Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Sayısını hatırlayamadığım için araştırırken denk geldim konuya. Farketmemişim öncesinde...
Ben de meryem suresini okurken hamile olduğunu öğrenenlerdenim. Benim bildiğim 41 gün boyunca her gün 1 meryem suresi bir bardak suya okunuyor. Sen okuyamıyorsan eşin, annen vs de olur. Ama 1 bardak suyu sen içiyorsun. Secdesini unutmamak gerekiyor. Bir de ben başlarken 2 rekat namaz kılıp dua edip şu niyetle okuyorum rabbim duamızı kabul eyle diye niyetleniyorum. Başladığım güne hani perşembe olsun cuma olsun diye dikkat etmedim, dikkat etmek gerektiğini de duymamıştım.
Ayrıca meryem suresini okurken 4 cuma 1000er kere allahümme ya evvelü tesbihini de çektim. Denk geliyor hani meryem suresi bitmeden bu tesbihleri de tamamlıyorsun. Başka tesbihler de çekmiştim şimdi hatırlayamadım.
Tavsiye ettiklerimden de ben de 41e tamamlamadan hamile olduğumuzu öğrendik. Ama hamile olduğunuzu öğrenseniz de 41i tamamlayın diye duydum ben. Yer gök dua üstüne kurulu değil mi :) inşallah sizlerin de duası kabul olur

kızlar merhaba . ben yeni katıldım aranıza. tüp bebek tedavisine basladım nisanda transferim olucak tutarmı tutmaz mı Allah bilir. meryem süresini bende okumak istiyorum yanlıs anlamadıysam 41 gün boyunca hergün 1 defa meryem suresi suya okunucak ve içeceksn dmi ? secdesi derken ne demek oluyor acaba ?

Benimde amh degerim yasima gore az cikti. Doktor bana acil asilama yapmami o da tutmassa tüp bebek tedavisi baslamami soyledi. Suan hamilesin sanirim.. tedaviylemi hamile kaldin yoksa kendiliğinden mi oldu canim..

Benimde amh degerim yasima gore az cikti. Doktor bana acil asilama yapmami o da tutmassa tüp bebek tedavisi baslamami soyledi. Suan hamilesin sanirim.. tedaviylemi hamile kaldin yoksa kendiliğinden mi oldu canim..
yasın kac amh kac cktı ben normal hamıle kalamadım tup bebekle oldu bence evet acele et ama tedavıden once. Arı sütü bal polen kullan bıkac ay ve oyle basla

yasın kac amh kac cktı ben normal hamıle kalamadım tup bebekle oldu bence evet acele et ama tedavıden once. Arı sütü bal polen kullan bıkac ay ve oyle basla
31 yasindayim 4 ay denedik olmadi amh 1.7 cikti...yasima gore düşük denildi.

degerın cok dusuk degıl kı benımkı 0.7 ydı o bıle duusk deıldı bende 31 yasındayım ayrıca 4ay da cok kısa bır sure olur bnce normal yolla ozaman aen sureyı oku uzulme
Inan ki canim ... bir haftadir moralim cok bozuk... teşekkür ederim moral verdiğin icin... meryem suresini internetten baktim bulamiyom... nerde yaziyo arapca bilmiyorum okumaya persembe baslaniyo sanırım biraz bilgi verirmisin sen onu okudunmu ??

okudum canım bılıyorum daha kotulerını yasadm 2 sene olmadı benım ama 1 sene denemen laZım olmadı dıyebilmen ıcın meryem suresını kurandan turkcesını ya da latıncesını okuyabılırsn hergun 1 tane 41 gun ama ben bıtıremedım tedavıyle nasıp oldu yıne de çok şukur boşa uzme kendını

İnşallah kendiliginden olur.. kime anlattiysam biraz daha bekle tedaviye baslama dediler ama doktor da tam tersi diyo... benimde gönlümden bir kac ay daha denemek geliyo belki olur diyom ...hamilesin duan kabul olur ... bana da dua et kardeş... en kisa zamanda hayirlisiyla hamileligim olsun canim...

cok erken canm baslama saglıklı beslen ınsaşlah olur ederm tabıkı dua ınsallah saglıkla olur

Bu gonderdigim sitede turkce meali yaziyor biraz uzun ama sabirli olup okuyun mutlaka sidetle tavsiye ediyorum

Merhabalar ben 6 yıllık evliyim ve bebeğim olmuyor bir kez düşük yaşadım o bile 3 sene önce.. geçen yaz bi doktora gideyim dedim çikolata kistim varmış bir daha da gitmedim.. şimdi soğan suyu ve hayıt tohumuna başladım 4 gün oluyor ve günüme 1 hafta olduğu halde adet oldum ama kesmiyeceğim ikisine de devam adetim bitince de hacamat yaptıracağım kısmetse bir de 41 gün Meryem süresi okuyacağım inşallah şimdilik bunlar var aklımda olacak Allah'ımın izniyle ben inanıyorum Eşimin sperm sayısı iyi ama hareketli sperm sayımız düşük sanırım bu da çok etkili onun için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

Merhaba bayanlar ben de 1 buçuk yıllık evliyim 3 aydır korunmayı bıraktık bu ay 4üncü ayımız ama ben çok sabırsızım malesef başından beri okudum bu topiği benimde Meryem suresine başlayalı 10 gün oldu ayrıca soğan kürüde yapıyorum umarım bu ay bebeğime kavuşurum

Ben de aynı senin gibi çok düzenli olmasa da meryem suresi okumaya çalışıyorum her gün. Soğan suyuna da başladım 1 hafta önce. Eşime de keçiboynuzu kürüne. Bu kadar çabamız sonuçsuz kalmaz inşallah.

Kızlar meryem suresini nasıl yapıcaz bana tam anlamıyla birbiz anlatabilirmi Allah rızası için herkes farklı yapmış ama kafam karıştı suya okusam içsem adet günlerimde kocam okusa içsem olurmu ?

Amin inşallah Pdr_ci canım ben çarşamba günü adetim biter bitmez başladım ama arkadaşların kimisi perşembe başlamak daha iyi yazmış ben suya fln okumadım ama namazlarımı düzgün kılmaya özen gösteriyorum yatsıdan sonra okuyorum tilavet secdesi var okumayı bitirdikten sonra da secdesini yapıyorum duamı edip bitiriyorum eğer hastalanırsam ki inşallah hastalanmam çok güvendiğim bi ablam var ona okutucam S sweetkuju

Ben kendim için soğan kürü ve hayıt tohumuna başladım 10 gün oluyo bende çikolata kisti ve prolaktin yüksekliği vardı. Eşimin sperm sayısı 80 milyon ama ileri hareketli %35 onun için de keçiboynuzu özü aldım eczaneden. Polen aldım aktardan ace plus vitamin hapı aldım bıldırcın yumurtası bal süt veriyorum bir de kısmetse ikimiz de hacamat yaptıracağız haftaya.. yarın da Meryem suresine başlayacağım kısmetse ben çok ara verdim yıllardır hiçbişi yaptırmadım doktora gitmek dışında.. şimdi bunlara kalkıştım Rabbimin ol emrini bekliyorum inşallah benim de benim gibi yüreği evlat hasretiyle yanıp tutuşan herkesin de hayırlı sağlıklı çoook tatlı bebişimiz hatta bebişlerimiz olur.. herşey Allah'tan ben ondan istiyorum sadece Rabb'imden bana da dua edin noolur 7 senedir olmuyor çocuğumuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…