Meryem suresi okuyup hamile kalmak

acaba meryem suresını bıtıırp hamıle oldugunu ogrenenlerın sorunları çok cıddıydı tabıkı ımkansız dıye bırsey yok ama bırde normal yoldan gebelik zor olanlar var..benımde hıc normal yoldan olmayacakmıs gıbı gelıyor canım çok sıkkın yıne adet oldum bugun gecıktı derken..
çok şükür bizimde hiçbir sıkıntımız yok ama düşüklerim var şimdide gebe kalamıyorum.sabret benim içimdeolmayacakmış gibi bir duygu yok.Aşılama da yaptırdım tutmadı.şimdi kendi halimize bıraktık.meryem süresine başladım.İnşallah rabbim hürmetine bizlere de şifa ihsan eder.

acaba meryem suresını bıtıırp hamıle oldugunu ogrenenlerın sorunları çok cıddıydı tabıkı ımkansız dıye bırsey yok ama bırde normal yoldan gebelik zor olanlar var..benımde hıc normal yoldan olmayacakmıs gıbı gelıyor canım çok sıkkın yıne adet oldum bugun gecıktı derken..

Canım hiç öyle düşünme.
Konunun tamamını okudun mu bilmiyorum ama burada tüplerin tıkalı normal yoldan hamile kalman imkansız denen biri bile bu dua ile hamile kalmış.
İmkansız diye bir şey yok bence.

Merhaba arkadaslar bende uzun suredir evlat hasretiyle yanan ve dort yildir neredeyse denemedigim hic birsey kalmayan biriydim.Ilk basta tabiki doktorlarin yapmasi gereken once yumurtlama haplari catlatma igneleri,rahim filmi ve en sonda laparoskopi olarak ne bende ne esimde herhangi bir sorunun olmadigi kanitlandi fakat yinede hamile kalamiyordum.Daha sonrada bitkisel tedavilere basladim sogan kuru olsun maydonoz tohumu olsun ictim.oturmadigim buharda kalmadi yine sonuc alamadim. Meryem suresini duydum ve kucuk yasta iken ogrendigim ve neredeyse unutmaya basladigim kurani kerimimi tekrar okumaya ve duzeltmeye basladim.Gecen sene 41 gun meryem suresini okudum fakat bi sonuc alamadim.Internette arastirma yaparken gozume bir yazi ilisti peygamber efendimiz zamaninda adamin birinin cocugu olmuyomus ve sahabenin birine bu derdinin iletmis sahabeninde soyle bir cevabi olmus (senin affedilmeyen bir gunahin var ve gunahinin sinavini veriyorsun sen hergun gunde 700 defa estagfirullah el azim ve etubu ileyk cek abdestli olarak tabi o gunahin affedildiginde sinavini gecip cocuklarin olacaktir demis.Ve adam sahabenin sozunu dinlemis hergun estagfirullah cekmis ve arka arka cocuklari olmus.Bende tekrar meryem suresine niyet edip hergun okudum ve arkasina 700 tane estagfirullah cektim.Cok sukurku 21.gunde hamile oldugumu ogrendim ve suan 10+5 gunluk hamileyim.cok uzun bir yazi oldu ama sizlerle en ince ayrintisina kadar paylasmak istedim.rabbim tum isteyenlere bu duyguyu nasip eder insl.

hayat_gun hayat_gun
Bak canım bu mesaj.

Rica ederim :)
Canım ben de çekmedim bugün ilk defa çektim.
İstediğin zaman başlayabilirsin bence.
Çok teşekkür ederim canım benim.Allah razi olsun.Ben de ara ara çekerim ozaman olur mu?Yarından itibaren bitene kadar hergün mü çeksem?Ama zor değil aslında inş Rabbim nasip eder eksiksiz yaparız ibadetimizi.

Çok teşekkür ederim canım benim.Allah razi olsun.Ben de ara ara çekerim ozaman olur mu?Yarından itibaren bitene kadar hergün mü çeksem?Ama zor değil aslında inş Rabbim nasip eder eksiksiz yaparız ibadetimizi.

Senden de Allah razı olsun kuzum.
Zor değil gerçekten yarım saatte 700 taneyi okudum ben.
Ben dün başladım devam edicem inşallah her gün.

arkadaşlar bende baya okumuştum 25 falan vardı sonra nolduysa yarım bıraktım tekrar baştanmı okumam gerekir,

çok şükür bizimde hiçbir sıkıntımız yok ama düşüklerim var şimdide gebe kalamıyorum.sabret benim içimdeolmayacakmış gibi bir duygu yok.Aşılama da yaptırdım tutmadı.şimdi kendi halimize bıraktık.meryem süresine başladım.İnşallah rabbim hürmetine bizlere de şifa ihsan eder.
amin canm insallah brnde 2 defa tup bebek denedim biri gelismedi kurtaj oldum briide hic tutmadi smdi normal yoldan mucize bekliorum insallah

Canım hiç öyle düşünme.
Konunun tamamını okudun mu bilmiyorum ama burada tüplerin tıkalı normal yoldan hamile kalman imkansız denen biri bile bu dua ile hamile kalmış.
İmkansız diye bir şey yok bence.
amin canim insallah hamile kaliriz adet olunca yarim kalmisti benim 15 tane okumjstm ama bugun tekrar yeniden baslicam insallah yine yarida kalmaz okurum buyuk umutla.. allahim insalllah bizede nasip eder

Üzülme canım hayırlı zaman değilmiş.
İnşallah bu ay olur.
Mrh canm nasilsin?Senle konuştuktan sonra iki gün üst üste meryem suresinden sonra 700 defa Estağfurullah el azim ve etubu ileyk tesbih çektim.Ama dün pek fırsatım olmadı bu tesbihi saymadan cektim.Bugün hiç okumadım. Hani şey düşündüm meryem suresini okuyan herkes bu tesbihi çekmiyor galiba ona dayanarak ta bu gün sadece sureyi okudum.İnş Allah kabul eder..

X