Meryem suresi okuyup hamile kalmak

merhaba bende yeni geldim sayfaya bende meryem suresin başladım bugün kısmet olursa 6.cıyı okuyacağım ama karnımda ufak belirtiler var ara arada kasıklarımda mevlam hayırlısı nasip etsin.İnşallah en kısa zamanda bizde bu mutluluğu yaşarız.AMİN

Belirtilerin nelerdi paylaşır mısın bende aynı durumdayım ama testlerim negatif 6 günüm geçti kan yaptırmadım daha ama

merhaba bende yazmak istedim HAMİLEYİM :-)
Meryem suresini 9.gününde hamile olduğumu öğrendim.
Allahım isteyen herkeze bu mutluluğu yaşamayaı nasip etsin .
Herkez için dua ediyorum.Allahım yardımcımız olsun.
ne guzel bi haber Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah. darisi basimiza insallah ...

Selam kızlar. Meryem suresine başladım.
Başlamaya karar verişim, forumda 2012 yılında açılan bu başlık sayesinde oldu. Sureyi okumada 7. günüm bitti. Sureye perşembe günü başlanması gerektiğini öğrendiğimde takvimden hemen başladığım güne baktım ve perşembe başladığımı farkettim. Gerçekten çok şaşırdım ve çok heyecanlandım. Forumda yazılanlar bana umut oldu dolayısıyla ben de yazmayı kendime borç biliyorum :) :dua:

Kızlar bebek istemekten vazgeçince oluyormuş. Kendi kendime vazgeçtim diyip duruyorum Ayşe Armanın yazısını okudum geçen sitede de var. Aynı bizler gibi takmış kafaya olmayıncada üzülüyormuş ve pes etmiş vazgeçmiş o ay hamile kalmış. Herşeyi denedik birde vazgeçmeyi denesek mi :)

Kızlar bebek istemekten vazgeçince oluyormuş. Kendi kendime vazgeçtim diyip duruyorum Ayşe Armanın yazısını okudum geçen sitede de var. Aynı bizler gibi takmış kafaya olmayıncada üzülüyormuş ve pes etmiş vazgeçmiş o ay hamile kalmış. Herşeyi denedik birde vazgeçmeyi denesek mi :)

:) kız nasıl vazgecmıs gıbı yapayım yatıyom dua edıyom kalkıyom gene dua edıyom.aslında o kadar ot cop ıctım bıde boylemı denesem acaba :halay::bicak:

Ya kızlar sadece hasta olduğunuzda mı eşiniz oluyo.. Ben vardiyali çalışıyorm bazende günde 12 saat çalışıyorm çok yorgun olabiliyorum.. O Zaman'lar eşime mi okutsam acaba ?

inşallah olumlu olur denemen :) benım duam bıttı 41 gun okudum ayın 6sında adet olmam gerekıyodu şımdilik gelen giden yok 2 gün geçti daha inşallah gelmez de bu ay görürüm çift çizgiyi Hoppa

Meryem Suresinin henüz 41 günü bitmedi ama adet günüm gecikti. Önceden bir kere de olsa 5 gün gecikmişti o yüzden eğer 1 hafta geçerse test yapıcam. Heyecanla, biraz umutla, biraz umutsuzlukla bekliyorum.. :KK42::olamaz:
Rabb'im Ben dua'mı ettim. Emanetim sendedir. Hüküm sende, Nasibim 'ol' emrindedir..:KK200:

kizzzzz nasil geciyo denemen hala istemiyorum mu diyosun :KK45::KK45:

Allah sag salım kucagına almayı nasıp etsın ınsallah darısı basımıza artık :KK9: ben 24 gundur okuyorum ama henuz bı belırtı yok ama olucak ınsallah hepımızın
Herzaman kendim ve isteyen herkes icin dua ettim, suan da da oyle.. Dogacak gununu bekliyor eminim seninkide.. Inancini yitirme duana devam et rabbimin izniyle en yakin zamanda bebisine kavusursun insallah

Çok sevindim inşallah sağlıklı bi şekilde Rabbim kucağına da almayı nasip eder. Bize de dua et..
Herzaman kendim ve isteyen herkes icin dua ettim, suan da da oyle.. Dogacak gununu bekliyor eminim seninkide.. Inancini yitirme duana devam et rabbimin izniyle en yakin zamanda bebisine kavusursun insallah

arkadaslar bu meryem suresini bi suyamı okup içiyoruz ben tam anlayamadım..yoksa hergün aynı suya okuyup 41. gnmü içiyoruz yardımcı olursanız cok sevinirim

ben hergun okuyorum ama suya falan okumadım hıc. normal okudum tılavet secdesını yaptım o kadar. bazı yerde su bazı yerdede hurmaya okuyun dıye yazıyor ama denemedım hıc

X