metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ?

Ablan bir kaldırım taşı, her gören basıp geçer

Ben iş sebebiyle çok yurt dışına çıktım. Mesela bizde evli erkekler çapkınlık yapar arkadaşlarıyla. Bunu gayet normal gibi konuşurlar. Yabancılar böyle değil. Sadece evlilikte değil. Ahlaki değerleri yüksek. Mesela bir Japon adı rüşvete karıştı mı harakiri yapıp kendini öldürüyor. Suçtan kastım bu. Ayıp yani.
Baktım böyle şeyleri seviyorsunuz, paylaşmak istedim. Ben de çok merak ederim. Kitap yorumlarına bakarken denk geldim yaşanmış hikaye olduğuna ve araştırdım. Bulamazsanız link atayım özelden
Valla çok makbule geçer. Benim küçük bebeğim olduğu için hiçbir şeye fırsat bulamıyorum Tek sosyalleşebildiğim alan bu forum

Cinsiyet ve milletlerinden bağımsız olarak;
tüm dünya genelinde iyiler de vardır , kötüler de.

İnsanlık tarihi boyunca , meşrulaştırılmaya çalışılan onlarca davranış ve olay olmuş.

Herkesi kendimize uydurmak elbette mümkün değil ancak genel itibariyle kötü davranışların tepkisizlik nedeniyle , artma eğilimi gösterebileceğini düşünüyorum.

Başkasının kocasını kendi kocası gibi göstereni anlarım da, kedi ne alaka, kedi kıtlığı mi var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…