Meryem suresi okuyup hamile kalmak

çok şükür bizimde hiçbir sıkıntımız yok ama düşüklerim var şimdide gebe kalamıyorum.sabret benim içimdeolmayacakmış gibi bir duygu yok.Aşılama da yaptırdım tutmadı.şimdi kendi halimize bıraktık.meryem süresine başladım.İnşallah rabbim hürmetine bizlere de şifa ihsan eder.

Canım hiç öyle düşünme.
Konunun tamamını okudun mu bilmiyorum ama burada tüplerin tıkalı normal yoldan hamile kalman imkansız denen biri bile bu dua ile hamile kalmış.
İmkansız diye bir şey yok bence.

hayat_gun
Bak canım bu mesaj.

Rica ederim :)
Canım ben de çekmedim bugün ilk defa çektim.
İstediğin zaman başlayabilirsin bence.
Çok teşekkür ederim canım benim.Allah razi olsun.Ben de ara ara çekerim ozaman olur mu?Yarından itibaren bitene kadar hergün mü çeksem?Ama zor değil aslında inş Rabbim nasip eder eksiksiz yaparız ibadetimizi.

Çok teşekkür ederim canım benim.Allah razi olsun.Ben de ara ara çekerim ozaman olur mu?Yarından itibaren bitene kadar hergün mü çeksem?Ama zor değil aslında inş Rabbim nasip eder eksiksiz yaparız ibadetimizi.

Senden de Allah razı olsun kuzum.
Zor değil gerçekten yarım saatte 700 taneyi okudum ben.
Ben dün başladım devam edicem inşallah her gün.

arkadaşlar bende baya okumuştum 25 falan vardı sonra nolduysa yarım bıraktım tekrar baştanmı okumam gerekir,

amin canm insallah brnde 2 defa tup bebek denedim biri gelismedi kurtaj oldum briide hic tutmadi smdi normal yoldan mucize bekliorum insallah

amin canim insallah hamile kaliriz adet olunca yarim kalmisti benim 15 tane okumjstm ama bugun tekrar yeniden baslicam insallah yine yarida kalmaz okurum buyuk umutla.. allahim insalllah bizede nasip eder

Üzülme canım hayırlı zaman değilmiş.
İnşallah bu ay olur.
Mrh canm nasilsin?Senle konuştuktan sonra iki gün üst üste meryem suresinden sonra 700 defa Estağfurullah el azim ve etubu ileyk tesbih çektim.Ama dün pek fırsatım olmadı bu tesbihi saymadan cektim.Bugün hiç okumadım. Hani şey düşündüm meryem suresini okuyan herkes bu tesbihi çekmiyor galiba ona dayanarak ta bu gün sadece sureyi okudum.İnş Allah kabul eder..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…