Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Arkadaşlar merhaba bende okumak istiyorum Nasıl yapacağız hergun okuduktan sonra bildiri mi yapmamız lazim burdan toplu dua icin yoksa kendimiz icin mi sadece yapacaz?
Suya mı okumak lazim? Teşekkürler simdiden

tılavet nedir anlamadım?
bide okumaya basladıında niyet edıyor musun

ilk okumaya baslarken niyet ediyorum. 58. ayet secde ayetidir orda secde etmen gerekiyor. ben duayi bitirdikten sonra yapiyorum secdesini.
Tilavet secdesinin yapılışı: Namaz dışında secde ayetini okuyan veya secde ayetini işiten kişi, tilavet secdesine niyet ederek abdestli olarak, kıbleye karşı ayakta durup, elleri kulaklara kaldırmadan "Allahü ekber" diyerek secdeye gider. Üç defa "sübhâne rabbiye'l-a'lâ" dedikten sonra tekbir alarak secdeden kalkar ve "semi'nâ ve ata'nâ gufrâneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr" der. (Bakara, 2/286)

umarim yardimci olur canim

YALNIZ BEN SUANDA EGLEYİM Bİ ABLAYA BAŞLATICAM BUGÜN OLUR MU Kİ ÖYLE? REGLM BİTİNCE NAMAZ KILSAM BENDE DEVAM ETSEM OLURMU

bilmem olur heralde zaten okurken adet oluyoruz ya o zamanda baskasi okuyor yerimize.okuyan kisiye soyle secde yapilcagini.
ayrica namaz kilmiycaksin canim sadece tarifteki gibi secde ediceksin

kizlarrrr okuyanlar napiyonuz devam ediyonuzmu hala yada birtaktinizmi yada sonuc alan varmi
benım hem teyzem okudu bana 41 gun hem kendım okudum,,olmadı buaradada yumurtalık rezervımın azalmaya basladıgını ogrendım bu yasta yıkıldım..demekkı olmuosa neyapsan bos allah verıcekse verır.

bende 1 tur okudum bitirdim şimdi ikinci kez okmaya basladım yaklasık 15 gun oldu sanırım. ama daha hiç bi kıpırtı yok cuma gününe doktordan randevu aldım bakalım ne çıkıcak. 13 aydır olmadı. Allah hepimizin yardımcısı olsun kucamızı bos bırakmasın ınsallah.
kusura bakma yumurta azalması nasıl oluyor bılmıyorum ama tedavisi vardır umarım dimi

yanı şöyle amh testi yapıyorlar tedavı oncesı degerlere gore rezervlerımın azalmaya baslamıs sanırım tedavısı yok acılen tup bebek yapmam gerekıyormus ama ben beklemek ıstıyorum az daha cok yıprandım

anladım canım Allah kolaylık versın ınsallah. bızde ılk defa yarın gıdıcez daha doktora korkuyorum kotu bısı cıkar dıye. belırsızlık daha kotu gelıyor bana. sorun neyse ogrenıp hemen cozmek ıstıyorum

benımde 20 ay oldu bır sene doldugumda bende senın gıbı hemen gıttım bıze hep sebepsız ınfertılıte dedıler cok doktora gıttım farklı farklı sonra olmuo ıste dıe ozelde tup bebek yaptırdım gecen yıl 8 haftalıkken dustu..meger doktor cok onemlıymıs esımde çok kotu olmasa da morfolojı bozuklugu varmıs bunu tedavı etmeden tup bebege okadar para ve emek verdım olmadı..yenıden tup bebege gıtmeden once bu ay karra verdım kurler kullanıyoruz 12 gundur kecıboynuzu arısutu ve ben ıncır kuru vıtamın falan...bence sende eger bısey derlerse hemen baslama tedavıye once kendını rahatlat hazır ol ve ıyı bır doktor bul

yarın gıdıcegım doktoru baya arastırdım gecen hafta hep iyi dediler inşallah iyidir.zaten eger atıyorum bende veya eşimde bi sorun var derse yada onemlı bı sıkıntı cıkarsa 1-2 doktorla daha gorusurum ona gore baslarım hepsının cevabına gore.bu ay pek kafama takmadan denedım sozde ama gene yok heralde adet işaretleri gelmeye basladı ayın 7de olucam muhtemelen

benım hem teyzem okudu bana 41 gun hem kendım okudum,,olmadı buaradada yumurtalık rezervımın azalmaya basladıgını ogrendım bu yasta yıkıldım..demekkı olmuosa neyapsan bos allah verıcekse verır.

Canım geçmiş olsun.
FSH yüksek mi çıkıyor senin? FSH yüksekse yumurtalık rezervi düşük çıkıyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…