…