Gebeliğe Hazırlık Mfk yöntemi hamilelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum internetten bak istersen fiyatları güncellemiş suan bilmiyorum mfk ürünleri yaz ilaçlar kapsül şeklinde yutuyosun eşinde sorun yoksa bireysel de alabilirsin bizde hiç problem yok ikimizdede ama eş paketi aldık genede
canım selam bende de eşimde de sorun yok aşılama yapmadan önce bende dün eş paketi alıp denemek ıstıyorum sonrasında olmazsa aşılama yapılacak . günleri nasıl değerlendirdin

canım selam bende de eşimde de sorun yok aşılama yapmadan önce bende dün eş paketi alıp denemek ıstıyorum sonrasında olmazsa aşılama yapılacak . günleri nasıl değerlendirdin
Bizde asılama öncesi son çıkıstayız canım ben çatlatma iğnesi vuruldum pazar günü 3 gün üst üste değerlendirdik sonra kontrol gittim çatlamıs ddi doktor bir gün bosluk verdik dün tekrar ilişki oldu bugünden sonra artık beklemedeyim eş paketi de 10 gündür kullanıyoruz bakalım

Canım hamilelik belirtni hatırlıyor musun.
Gögüs agrısı
Kasık agrısı
Benimde gecikmem var ama gögüs agrım yok
Adet geciktikten 6 gün sonra belirtilerim basladi. Ilk belirtim Surekli uykum geliyordu birde bulantilarim vardi. 10 gün sonra filan göğüs agrisi kasik agrisi başlamıştı

Advictor ne için canım. Sen sonuç aldın mı bu arada
Evet canım 2 aylık hamileyim 3 ay standart eş paketi kullandık son iki ay advictor ekledm son ay da athena advictor yumurtlamaya iyi geliyor kist fln varsa onları temizliyor insülin dengesini ayarlıyor athena da yumurta rezervini artırıyo kaliteli yumurtlama oluyo yani

Evet canım 2 aylık hamileyim 3 ay standart eş paketi kullandık son iki ay advictor ekledm son ay da athena advictor yumurtlamaya iyi geliyor kist fln varsa onları temizliyor insülin dengesini ayarlıyor athena da yumurta rezervini artırıyo kaliteli yumurtlama oluyo yani
Ay gözün aydın canım Hayırlı olsun. ☺️

Merhaba ben mfk ile hamile kalanlardan biriyim, hatta önce kardeşim kaldı 2 ay sonra ben. Kendi hikayemi anlatayım size ilk çocuğum 33 yaşda çikolata ameliyatından sonra oldu. Yaşım 40 ikinci çocuğum 5 yıldır olmuyordu. 2021 ekimde doktora gittim aşılama yaptırdım tutmadı. Öncesinde rahim filmi, sperm testleri cabası. 3 cm çikolata kistim vardı aşılama ilaçlarından sonra 6 cm oldu. Doktor önce ameliyat ol sonra tüp bebek yapalım dedi. Çok üzüldüm. Sonra Kasım 2021 de mfk ye rastladım instagramda. Aralıkta ürünlerini kullanmaya başladım. Eş paketi aldım, sirke, bol yeşillik yedim. 4.ayımda hamile olduğumu öğrendim. Çok şükür şu an 30 hafta dayım. Allah binlerce kez razı olsun. Şu an tüm ailem mfk ürünleri kullanıyoruz. Ürünlerin hiçbir yan etkisi yok, kimyasal değil, ben ilaca karşı çok hassasım inanın kaç ürününü içiyorum dokunmuyor. Hocamıza çok teşekkür ederim. Kullanın, inanın, vücudunuz sağlıklı olsun.

X