Gebeliğe Hazırlık Mfk yöntemi hamilelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba ben de yeni gördüm mfk araştırıyorum ama şimdi bakanlık yasaklamış içerik hakkında konuşmayı. Bilgi edinmek istiyorum ama anlamadım bizde tahliller verdik hiçbir sorun görünmüyor ama 9 aydır henüz olmadı gebelik acaba neler almam lazım sizin bir bilginiz var mı?
Ben 3 senedir uğraşıyorum cnm. Suana kadr hic hamilelik yasamadim. 2 aşılama oldum cesit çeşit ilaçlar içecekler kullandim ama hic pozitif alamadim. Interntte gordum mfk yi. Birde bu şekilde şansımı deneyeyim dedim. Es paketi siparis verdim. Hem esim hem ben kullandik. Cok şükür kullandığım ilk ay hamile kaldim. Yeni öğrendim hamileligi. umarim saglikli ilerler

Ben 3 senedir uğraşıyorum cnm. Suana kadr hic hamilelik yasamadim. 2 aşılama oldum cesit çeşit ilaçlar içecekler kullandim ama hic pozitif alamadim. Interntte gordum mfk yi. Birde bu şekilde şansımı deneyeyim dedim. Es paketi siparis verdim. Hem esim hem ben kullandik. Cok şükür kullandığım ilk ay hamile kaldim. Yeni öğrendim hamileligi. umarim saglikli ilerler
Sizin sorun ne eş paketi almayı önerdiler mi

Arı sütü bal polen tüketin keçiboynuzu özü. Mfk ürünleri satışta ben de almak istiyorum ama araştırıyorum kaç haftadır içeriğini ve gerçekten etkili mi . Instagram hesabından bakıyorum
Aslında arı sütü bal polen ben güvendiğim bir markadan aldım ve kullanıyorum ayrı ayrı yoğurda katarak. Bilmiyorum oradan pahalı geldi açıkcası bana ama son çare belki alabilirim eş paketini

Ya o kadar hassas bir konu ki herkes için. Öncelikle hayırlı olsun. Böyle güzel haberler bizi de motive ediyor. Rabbim sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin inşallahh 🙏🙏🙏 Yanlış birşey söyleyip kimseyi kırmak istemiyorum ama çok ilginç bir sistem. Bu zamana kadar kaç kez hastaneye gittim. Tahliller ilaçlar geçmezse tekrar git vs vs. Ama bu kadın doğum çok ilginç.
Yani bizler hastahaneye gidiyoruz sorun yok git hamile kal gel deniyor. Ama aylardır olmuyor belki senelerdir. Gidiyorsun yine soru yok git tahlil ver bekle o olsun bu olsun hepsine randevu al bekle. Bu sistem neden insanların zamanını çalıyor anlamıyorum? Zaten benim hazır hissetme kararım 2 yılımı almış. İstemişim ama olmaz yok şimdi de bekle biraz deniyor. Ara ara boşver artık diyip istemezken buluyorum kendimi.
Bu takviyeyse işe yarayan çok güzel bir şey kullananlar olsun üreticisi olsun içeriğini bağırırcasına mucizevi diye anlatmalı. Bu gözler tüy döken kremleri anlatan ünlüler 4 teneke bal diyen tvler ruj rimel öven insanlar görmüşken. Neden yeterli bilgi yok anlamadım

