Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Ben de yeni başladım Meryem suresi okumaya her gün bir defa olmak üzere toplam 41 defa okunuyor tilavet secdesivar bir tane sureyi okuduktan sonra yapabilirsiniz

Hanımlar ben de sizinle paylaşmak istedim inşallah bir faydam olur ben geçen ay soğan kürüne başladım namazlarıma dikkat ettim ayrıca ovulasyon testiyle yumurtlama günümü takip ettim bu sırada da Meryem suresini okudum her yatsı namazından sonra secde ayetlerini okuduktan hemen sonra yaptım ve çok dua ettim Rabbim de dualarımı kabul etti ve bu ay meleğimi nasip etti bana 5+4 günlük hamileyim çok içten şekilde dua ediyorum Rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın lütfen inanarak ve dua ederek yapın Rabbim asla geri çevirmez

Hanımlar ben de sizinle paylaşmak istedim inşallah bir faydam olur ben geçen ay soğan kürüne başladım namazlarıma dikkat ettim ayrıca ovulasyon testiyle yumurtlama günümü takip ettim bu sırada da Meryem suresini okudum her yatsı namazından sonra secde ayetlerini okuduktan hemen sonra yaptım ve çok dua ettim Rabbim de dualarımı kabul etti ve bu ay meleğimi nasip etti bana 5+4 günlük hamileyim çok içten şekilde dua ediyorum Rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın lütfen inanarak ve dua ederek yapın Rabbim asla geri çevirmez
Canım benim çok sevindim senin adına.. kaç yıllık evlisin ve niye olmuyordu bebişim bu konuda bilgi verebilir misin bende okuyorum 18. günde adet oldum şimdi annem devam ediyor

Canım ben 1 buçuk senelik evliyim korunmayı yeni bırakmıştım sadece dua ile olmasını istiyordum hayırlı olur diye çok şükür rabbimde aratmadı Allah sana da nasip etsin inşalllah bsrhsn bsrhsn

Kizlar okuyun duayi birakmayin ben bir ay once 41 gun okudum bitirdim sureyi suan allahin izniyle hamileyim catlatma ignesi de vuruldum bu ay duanin cok etkisi oldu buna inaniyorum rabbim tum isteyenlere hayirlisiyla hamile kalmayi hayirli saglikli evlatlara kavusmayi nasip etsin insallahh

kızlar
Kizlar okuyun duayi birakmayin ben bir ay once 41 gun okudum bitirdim sureyi suan allahin izniyle hamileyim catlatma ignesi de vuruldum bu ay duanin cok etkisi oldu buna inaniyorum rabbim tum isteyenlere hayirlisiyla hamile kalmayi hayirli saglikli evlatlara kavusmayi nasip etsin insallahh
mrb ben bişey merak ediyorum her okuduğumuzda mı tilavet secdesi yapmamız gerekiyor meryem suresini suya okuyup o suyu içmek gerekiyormuş .ben mekke den yada medineden gelmiş hurmaya okuyup yemeyi düşünnüyorum siz nasıl yaptınız anlatır mısınız

hergün bi tane mi okudunuz

kızlar

mrb ben bişey merak ediyorum her okuduğumuzda mı tilavet secdesi yapmamız gerekiyor meryem suresini suya okuyup o suyu içmek gerekiyormuş .ben mekke den yada medineden gelmiş hurmaya okuyup yemeyi düşünnüyorum siz nasıl yaptınız anlatır mısınız
Ben her okuduktan sonra yaptim tilavet secdesini .suya okunacagini sonradan ogrenmistim ogrendikten sonra suya okuyup ictim canim

Kizlar,
neredeyse 2 yil ugrastik bebek sahibi olmak icin. Incir kuru, sogankuru, testere disli aslan pencesi, klomen hepsini uyguladim ama nafile... Taaa ki bi arkadasim bana hacamattan bahsedene kadar! 3 seans hacemat yaptirdim ve ondan sonraki ay hamile kaldim. Hem efendimizin sunneti bircok hastaliga sifa hemde dogal yolla hamile kalmama vesile oldu! tabi bol bol dua internette tesbihat buldum onlari cekmeye camistim. once dualar sayesinde sonrada hacamatin vesile oldugunu dusunuyorum! Rabbim tum isteyenlere nasib etsin inseAllah hamile olanlarda evlatlarini saglikli bi sekilde kucaklarina alsinlar ins. Duanizi eksik etmeyin! Topik acip hikayemi paylasip baskalarina yardimci yada vesileolmakisterdim ama acamiorum bu siteden anlamiorim fazla!...

