Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Kiiiizlar iyi akşamlar hemen paylaşmak istedim sizlerle rüyamda halamin oğlu var eşi hamile ve erkek bebeği olcagini biliyodum.Ve rüyamda Ben o bebeğin başında durdum sadece uzakdan baktim 2 gündür erkek cocuk goruyorum

Hergün ne yazmışsınız diye bakıyorum hepinizin hayırlı haberlerini okumak isterim enazından bize ümit oldur. Bugün duamın 20.günü inşallah hayırlısıyla olur tam bir senedir çocuk istiyoruz doktorada gittik ikimizdede sorun yok. Bir sene olunca bir daha gel dedi doktor ama öncesinde 41 günü tamamlayıp öyle gitmek istiyorum. Hayırlıysa gönlümden hep kova burcu bebek geçiyor ve nisanda olursa doğumu hayırlısıyla kova olur. Neyse bir hamile kalalımda hayırlısıyla burç kısmı önemli değil :)

Allah herkese nasip eder ins

Bende bu ayin 5inde bitirdim 41 taneyi cok sukur.adetim 19 gun gecikti bu arada 3 idrar tessti yaptim hepsi negatif cikti bugun aile hekimime gittim kan verdim sonuc 4 te cikacak.cok umutlu degilim ama kismet artik.pko var bende ayni zamanda gizli seker var ilac kullandigim icin adetlerim duzene girmisti ama...bilmiyorum sonuc ne cikacak :/

Sonucu bizede haber verir misin? Hamileysen hepimize bir umut olursun. İnşallah hayırlısıyla hamilesindir :)

Allah hayırlara çıkarsın inşallah canım
Akıl vermek gibi olmasın ama
uyandığında rüyanı suya anlat ve hayırlısı olsun de
rüyanın anlatılması taraftarı değilim pek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…