Ya o kadar hassas bir konu ki herkes için. Öncelikle hayırlı olsun. Böyle güzel haberler bizi de motive ediyor. Rabbim sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin inşallahh 🙏🙏🙏 Yanlış birşey söyleyip kimseyi kırmak istemiyorum ama çok ilginç bir sistem. Bu zamana kadar kaç kez hastaneye gittim. Tahliller ilaçlar geçmezse tekrar git vs vs. Ama bu kadın doğum çok ilginç.
Yani bizler hastahaneye gidiyoruz sorun yok git hamile kal gel deniyor. Ama aylardır olmuyor belki senelerdir. Gidiyorsun yine soru yok git tahlil ver bekle o olsun bu olsun hepsine randevu al bekle. Bu sistem neden insanların zamanını çalıyor anlamıyorum? Zaten benim hazır hissetme kararım 2 yılımı almış. İstemişim ama olmaz yok şimdi de bekle biraz deniyor. Ara ara boşver artık diyip istemezken buluyorum kendimi.
Bu takviyeyse işe yarayan çok güzel bir şey kullananlar olsun üreticisi olsun içeriğini bağırırcasına mucizevi diye anlatmalı. Bu gözler tüy döken kremleri anlatan ünlüler 4 teneke bal diyen tvler ruj rimel öven insanlar görmüşken. Neden yeterli bilgi yok anlamadım
Yani ben de son bi eş paketi ve antox deniyip olmuyorsa artık bırakıcam denemeyi. İstiyorsun soruyorsun sen acelecisin diyen dr oldu. Niye acele ediyim? Yetiştireceğim birşey yok. Ama psikolojisi ağır. Nette okuyorum mesela iyot çinko çok önemli ama bakılmamıştı. Belki sorun bu ve sen bu tahlili almadığın için ben aylardır zaman kaybına uğradım. Al tüm testleri yap detaylı bak sorun yoksa Allah nasip etmiyor hayırlısı der susarım ben de. Ama acaba o mu eksik bende buna bakmamış bu hormon da bakılmamış falan...... amaaaaannnn neyse artık yaaaa 😂😂😂😂

Bizde ki tek sorun sol tüpümün tikali sag tüpümün de cok fazla calismamasiydi. yumurta sayim az ve gelisimi yavasti. Esimde sıkıntı yoktu.
Benim amh değerim 0.52 doktora yazdım Mfk women ve Mfk man önerdi küçük kavanoza benziyor pahalı kullanıp memnun olan var mı bakıyorum ilk tüp bebek denemem tutmadı sorunsuz hamile kalanlar ne güzel biz de kalabilsek

Aslında arı sütü bal polen ben güvendiğim bir markadan aldım ve kullanıyorum ayrı ayrı yoğurda katarak. Bilmiyorum oradan pahalı geldi açıkcası bana ama son çare belki alabilirim eş paketini
Evet çok pahalı ya. Ben de bir ay beklemek istiyorum

Ben 3 ay önce sadece kendime mfk woman aldim. O ay aşılama da oldu..sadece woman bnm yumurtalarımı güzel büyüttü ama malesef negatif sonuç aldim. Sonra biraktim. Geçen ay eşimle anlasarak es paketi ( mfk bee , antox , fodega, panacea) aldik. Her kutudan 2 tane vardi. Eşimle birlikte kullanmami söyledi doktor. Hergün sabah 2 si aksam 2 si olmak üzere 4 undende hem ben hem eşim içtik. Kargo geç kaldığı icin adetimden 8 gunden sonra ilaçlara başladık. Duzenli olarak içtik. Ilk ay beklemiyordum. Çünkü benim sol tüpüm tikali. Adet olmadim 2 gün once de hamile olduğumu ogrendim. 3 senedir hic hamileliğim olmamıştı
merhaba arkadaşım bende neredeyse 1 senedir deniyorum. Ovülasyon testi ile denedim olmadı . Klomen ve ov,trelle ile şubatta kımyasal gebelik gecırdım . Bu reglimde mfk denemek ıstıyorum . Uzun zamandır takıp edıyorum . Bana şunu anlatabılır mısın rica etsem. 2-3-2-3 yöntemi ve 3-4-3-4 yöntemi bunlarda kafamı karıştıran şudur ; örneğin 2-3-2 yönteminde 15 bugün ilk ilişki oldu ikinci ikişki ne zaman olacak ?