Bende 1,5 yil ugrastim pco yuzunden ama hic umidimi kaybetmedim hep bigun olacak dedim incir kurleri yaptim aslan pencesi ictim corekotu tarcin hicbiri ise yaramadi klomen kullandim iki kere yumurtalarim gelismedi meryem suresini okumaya basladim bitirdim.en son femara diye bi ilac kullandim ve iki tane yumurtam gelisti catlatma ignesi de vuruldum ve allahin izniyle hamile kaldim ama cok dua ettim hamilelere cok yardim ettim dua aldim doguma girenlerden kizlar cok dua edin umitsizlige kapilmayin umitsizlik seytandandir ben hep allahim senin rahmetine merhametine siginiyorum dedim ve hep burda yazan guzel olumlu hikayeleri okuyodum umutlaniyodum bigun bende hamile kalirsam insallah yazacam dedim belki bende birisine umut olurum olacak insallah inanin allahim mubarek aylar hurmetine isteyen herkese hayirli uzun omurlu saglikli evlatlar nasip etsin insallahh evlat hasretini dindirsin insallah hamile olanlarada saglikla bebeklerini kucaklarina almayi nasip etsin .amin.

Bende 1,5 yil ugrastim pco yuzunden ama hic umidimi kaybetmedim hep bigun olacak dedim incir kurleri yaptim aslan pencesi ictim corekotu tarcin hicbiri ise yaramadi klomen kullandim iki kere yumurtalarim gelismedi meryem suresini okumaya basladim bitirdim.en son femara diye bi ilac kullandim ve iki tane yumurtam gelisti catlatma ignesi de vuruldum ve allahin izniyle hamile kaldim ama cok dua ettim hamilelere cok yardim ettim dua aldim doguma girenlerden kizlar cok dua edin umitsizlige kapilmayin umitsizlik seytandandir ben hep allahim senin rahmetine merhametine siginiyorum dedim ve hep burda yazan guzel olumlu hikayeleri okuyodum umutlaniyodum bigun bende hamile kalirsam insallah yazacam dedim belki bende birisine umut olurum olacak insallah inanin allahim mubarek aylar hurmetine isteyen herkese hayirli uzun omurlu saglikli evlatlar nasip etsin insallahh evlat hasretini dindirsin insallah hamile olanlarada saglikla bebeklerini kucaklarina almayi nasip etsin .amin.
Meryem süresini okuyarak mi hamile kaldiniz

kızlar merhaba dün akşam duydum meryem suresini kuzenimin eşi dedi abla senin için aklımda niyet edip okuyacağım deyince araştırayım dedim sayfalarca yazı okudum.inanın kim ne yaşadıysa biliyorum aynılarını yaşıyorum bende bebek sahibi olmak isteyen birisi olarak .2 yıllık evliyim bebek istiyorum benden küçük kardeşlerimin dahi var bebekleri fakat insanın kendi çocuğu gibi olmaz.ilk yıl doktora gittiğimde 1 yıl dolmadan bebek tedavisine başlayamayız dedi mecbur 1 yılı doldurmayı bekledim keşke beklemeseydim o zaman herşeyim normalken şimdi tüm değerlerim tavan yapmış durumda pco luyum sağ tüpüm tıkalıydı o açıldı ilaçla sonrasında fsh 22 ye fırladı saraçoğlunun kürünü aldım biraz uyguladım 17 ye düştü sonrada eşimle yaşadığım sorunlardan bırakmıştım ama tabi çevredekiler anlaıyor sorun falan her gören bebek sorunca sanki benim elimdeymiş gibi niye yapmıyosun niye yapmıyosun diye soruyorlar kafaya takmamaya çalşıyorum ama zor illaki takılıyor adetlerim düzensizleşmeye başladı tabi her ay defalarca yaptığım gebelik testleri ve kan testleri hep negatif çıktı öyle olunca daha çok strese girdim 1 ay adet olmayınca gittim doktora adet söktürücü verdi adet olunca gel aşılamaya başlayalım dedi gittim sağ yumurtalığın artık çalışmıyor yumurta üretemiyorsun dedi sol tarafta pco var 20mm yumurta gelişimin nerdeyse hiç yok tüp bebeğe git dedi
dedim doktor bey yumurtam yokhormonlarım tavan yapmış fsh 30 olmuş nasıl tüp bebek yaptırayım imkanımda yok ilaç verdi (biosteron) ona başladım aynı zamanda soğan kürüne başladım testere dişli aslan pençesi ve hayıt tohumu içiyorum birde çörekotu+bal+tarçın karışımına başladım bakalım çocuğum olacağını ümit etmiyorum ama hiç değilse erken menepozdan kurtulurum.yinede meryem suresini okuyacağım .şu mübarek günlerde rabbim isteyen dileyen herkese evlat nasip etsin inşallah.( bu arada eşim çocuk istemiyor o yüzdende yakınlaşma olmuyor aramızda o yüzden bebek ümidim yok dedim)rabbim sen büyüksün.

Arkadaşlar merhaba 2bucuk yıldır cocuk sahıbı olmak istiyorum tum muaynelerımı oldım hıcbır skıntı yok eşim muayne olmak ıstemıyor belkıde sıkıntıyı kendınde goruyo meryem suresıne başladım 21.okuycam bugun annemde okuyor bıyandan 4 5gune hasta olucam umarım olmam rabbım bızede nasıp eder ınsallah hıcbı belırtım yok fakat cok ınanıyorum bu sureye

Merhaba bende okumaya başladım 15 gün bitti adetime 12 gün var inş kalırsam yazarım buraya

X