Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Tesekkur ederim :)çok şükür tüp bebekle oldu kendılıgınden olmadı ama oldu sonucta insallah saglıkla devam eder saglıkla kucagıma alırım cok saol

Arkadaslar meehaba birsey sorucsm been bugun baslcmda tek meryem suresini okuyucaz su ya degil mi arkadaslar?

Arkadaslar meryem suresini latin alfebesiyle okucm kabul olur mu? Anlamiyla ayni zaten

Mrb ben kürtaj oldum ilk bebegimdi 3 aylık kalbi durmuş ve aldılar.Meryem süresine başladım ve öbür ay hamile kaldığımı öğrendim meryem süresini 20 kere okudum o gün öğrendim ve bu cuma bitecek inşallah 41 i tamamladım.Yer gök dua ile okumanizi tavsiye ederim ama bitirdikten sonra duası var mı bilen var mi?

Hic korunmadiniz mi? Bebde 5haftalikken dusurdum ve hala adet olamadim adet olmayi bekliyorum 1 adet gor dedi doktorum

Kızlar bende bugün başladım her gün okuyacağım ben anneme ve kardeşimede okutayım diyorum 41 geçecek tabi bunun zararı olurmu hepsi 41 okusa ? Çok inanırım herşey dua ile gelir bize allahım tüm kapıları açar inşallah hepimize

Sayilarin cok bir önemi yok canim canı gönülden icten 1 kere dahi okumak yeterli hizli hizli okumak icin okumaktansa.. yani 41 den fazlada olabilir tabiki ne kadar cok ve samimi okunursa iyi olur.. bende hergun okumaya çalışıyorum transfer oldum bekliyorum öyle.. benide niyetleyerek okuyabilir misinn.. yada dua etsende yeter. Allah razi olsunn

Tesekkur ederim :)çok şükür tüp bebekle oldu kendılıgınden olmadı ama oldu sonucta insallah saglıkla devam eder saglıkla kucagıma alırım cok saol
Merhaba canim bende transfer oldum bekliyorumm banada dua edermisinnn.. birbirimize ettigimiz dualar daha cabuk kabul olur Allah in izniyle.. Sende bebegini sag saglim insaAllah kucagina alirsin hayirli saglikli evlat olur insaAllah..

Tabi canım okurum zaten bu gruba girdilden sonra derdimin tek değil aslında çok olduğunu gördüm hepimize allah yardım etsin inş transferin olumlu sonuçlarnır bize mutlu haberi veririsin sende dualarında yer ayır allah yardımcın olsun canım

Amin canmm Allah razı olsun ederim tabiikii

Bende araniza yeni katildim burdan gordum ve 12 gundur okuyorum meryem suresini insallah vesile olur rabbim hayirlisiyla saglikli hayirli evlatlar nasip etsin hepimize

Tabiki canim 41 gun boyunca hergun 1 kere meryem suresini okuycaksin surede secde ayeti gectigi icinde okduktan sonra tilavet secdesi yapacaksin.ben yanlisim olmasin diye hem dinleyip hem okuyorum
arkadaşlar nasıl yapılıyor allah rızası için yardımcı olurmusnuz?
Ben 2 tane düşük yaptım üçüncü denemede 7 ay olmadı sonra meryem surasini duydum yaptım ertesi ay hamileydim.
Bir tane elmayı alıyosun sapını ve arka püskül çöpünü çıkarıyosun elmaya 7 tane meryem suresi okuyup veya başkasına okutup abdest alıp dileğini söylüyosun elmayı elinle ikiye bölüyosun yarısını sen yarısını eşin çekirdekleriyle beraber ayırt etmeden yiyosunuz ve münasebette bulunuyosunuz ben ertesi ay hamile kaldım darısı başına inşallah Allahın izniyle.

Tesekkurler canimpaylastigin icin boyle seyleri okuyunca umutlaniyorum rabbim tum isteyenlere nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…