Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Bayanlar merhaba bebek için okunan meryem suresini sadece biz mi okuyacaz yoksa eşimiz de mi 41 bıyunca bizimle birlikte okuyacak ? Bir de regl olduğumuz zaman yerimize eşimiz okuyabilir mi cevaplarsanız sevinirim

amin canim insallah hamile kaliriz adet olunca yarim kalmisti benim 15 tane okumjstm ama bugun tekrar yeniden baslicam insallah yine yarida kalmaz okurum buyuk umutla.. allahim insalllah bizede nasip eder

Amin canım inşallah.
Bu sefer yarıda bırakmamaya çalış.
Ben hamile kalsam bile devam edecektim.
Ama regl oldum bitti.
Diğer reglime kadar da 41 güne tamamlanmış olacak inşallah.

Mrh canm nasilsin?Senle konuştuktan sonra iki gün üst üste meryem suresinden sonra 700 defa Estağfurullah el azim ve etubu ileyk tesbih çektim.Ama dün pek fırsatım olmadı bu tesbihi saymadan cektim.Bugün hiç okumadım. Hani şey düşündüm meryem suresini okuyan herkes bu tesbihi çekmiyor galiba ona dayanarak ta bu gün sadece sureyi okudum.İnş Allah kabul eder..

İyiyim tatlım sen nasılsın?
Canım ben de 3 gün üst üste çektim.
Dün benim de hiç fırsatım olmadı çekemedim.
Bugün 150 tane çektim 700'e tamamlicam.
Tabi şart değil bunu okumak ama okuycam ben.

Bayanlar merhaba bebek için okunan meryem suresini sadece biz mi okuyacaz yoksa eşimiz de mi 41 bıyunca bizimle birlikte okuyacak ? Bir de regl olduğumuz zaman yerimize eşimiz okuyabilir mi cevaplarsanız sevinirim

Merhaba canım hoş geldin.
Sadece sen okuyacaksın.
Regl olunca senin yerine eşin, annen veya herhangi birisi okuyabilir.

Amin canım inşallah.
Ama regl oldum bitti.
.
bende regl oldum devam etmedim ama sanslisin yerine okuyacak birini bulmussun ben bulamadim bugun birden basliycam bakalim 41 tamamlarim umarim aslinda hergun 2 tane okusak olmazmi

bende regl oldum devam etmedim ama sanslisin yerine okuyacak birini bulmussun ben bulamadim bugun birden basliycam bakalim 41 tamamlarim umarim aslinda hergun 2 tane okusak olmazmi
Bana buradan bir arkadaş yardım etti Allah razı olsun.
Eşime okutacaktım yanlış falan okurum dedi okumak istemedi.
Başka da pek kimseye hamile kalmaya çalıştığımı söylemediğim için okuyacak kimse yoktu.
Yok canım 41 gün okunması gerekiyor.

Amin canım inşallah.
Ama regl oldum bitti.

İyiyim tatlım sen nasılsın?
Canım ben de 3 gün üst üste çektim.
Dün benim de hiç fırsatım olmadı çekemedim.
Bugün 150 tane çektim 700'e tamamlicam.
Tabi şart değil bunu okumak ama okuycam ben.

Merhaba canım hoş geldin.
Sadece sen okuyacaksın.
Regl olunca senin yerine eşin, annen veya herhangi birisi okuyabilir.
Anladım canım Allah kabul etsin inş..İnş hepimizin duasını kabul eder..

Bugün 36. suremi okudum. Allah kabul etsin.
masallah cok az kalmıs ınsallah bıtırdıgınde hemen hamıle kaldıgını ogrenırsın ınanıyorum..bende randevu aldım 12 mayısta yenıden tedavı ıcın baslıycam ama çok yıprandım ınsallah randevuya gıdemeden hamıle kalırım ahhh:KK43:

Yarın 41 gün doluyor. Bugün rahim filmi çekildim simir testi kan tahlili oldum. Simir sonucumu almadım daha ama diğerleri çok iyi çıktı. İnşallah olur bebeğim. Rahim filminden sonra bebeği olanları duydukça ümitlendim.
Ins en kisa zamanda kavusursun bebegine

X