Meryem suresi okuyup hamile kalmak

çorbada tuzum bulunduysa ne mutlu bana :)
Rabbim hayırlısıyla tez vakitte sağlıklı gebelik ve sağlıklı evlatlar nasip etsin isteyen herkese :)
Çorbada kesinlikle senin tuzun var canım. Zor zamanımızda bir kurtarıcı olup geldin.Allah bu iyi niyetini karşılıksız birakmasin.:)))

Ahh canım ben tilavet secdesinde en son Allahü ekber deyip dogrulurken oturmak yerine direkt ayağa kalkıp öyle ellerimi açarak semi'na ve atana ğufraneke rabbena ve ileykel masir deyip amin dedim ve ayakta duami ettim.Allah kabul eder inşallah ya..Oysa oturarak yapmak gerekiyor bu son yaptığımızı değil mi?

Oturarak yapmak gerekiyormuş kuzum.
İnan ben de o kısmı yanlış anlayıp ilk 2 3 gün ayakta okudum ben de.
Sonradan anladım ve oturarak devam ettim.
Allah niyetimizi biliyor kuzum kabul eder içini ferah tut.

Tamam canım peki buraya yazınca toplu dua felan mı yapılıyor? Cunku herkes kendine okuyor ya o yuzden merak etti . Teşekkürler Allah razı olsun

Tamam canım peki buraya yazınca toplu dua felan mı yapılıyor? Cunku herkes kendine okuyor ya o yuzden merak etti . Teşekkürler Allah razı olsun
Yok canım herkes kendi adına 41 gün,günde bir kere meryem suresi okuyor.Meryem suresinin 58.ayetinde tilavet secdesi kılınıyor.Sonra 59.ayetten devam ediliyor.Burda isteyen yorum yazıyor, dua ediyor..Öyle canım..

Aklında suphe kalcagina bastan oku derim
Öyle dusunme allah bilir

Bende ilk iki gün oyle düşündüm ama çok sukur 41 i tamamladım rabbim istiyen herkese nasip eder ins

Anladım kızlar Allah razı olsun.
Benim dururmum şu an çok belirsiz bat geçti 4 gün oldu ama terler hep negatif cikiyor. Adetim gecikti bu sefer sanırım çünkü hiç belirtim yok Adet olduktan sonra bende başlarim insallah...

Evet Türkçesini okuyorum. Türkçe meal okuyunca içeriğini anlayarak baya hislenip ağlıyorum okurken kimi kişiler Türkçesiyle olmaz desede bir bilene danıştım anlayıp okumak en hayırlısı dedi şimdi içime sinerek gönül rahatlığıyla Türkçe Meal okuyorum. Birde perşembe başlayın diyenler var ona dikkat etmemiştim başlarken neyseki perşembe başlamışım tesadüfen :) Sizde perşembe başladınız bu durumda :)

Ben de tesadüfen perşembe başlamışım :)
Başladıktan birkaç gün sonra perşembe başlanması gerektiğini okudum :)

Bana da hep Türkçe'si ile olmaz dediler bu tarz şeyler için.
Ben de Latin harflisinden okuyorum.

acaba meryem suresını bıtıırp hamıle oldugunu ogrenenlerın sorunları çok cıddıydı tabıkı ımkansız dıye bırsey yok ama bırde normal yoldan gebelik zor olanlar var..benımde hıc normal yoldan olmayacakmıs gıbı gelıyor canım çok sıkkın yıne adet oldum bugun gecıktı derken..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…