Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Dunde yaptm cnm birazck daha belrgn cikti ama yine silik bi cizgi bu sabah lavoboya gttgmde peceteye pembe bsey geldi suan cok uzgunummm cok umutlanmstmm
kan gelmedikten sonra sorun yok korkma..

Bende cok uzgunumm cnm adetn kac gun gecmsti
persembe olmaliydim. AMA Daha o!madim senin ne kadar geceli ve akintin var mi ?

Dunde yaptm cnm birazck daha belrgn cikti ama yine silik bi cizgi bu sabah lavoboya gttgmde peceteye pembe bsey geldi suan cok uzgunummm cok umutlanmstmm
Ama neden çift çizgi çıksın ki belki ara kanama gelmiştir canım hemen ümidi kesme

kan gelmedikten sonra sorun yok korkma..

persembe olmaliydim. AMA Daha o!madim senin ne kadar geceli ve akintin var mi ?
Benm bu ay cok degisik oldu 36. Gun yumurtladim yumurtlamaya gore persmbe adet olmam lazmdi iste bugun peceteye bseyler geldi testte silik cikinca cok umutlnmstm belki seninkide gec dollenme filan olmustur cnm daha adet olmamssn hemen uzulme sen nolur ben uzuldum ztnn

Tatlım hemen bozma moralini sonuçta adet olmadın daha

seninkisi yerlesme bence uzulme

Bende dis gebelik olmasin ? Cunku hcbg hormani yukselmezmis.. AMA agrim olurdu dimi o zamanda ya da ?

Bende dis gebelik olmasin ? Cunku hcbg hormani yukselmezmis.. AMA agrim olurdu dimi o zamanda ya da ?

Dış gebelikte de hormon yukseliyor ama düzensiz. Sen doktora gorunmeden kan tahlili yaptirmadan bu karamsal düşünceye kapilip psikolojik olarak kendini ona yönlendirme. Sakin ol. Rabbim ne etse bizim hayrimiza ediyor.

Bu arada eski mesajlarınızı da okudum. Yani iki gündür yazilanları. Kızlar,siz çok tedirginsiniz. İnanın ki,hiç beklemediyiniz ummadığınız anda oluyor. Sizin yaźdıklarınızın hepsini yaşadim. Bebek istedim,Rabbim verdi ama sorunlu oldu. Amelyatla sonlandirildi. 9 haftasinda canli canli iyneyle öldurduler 1 aya dusurdum o bebeyi. Kimoterapi oldum. Rahim filmi de cekindim. Tupum kapanmisti amelyat sonrasi,açtilar. Ve o gunden 9 ay gecti. Ve doktor aralik ayinda dedi ki,baslaya bilirsiniz. 6 ay olmasa gel tedaviye basliyalim. 3 aydir adetimi heyecanla bekledim. Ve martin 3 adetden 3 hafta sonra keskin aqrilarla doktora gitdim. Kist var dediler. Smear tahlili verdim. 1 hafta sonra cevabinda mikrop cikti. Tedavi yazdi doktor. Ben de adetim gecti dedim. 1 hafta icinde tedavi ol adetsokucu verelim dedi. Üzuldum ve varsin bu ayda olmasin dedim ama umudu uzmedim tedavi yapmadim cunki adetimden daha 1 gun gecmisti. 1 hafta da bekledim. Saglik ocaginda idrar testim pozitif cikinca doktoruma kostum. Inanmadi bakalim dedi. Ve... keseyi gorduk :) inşAllah cumaya yine gidecem. Rabbim nasip ederse bebeyi de gösterir bize. Yani sozum bu ki,beklenmedik anda Rabbim bize nasip ediyor. O yuzden sakin olun insAllah hepinizin yuzu gulecek :)

Cnm rabbm saglikli sihhatli kucagina almayi nasip eder ins beklemekk cok zor herseyde bi hayr vardir ama iste bunu kafaya takmadan anlamak zor biraz Boyoe seyler okuyunca moralim duzelio allahtan umit kesilmez umutlanip hevesleniyorz sonrasinda uzuluyorz ins rabbim herkese nasip eder hayrlisyla:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…