Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
48 saatte bir yapıyoruz gibi oldu kuzucum aslında inşallah sperm kendini toplarlıyordur, bu ay rahim filmi çektirdim sans yükseliyor diyorlar doktorun dediği de zaten dolu boş boş dolu boş dolu benim anladığım, biz dolu boş dolu kismindayiz inşallah daha fazla beklemez bebisler hepimizi
Amin inşallah bu son olur senin için 🙏❤️

Bundan alacam ben kuzu, bu markaya güveniyorum L Limonlu Su

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-28-12-02-43-706_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2021-11-28-12-02-43-706_trendyol.com.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 106
Bu arada benim doktorum da bunları verdi eşimle beraber kullanıyoruz spreylerden birer puf haptan da birer tane ikimiz kullanıyoruz. Ben bunlara ek prowomen kullanıyorum doktorum önerdi bal falan yemiyoruz artik düz duvara tirmanmamak için🤣
Eki Görüntüle 2960363
b12 fıs varmış ya kızlaaar ben doktoruma özellikle sordum hap kullanmada sorun yaşıyorum damla varmı dedim alışman gerekli dedi bırakti bende yok sanmistim 😅

Hadi ya yurtdışında sistem burdakinden ne kadar farklıymış..ben kızıma hamileyken adet oldum sanmıştım meger hamile imişim..hamilelik boyunca ara ara kanamalarim da devam etti. ne iğneler ne haplar kullandim.o canı Rabbim bize emanet edicekse her şekilde tutunuyor.dunyaya gelecek olanın vakti belli de biz acele ettiğimizde kaliyoruz. Sıkma canını oluru varsa o evlat size nasip olur. Rabbim hayırlısını nasip etsin.

Aminn Allah razı olsun.
Seninde zor gecmiş gebeliğin 2. De kolay bir gebelik geçirirsin inş.. her gebelik aynı olmuyor.
Gerçekten öyle biz hep gereksiz telaşlar içindeyiz bazen.
Çok şükür bugün biraz daha azaldı ilk gördüğümde birden korktum.
Gece çok sancı çektim adet gibi.
Allah'ıma emanet 😌

15 i yumurtlama 16 değerlendirmiştik eşim 16 sabah görevden gelmişti
Canım bende adet günümde yumurtladımya 14 gün gecikme olmuş oldu 16 gün sonra öğrendim yani adeti 2 gün gectikten sonra gibi bir sey oldu.
Şimdi test yapsan bile eğer kan vereceksen zaten direk çıkar inş.. vardir yaa.. Ama kaset testte herkeste 11. Günde gostermeyebiliyor mesela bende çıkmadı örneğin 16. Günde cıktı çıkmazsada üzülme sakın kırmızılar gelmezse ümit vardır 😊

Canım bende adet günümde yumurtladımya 14 gün gecikme olmuş oldu 16 gün sonra öğrendim yani adeti 2 gün gectikten sonra gibi bir sey oldu.
Şimdi test yapsan bile eğer kan vereceksen zaten direk çıkar inş.. vardir yaa.. Ama kaset testte herkeste 11. Günde gostermeyebiliyor mesela bende çıkmadı örneğin 16. Günde cıktı çıkmazsada üzülme sakın kırmızılar gelmezse ümit vardır 😊
Ben yarın kaset test yaparım gecikme devam ederse Çarşamba kan vermeye karar verdim

Kızlar yumurtlama günüm ilk defaçok ağrılı geçti sanki adetimin ilk günü gibi şimdi adetime 9 gün var ara ara ağrıyor neden acaba üşüttüm mü ki

X