Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Allah razı olsun Canım hergün bir tane okuyoruz ya bana dün okunmalı idi geçti galiba ya.bugun okunma dün için olur mu ki
olur neden olmasın kabul edecek ALLAH ben de okurken adetliyken zorla bir tanıdık okumuştu

Allah razı olsun Canım hergün bir tane okuyoruz ya bana dün okunmalı idi geçti galiba ya.bugun okunma dün için olur mu ki
Olur tabiki canım niyet önlemli.olan ben öyle ksv kere başlayıp bırakmıştım şimdi çok pişman oluyorum keşke devam etseydim diye ama kısmet işte

Canım haftalık ayetel kürsi nasıl oluyor bende adetim bitince bakiyim
HER TÜRLÜ İSTEK ARZU VE HACET İÇİN OKUNACAK AYETEL KÜRSİ OKUMA ŞEKLİ.

HER KİM BU ÇALIŞMAYI 7 GÜN ARALIKSIZ SAAT 23:00 İLE 06:00 ARASI

OKURSA NE İSTEĞİ OLURSA OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HER TÜRLÜ MURADI

HASIL OLUR ……..

DİKKAT:YANLIZ ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM ….;

BU ÇALIŞMA İKİ UCU KESKİN KILIÇ GİBİDİR …
HAKLI OLDUĞUN BİR KONULARDA OKURSAN HAYIR SENİ BULUR …
HAKSIZ OLDUĞUN (IKI KİŞİNİN ARASINI AÇMAK , BİRİLERİNİ ZARARINA)UĞRATACAK NİYET ETMEK , MÜBAREK VE CINLERLE ISTİŞARE YAPMAKVS GİBİ HAKSIZ , FİTNEYE FESEDA DÜŞÜRECEK , NİYETLERLEOKUNURSA ŞER SİZİ BULUR TERS TEPER ZARARA UĞRARSIN.
**********AYETEL KURSİ 7 GÜN BU ŞEKİLDE OKUNULMALIDIR ********

*** 1.GÜN ( 50 )
*** 2.GÜN (170 )
*** 3.GÜN (220)
*** 4.GÜN (313)
*** 5.GÜN (50)
*** 6.GÜN (170)
****7.GÜN (313)

UYARILARA DİKKAR EDEREK HALİS BİR NİYETLE OKUNURSA

ALLAHIN IZNIYLE BUTUN HAYIR KAPILARI AÇILIR NE MURADIN VARSA

HASIL OLUR İSTEKLERİN YERİNE GELİR..

Canım haftalık ayetel kürsi nasıl oluyor bende adetim bitince bakiyim
Canim gercekten cok etkili bi dua baska yapan arkadaslarda var hepsinin duasida tz vakitte kabul oldu. Bi arkadasimin bebegine hamileyken doktorlar sakat dedi arkadasim nunu yapmis cocugu xok sukur saglikli oldu bende uyguladim uyguladigim hafta hamile kalmisim zaten. Biz yeterki istemesini bilelim. Ben bir yil once 8 haftalikken kalbi durmustu bebegimin 1 yildirda olmuyordu. Tam 1 yil sonra cok sukur tekrar nasip etti rabbim. Insallah bu bebegimi saglikla kucagima alirim

sayılar çok fazla değil mi canm. Kaç saatini alıyo okumak

Evet canim uyguladigim hafta kalmisim hatta. Gecen senede sadece 313 okumustum hamile kalabilmek icin 1 ay sonra felan kaldim ama dusk olmustu ama niyetimi hamile kaliyim diye yapmistim.
peki başında ve sonunda hqcet namazı demişsin ya, 1. Gun ve 7. Gun yani oyle mi.

Evet canim ben oyle yaptim oyle bisey yazmiyodu ama oyle yaptim
peki , teşekkur ederim canm. Allahın izniyle bnde adetten temizlenince yapiyim bu ay. Bide ezberimde olduiu için zaten daha hızlı okunur..
bnde 2 kere duşuk yaptım. İnşllh bu ay olur. 4 ay oldu

Çok teşekkür ederim canım inşallah bende tez vakitte hamile kalırım

Dün gece meryem süresi 41 bitti rabbim hayırlı görür inşllah sonuncuyu ben okuyamadım due üzüldüm biraz ama olsun kısmet böyleymiş inşallah tez vakitte hamile kalırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…