Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Canım sevindim.
Dr bana da rahim filmi önerdi ama ben korkumdan çektiremedim.
Anestezisiz mi çektirdin acı oldu mu?

Canım sevindim.
Dr bana da rahim filmi önerdi ama ben korkumdan çektiremedim.
Anestezisiz mi çektirdin acı oldu mu?

Gidene kadar çok korktum son dakika halen anestezi yapın diye ağlicak hale geldim. Fakat işlem 5 dk sürmedi normal bir muayne kadardı acısı bitincede bumuydu ben bunun içinmi anestezi alacaktım iyiki anestezi istemedim dedim. Sigorta karşılamıyormuş özelde 300 e çektiler bilgin olsun. Anestezitle olsa 100 lira fazla olurmuş. Doktorda dedi rahim filminden sonra hamile kalma oranları artıyor diye. Bence korkma çektir bebek için değer.

Burda özele sordu arkadaşım 1000 lira dediler kaç sene önce.
Ben de zamana bıraktım.
Bir süre denicem çektirmeden...

Reglime son 4 gün kaldı hayırlı sonuç alırız inşallah.Gerçi daha meryem süresinde 17 günüm bitti.Hayırlara vesile olur inşallah.

Burda özele sordu arkadaşım 1000 lira dediler kaç sene önce.
Ben de zamana bıraktım.
Bir süre denicem çektirmeden...
ben de kasım ayında yaptırdım özelde 600 lira ödedim.acısız kolay bir işlem.Gerekiyorsa yaptırın arkadaşlar.O günden beri hala gebe kalamadım ama 1 kimyasal geçirdim,1 aşılama yaptırdım tutmadı.

Şimdilik yaptırmicam.
Yaz sonuna kadar hamile kalmazsam düşünürüm belki.
ben çektırdım gecen yaz rahim filmi anestezisizdi acayıp acı cektım anlatamam kısıden kısıye degısıyor sonrasında hıstereskopı kurtaj hepsı anestezıyle oldu bnece rahım fılmıde anestezılı olmalı..rahım fılmınden sonra banada kolay hamıle kalırsın dedıler ama olmadı malesef

Kişiden kişiye de değişir kullanılan cihaza göre de değişiyormuş canım.
Eski tip cihazlarla çok acılı olurken yeni cihazlarla ağrısız çekiliyormuş.
Burada hangisi vardır bilmiyorum ama cesaret edemiyorum.
Süt ve maydanoz buharı tüpleri açıyormuş.
Bende tıkanıklık var mı bilmiyorum ama eğer bu ay adet olursam denicem o yöntemi.

ben o yontemıde denemıstım tup bebekten once olmayınca tedavıyle bıle olmuyor allah ol demedıkten sonra..1.5yılda yapmadıgım kalmadı..sen kaç yıllık evlıısn hıc bır tedavı gordunmu yada sorun varmı sızde

Canım ben 8 senelik evliyim ama yeni bebek denemeye başladık.
Mart ayında gittim dr'a bir sorun çıkmadı bende de eşimde de.
Denemede 2. ayımdayım daha. Klommen kullandım.
Hayırlısı artık.

Canım ben 8 senelik evliyim ama yeni bebek denemeye başladık.
Mart ayında gittim dr'a bir sorun çıkmadı bende de eşimde de.
Denemede 2. ayımdayım daha. Klommen kullandım.
Hayırlısı artık.
canım daha yenı denemeye basladıysanız 2 ay çok erken olur daha insalah ben 1.5yıldır hıc korunmadık tup bebekde 2 kere oldu transfer malesef sonuc yok sen umudunu kaybetme

canım daha yenı denemeye basladıysanız 2 ay çok erken olur daha insalah ben 1.5yıldır hıc korunmadık tup bebekde 2 kere oldu transfer malesef sonuc yok sen umudunu kaybetme
Canım 2 aydır deniyoruz ama biz korunmayı bırakalı baya oldu.
Ama dediğim gibi yumurtlama dönemini takip etmiyordum ve çok az birlikte oluyorduk olmamış olması normal.

Canım 2 aydır deniyoruz ama biz korunmayı bırakalı baya oldu.
Ama dediğim gibi yumurtlama dönemini takip etmiyordum ve çok az birlikte oluyorduk olmamış olması normal.
evet normal yumurtlama donemı zaten 2 gun suruyor denk getırmek gerek gun asırı ılıskı olursada olur, bazen de bır sorun olmayıncada gec oluyor ınsallah artık bızım de olur çok uzuluyorum

evet normal yumurtlama donemı zaten 2 gun suruyor denk getırmek gerek gun asırı ılıskı olursada olur, bazen de bır sorun olmayıncada gec oluyor ınsallah artık bızım de olur çok uzuluyorum
İnşallah canım ben de aynı durumdayım.
Evleneli 8 sene olmamış olsa kafaya takmazdım da eşimi çok beklettim, çok istiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…