Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Canım nasıl okunuyo bi anlatırmısın namazmı kılıcaz yoksa açıp okumak yeterlimi hergün 1 tanemi okunuyo anlatırsan çok sevinirim, tebrikler buarada Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bizlere inşallah (AMİN)

selamun aleykum arkadaslar. bizde bebek istiyoruz 1 haftadir uzerimde meryem ana eli otu tasiyorum ve meryem suresi okuyorum 2 gundur insallah Rabbim gonlumuzdekini hayirlisiyla nasip eder ❤

Selam arkadaşlar,ben de uzun zamandir bebek istiyorum ama maalesef olmuyor,2kimyasal gebelik yasadim,tahlillerde herhangi bir sorun cikmadi hem bende hem de esimde,meryem suresini hep ayni saatte mi okumamiz gerekiyor,en kısa zamanda Rabbim isteyen herkese annelik duygusunu yasatsin insallah

şimdi bu meryem suresi yazılıp suyun içine atılıyormuş, silinince de suyu içiyormuşuz gebe kalıyormuşuz ya hani. tükenmez kalem mi kurşunla mı yazılacak bunu merak ettim. sinirden gülüyorum neyse :) bu arada görümcem de kayınvalidem de 41 gün okuyalı kaç geçti. bebek mebek yok. üstüne üstlük yumurtlamadığımı öğrendim. ne diyim daha :)

Ben cevremde bir kac bayanın imkansız hamilelik öykulerine yakından sahit oldum.
Sende umudunu yıtırme rabbim
ol dedimi olur.
ya vaktı gelmemiştir yada yazmamiştır
insallah vakti tez gelenlerden olursun
sabır

Canim 4 yıl bekledim ben. Allah a teslim ol. Ve kafanı rahat tut emin ol şu stres var ya bütün hastalıkların bası olan stres yumurta oluşumunu engeller yumurta oluştu diyelim catlamasini engeller bir de üstüne kist oluşur kendimden biliyorum. Bak tatlım sana kendi tecrübelerimden bahsederim inşallah olur bebisin . Öncelikle yumurtan için corek otu tarçın bal kurunu kullanmaya başla adetinin 2. Günü. Tam 12 gün kullanınca bırak. Şu niyeti et her gün yemeden önce " Allah im bu bir vesile asıl verecek olan sensin bunu bana vesile kıl " bunu diyerek ye. Unutma dualar bile vesiledir. Adetinin 13. Günü git doktora yumurtalarina tekrar baktır en az 2 tane olusmazsa bana istediğini yap ama inşallah ben inanıyorum ki kafanı rahat tutarsan ve bu dediklerimi yaparsan olmasa da olur en iyisini Rabbim bilir dersen işte o zaman işte o ay hamile kalacaksın niye diye sorgulamadigin müddetçe dualar kabul olur

Teşekkür ederim ama bu kürü yapmistim ben temmuz gbi. Olmadi iste. Bilmiyorum su an duyduğum hicbir sey teselli etmiyor beni. Adetin 3. Gunu gelsin test yaptirayim istiyorum sadece. İşim ve yapım gereği stres de hayatımdan eksik olmuyor. İyi ki bu site ve beni anlayan/ önerileriyle yardımcı olmaya çalışan sizler varsiniz. Tekrar çok teşekkür ederim..

Maalesef bende iyi haberler yok arkadaşlar ( Aslında Meryem suresi'ni bitireli yaklaşık 4 ay oldu ama buraya yazmak için beklemek istedim. Çünkü umutsuzluk değil de umut olmak istedim. Ama olmadı işte... Bu arada sureyi bitirdikten sonra malum ülkedeki sıkıntılı süreç nedeniyle hiç ama hiç bebek düşünmedim ve istemedim. Aklımdan tamamen de çıkmıştı. Dua'nın gücüne her zaman inanırım. Stresin ve üzüntünün insanlara ne kadar zarar verdiğini de çok iyi biliyorum. Ancak nasip diye bir şey var ki istediğin kadar dua et, istediğin kadar düşünme, olmayınca olmuyor

Ben de soğan suyu kürü yaptım malesef olmadı. Bu ay meryem suresine başlıycam inş bir vesile olur. Büyük miyomun olduğu için fazla beklemeye vaktim yok miyom biraz daha büyürse daha bebek sahibi olamadan ameliyata giricem malesef hiçbir rahatsızlığı olmadan bebek sahibi olmayı bekleyenlere nasıl özeniyorum rahat rahat deneyin her ay ☺ ben her an ameliyat sıkıntısıyla ve miyomla oluşan rahatsızlıklarla denemeye çalışıyorum allah hepimize önce sağlık sonra bebiş versin

Merhaba arkadaşlar bu meryem Suresi tam olarak nasil okumamiz lazim kac gün kac kere bilgi verirseniz cok sevinirim.

merhaba arkadaşlar benimde bi umudum bebeğim olsun istiyorum.Nasıl okunuyor yardım edebilir misiniz arapça da bilmiyorum..

@utopyanasıl okudunuz adet döneminde nasıl yaptınz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…