Mfk yöntemiyle hamile kalan varmı

Gerçekten doktorun adını duymadım. Ama doktor olup kendince karisim üretip bunun ticaretini yapanlara tamah etmiyorum, ya daha kötü olursa diye korkarım, Bu benim görüşüm. Siz bir kere almışsınız. Şifa olsun diyip için. İçeriğini araştırın. Tek tek bakın. Sorgulama sitesi var tarım ve hayvancılık onayı var mı diye sorgulatin.siz tedbirinizi alın taktir Allah'in inşallah ise yarae paranız da yanmaz. Ha fikrimi soyleyeyim 16 bin ona veregime bilmiyorum denediniz mi ama aşılama yapardım diye düşünüyorum.
Aslında evet haklısınız doktor gerçekten mesleğini hakkıyla yapan biri ve kullanan çok insan var iyice araştırdım aşılama hiç yapmadım çok doktora gittim ama birşeyin yok herşey temiz işte iltihap yara hicbirsey yok sadece bir iki ilaç verip yolluyordu

Aslında evet haklısınız doktor gerçekten mesleğini hakkıyla yapan biri ve kullanan çok insan var iyice araştırdım aşılama hiç yapmadım çok doktora gittim ama birşeyin yok herşey temiz işte iltihap yara hicbirsey yok sadece bir iki ilaç verip yolluyordu
Hakkınızda hayırlısı olsun. İnşallah hiç bir seye gerek kalmadan hamile kalırsınız

X