Gebeliğe Hazırlık Mfk yöntemi hamilelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet 1 ay kullandim. Es paketi olarak almıştım. ( panacea fodega antox ve mfk bee ) bu 4 kutu vardi. Bol yürüyüş ve yesillik de yedim. 3 2 3 2 seklinde de birliktelik oldu
Çok teşekkür ederim. Allah sağlıkla kucağınıza versin. Darısı bizlere

Evet 1 ay kullandim. Es paketi olarak almıştım. ( panacea fodega antox ve mfk bee ) bu 4 kutu vardi. Bol yürüyüş ve yesillik de yedim. 3 2 3 2 seklinde de birliktelik oldu
Bu 3 2 3 2 dediğiniz 3 gün üst üste 2 gün ara 3 gün tekrar şeklinde mi yoksa 3 gün yapılmıyor 2 gün mü yapılıyor anlamadım kusura bakmayın

Bende eş paketini almayı düşünüyorum araştırma yapıyorum kullanan arkadaşlar varmı sonuçlar ne oldu diye tam güvenemiyorum ama denemekte istiyorum.bu 3 2 3 2 kuralını tam anlatırsanız çok sevinirim.birde gönderilen karışımlar nasıl kullanılıyor anladığım kadarıyla bu konuda çok açıklama yokmuş sitede

Bu 3 2 3 2 dediğiniz 3 gün üst üste 2 gün ara 3 gün tekrar şeklinde mi yoksa 3 gün yapılmıyor 2 gün mü yapılıyor anlamadım kusura bakmayın
Adetin 9 unda bitti diyelim. 10 unda iliski olacak 3 gün ara vereceksin 13unde iliski olacak 2 gün ara vereceksin 15 inde iliski
10
13
15
18
20 bu sekilde

Adetin 9 unda bitti diyelim. 10 unda iliski olacak 3 gün ara vereceksin 13unde iliski olacak 2 gün ara vereceksin 15 inde iliski
10
13
15
18
20 bu sekilde
Çok teşekkür ederim canım gözün aydın seninde Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıkla ilerler

10
13
15
18
20 bu sekilde
Bnm aldığım es paketi kapsül seklindeydi. 4 kutu vardi . Hem esim hem ben 1 er saat arayla 4 kapsül ictik

Adetin bittiği gün değil sonraki gün ilişki olacak yani.birde bu kapsüle ne zaman başladınız adetten sonramı.son olarak siz hamile kaldınız mı acaba

Adetin bittiği gün değil sonraki gün ilişki olacak yani.birde bu kapsüle ne zaman başladınız adetten sonramı.son olarak siz hamile kaldınız mı acaba
Ister bittiği gün ister sonraki gün size kalmis. Biz bittiği günü başlangıç sayarak 3 2 3 2 denemistik. Aslında kapsulu adet baslar başlamaz kullanmak daha iyimis. Ama biz siparis verdik geldi kullandik derken ben adetim bittikten 5 gün sonra filan kullanmaya başlamıştım .. Suanda 9 haftalik hamileyim. Kullandığım ay hamile kaldim

Sağolun cevapladiginiz için saatlerdir bunun cevabını arıyordum Allah razı olsun

Hayırlı olsun canım benimde eşimde problem var eş paketi aldık bitmesine çok az kaldı bende sorun yok ama woman almıştım bende 3 2 3 2 takviminimi uygulamıştıniz

Arkadaşlar mfk nin watsapp numarasını bilen varmı acaba sipariş vermiştim şimdi elime ulaştı ama ürünün paketi yırtılmış içindeki kutunun koruyucu bandı çıkmış kapağı açılmış belliki daha önce

Bnde bu sekilde hamile kaldim. Şuan hamileyim
Merhaba ben de mfk takviyeleri almak istiyorum ancak yorgunluktan olsa gerek mesajıma henüz cevap vermediler. Siz hangi takviyeleri aldınız acaba? Aşılama denedik tutmadı doktorumuz tüp bebek deniyelim diyor kararsız kaldım tüp bebek mi yaptırsam ya da mfk yöntemini mi denesem diye

Benim de sol tüpüm kapalı. Başka bir sorun yok her sey normal ama gebe kalamıyorum aşılama denedik olmadı. Bende aynı takviyeleri mi almalıyım acaba?

fiyatı ne kadar tatları nasıl
Kuzum internetten bak istersen fiyatları güncellemiş suan bilmiyorum mfk ürünleri yaz ilaçlar kapsül şeklinde yutuyosun eşinde sorun yoksa bireysel de alabilirsin bizde hiç problem yok ikimizdede ama eş paketi aldık genede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…