ARI SÜTÜ VE POLEN KARIŞIMI GERÇEKTEN İŞE YARIYOR

Ben 3 ay önce sadece kendime mfk woman aldim. O ay aşılama da oldu..sadece woman bnm yumurtalarımı güzel büyüttü ama malesef negatif sonuç aldim. Sonra biraktim. Geçen ay eşimle anlasarak es paketi ( mfk bee , antox , fodega, panacea) aldik. Her kutudan 2 tane vardi. Eşimle birlikte kullanmami söyledi doktor. Hergün sabah 2 si aksam 2 si olmak üzere 4 undende hem ben hem eşim içtik. Kargo geç kaldığı icin adetimden 8 gunden sonra ilaçlara başladık. Duzenli olarak içtik. Ilk ay beklemiyordum. Çünkü benim sol tüpüm tikali. Adet olmadim 2 gün once de hamile olduğumu ogrendim. 3 senedir hic hamileliğim olmamıştı
Tebrik ederim canım saglıkla gelsin bebişin bende ve eşimde sorun yok sebebsiz kalamıyoruz 9 aydır bende suan 1 haftadır eşimle ikimiz mfk man mfk women kullanıyoruz bir de sirkesini aldım çörek otu vs içinde cok güzel bileşenler var onun dısında ben omepa q10 ve d vitamininide eşimle kullandıgımız için smdilik başlangıç ürünleeini söyleyelim dedik adetim bitti dün ilişki oldu smdi 3. Gün tekrar deneyeyim demi insallah bende hamile kalırım 🙏

Tebrik ederim canım saglıkla gelsin bebişin bende ve eşimde sorun yok sebebsiz kalamıyoruz 9 aydır bende suan 1 haftadır eşimle ikimiz mfk man mfk women kullanıyoruz bir de sirkesini aldım çörek otu vs içinde cok güzel bileşenler var onun dısında ben omepa q10 ve d vitamininide eşimle kullandıgımız için smdilik başlangıç ürünleeini söyleyelim dedik adetim bitti dün ilişki oldu smdi 3. Gün tekrar deneyeyim demi insallah bende hamile kalırım 🙏
Evet cnm. Hayirlisiyla insallh sende hamile kalirsin

Merhaba ben de aynı durumdayım. Fakat şuan mutfağımı temizliyorum. Yani tavuk ekmek paketli gıdalar vs onlardan arındırıp daha da almayacağım. Bi böyle mental ve fiziksel olarak arınma deniyeceğim. Sonucuna göre takviye alabilirim oradan. Eğer sonuç alırsanız ya da bir fark gözlemlerseniz. Rica etsem benimle de paylaşır mısınız?

Merhaba ben de aynı durumdayım. Fakat şuan mutfağımı temizliyorum. Yani tavuk ekmek paketli gıdalar vs onlardan arındırıp daha da almayacağım. Bi böyle mental ve fiziksel olarak arınma deniyeceğim. Sonucuna göre takviye alabilirim oradan. Eğer sonuç alırsanız ya da bir fark gözlemlerseniz. Rica etsem benimle de paylaşır mısınız?
Tabiki canım paylaşırım çarşamba kontrolüm var yumurta takibi yapılcak 3 aydır doktor kontrolünde ilerliyoruz klomen çatlatma iğnesi kullandım olmadı şimdi adetim yeni bitti dün ilişki gördük ürünleri 1 haftadır başladık ben seni gelişmelerden haberdar ederim

Merhaba kızlar,
MFK yöntemini bende denemek istiyorum 5 yıldır evliyim bende sorun yok eşimde varikosel var...
Fakat Spermlerde bir sıkıntı yok ve ameliyat öncesi bu yöntemi denemeyi istiyorum Eş Paketini almak istiyorum ama acaba bu eş paketi denilen nasıl birşey? İceriği nedir? 1 Aylık mıyıdr bu 500 gr yazıyor ? beni aydınlatırsanız cok sevinirim hani cok ucuzda değil

Merhaba kızlar,
MFK yöntemini bende denemek istiyorum 5 yıldır evliyim bende sorun yok eşimde varikosel var...
Fakat Spermlerde bir sıkıntı yok ve ameliyat öncesi bu yöntemi denemeyi istiyorum Eş Paketini almak istiyorum ama acaba bu eş paketi denilen nasıl birşey? İceriği nedir? 1 Aylık mıyıdr bu 500 gr yazıyor ? beni aydınlatırsanız cok sevinirim hani cok ucuzda deği

Merhaba siz bir ay mı kullandiniz hemen oldu sanırım ne güzel .. inşallah bize de nasip olsun. Neler kullandiniz acaba?
Evet 1 ay kullandim. Es paketi olarak almıştım. ( panacea fodega antox ve mfk bee ) bu 4 kutu vardi. Bol yürüyüş ve yesillik de yedim. 3 2 3 2 seklinde de birliktelik oldu

X