Mfk advictor

Asya4454

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2023
63
18
31
Arkadaşlar merhaba. Çok merak ediyorum acaba mfk ile hamile kalan var mı aranızda? Ben woman plus eşim de man kullanmaya başladı. Bir de çok düzenli olmamakla birlikte advictor kullanıyorum pcos var. 2 aydır çok düzensiz adet görmeye başladım, kanamamda azalma oldu ve çok gecikti. Böyle problemlerle karşılaşan oldu mu? Açıkçası nedense ben çok umutluyum bitkisel takviye sonuçta ama neden böyle oldu bunu anlayamadım.

Çok üzüldüm. Ben de 8 aydan sonra hamile kaldım takviye kullanmadan. maalesef kürtaj olmak zorunda kaldım. Sonra endişelenmeye başladım acaba olur mu yine diye tedirgin oldum Pcos olduğu için advictor kullanmak istedim sanki düzenim bozuldu. inşallah tekrardan sağlıklı bir şekilde hamile kalırız. Peki hiç adet gecikmesi ya da kanamasında bi azalma oldu mu?

Çok üzüldüm. Ben de 8 aydan sonra hamile kaldım takviye kullanmadan. maalesef kürtaj olmak zorunda kaldım. Sonra endişelenmeye başladım acaba olur mu yine diye tedirgin oldum Pcos olduğu için advictor kullanmak istedim sanki düzenim bozuldu. inşallah tekrardan sağlıklı bir şekilde hamile kalırız. Peki hiç adet gecikmesi ya da kanamasında bi azalma oldu mu?
Merhaba kürtajdan sonra ne kadar süre advictor içtiniz işe yaradı mı bende 1 sene önce kürtaj oldu m ve hamile kalamadım pcosum
Advictor kullandım o da sonuç vermedi
Kürtaj sonrası hanile kalmak zor mu oluyor bilmıom

Merhaba kürtajdan sonra ne kadar süre advictor içtiniz işe yaradı mı bende 1 sene önce kürtaj oldu m ve hamile kalamadım pcosum
Advictor kullandım o da sonuç vermedi
Kürtaj sonrası hanile kalmak zor mu oluyor bilmıom
Kürtajdan 3 ay sonra kullandım ama tam düzenli kullanamadım çünkü adet düzenim bozuldu endişelendim şimdi sadece karışımları ve fodegayı kullanıyorum yine adetim çok gecikiyor neye bağlayacağımı da bilemedim umut işte koşuyoruz peşinden

X