Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Ins canim saolasin. Baban icin Allah rahmeteylesin. Ins sende Anne kavusursun canim

Ins canim saolasin. Baban icin Allah rahmeteylesin. Ins sende Anne kavusursun canim
saol canım sen de hayattalarken sohbetini et sıkı sıkı sarıl ne kadar hataları da olsa aybedince yine de için ömür boyu cız ediyor ben babasızlığımı en çok düğünüm olurken yaşadım akrabalarımızda vefasızdı kendi düğünümde sabah 5 te kalkıp düğün yemeklerinin sebzelerini soydum doğradım öğlen 12 ye kadar herkese yardım ettim düğünümde sonra 1 de kuaföre gittim işte ALLAH kimseyi kimsesiz bırakmasın canımcım annene babana sağlıklı ömür dilerim kuzum

benim 21 gün gecikmişti ay önce kimyasal gebelikti sanırım benimkisi de onun için eğer çift çizgi çıkarsa hemen kan testi yaptıracağım o zaman çok umutlanmıştım
AnlIyorum seni cnm umutlanip sonucun husran olmasi cok uzuo insani benimde bugun beta hcg 5 cikti doktor klomen baslycakti smdi baslayamam cok arada bi deger dedi iki gun sonra tekrarliycaz bakalm ama kanamam devam edio hala

Yarın surenin son günü inşallah bu sürenin sevabına rabbim bahşeder evladımız

kizlar bende kahverengi parcali geliyor hala kanamam gelmedi doktora gidicem.. yoksa düsürdümmü ilk defa böyle oldu siyahimsi parca geliyor benden.. biraz agrimda var.

kizlar bende kahverengi parcali geliyor hala kanamam gelmedi doktora gidicem.. yoksa düsürdümmü ilk defa böyle oldu siyahimsi parca geliyor benden.. biraz agrimda var.
doktora git canım ihmal etme düşükte öyle mi oluyor ki

test yaptım negatif birşey çıkmadı sıkıldım ya daha test mest de yapmayacağım oluruna bırakacağım

Arkadaslar çok acil bugün bana 1 meryem suresi okurmusunuz ya ben regl dönemindeyim. Eşim okuyordu oda sabah çok erken kalkıyor is ıcın bugün okurken uyuya kaldı uyandiryorum ama yine bakmisim ki uyumuş başında

Arkadaslar çok acil bugün bana 1 meryem suresi okurmusunuz ya ben regl dönemindeyim. Eşim okuyordu oda sabah çok erken kalkıyor is ıcın bugün okurken uyuya kaldı uyandiryorum ama yine bakmisim ki uyumuş başında
emos okuyan birisini buldun mu? eğer bulamadıysan adını söyle sana okurum ben

Benim 41 Meryem surem bitti ama bilmiyorum adetime 4 gün var
Umudunu kaybetme canim vakti zamani gelmeyince hic birsey olmuyor. Haftalik ayetel kursiyi ve 4444 salati tefriciyeyi yapmani tavsiye ederim 1 yildir olmuyordu bu dualari yaptigim ay hamile kaldim.

Umudunu kaybetme canim vakti zamani gelmeyince hic birsey olmuyor. Haftalik ayetel kursiyi ve 4444 salati tefriciyeyi yapmani tavsiye ederim 1 yildir olmuyordu bu dualari yaptigim ay hamile kaldim.
benimde bu ay 11. ayım hayırlısı bakalım

Canım haftalık ayetel kürsi nasıl oluyor bende adetim bitince bakiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…