Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Bu arada eski mesajlarınızı da okudum. Yani iki gündür yazilanları. Kızlar,siz çok tedirginsiniz. İnanın ki,hiç beklemediyiniz ummadığınız anda oluyor. Sizin yaźdıklarınızın hepsini yaşadim. Bebek istedim,Rabbim verdi ama sorunlu oldu. Amelyatla sonlandirildi. 9 haftasinda canli canli iyneyle öldurduler :KK43: 1 aya dusurdum o bebeyi. Kimoterapi oldum. Rahim filmi de cekindim. Tupum kapanmisti amelyat sonrasi,açtilar. Ve o gunden 9 ay gecti. Ve doktor aralik ayinda dedi ki,baslaya bilirsiniz. 6 ay olmasa gel tedaviye basliyalim. 3 aydir adetimi heyecanla bekledim. Ve martin 3 adetden 3 hafta sonra keskin aqrilarla doktora gitdim. Kist var dediler. Smear tahlili verdim. 1 hafta sonra cevabinda mikrop cikti. Tedavi yazdi doktor. Ben de adetim gecti dedim. 1 hafta icinde tedavi ol adetsokucu verelim dedi. Üzuldum ve varsin bu ayda olmasin dedim ama umudu uzmedim tedavi yapmadim cunki adetimden daha 1 gun gecmisti. 1 hafta da bekledim. Saglik ocaginda idrar testim pozitif cikinca doktoruma kostum. Inanmadi bakalim dedi. Ve... keseyi gorduk :) inşAllah cumaya yine gidecem. Rabbim nasip ederse bebeyi de gösterir bize. Yani sozum bu ki,beklenmedik anda Rabbim bize nasip ediyor. O yuzden sakin olun insAllah hepinizin yuzu gulecek :)
Evet cok dogru soyledin. Sanada cokgecmis olsun cok seyler yasamazsin AMA inancini kaybetmemissin. Allaha cok sukur nasipte etmis ins saglikli bir sekilde kucagina almayida nassip eylesin. Sabir zamanin ilaci bunu biliyoruz AMA uygulamada kendi adima soyleyim yapamaiyorum heyecanlaniyoru. Napiyim hayirlisini da herzaman istemisimdir.

InşAllah Rabbim verecek güzellerim yeter ki,caninizi sıkmayin. Anlaştik mi? Hadi soz verin...

Bende adet oldumm sanirim kimyasal gebelik yasadim hayrlisi buymus artk takmiycan kafama hersey olucana varir

kizlar hasta oldum.. ovulasyon testinde cift cizgiyi görmüstüm ama 4 gün gec catlamis. o yuzdende gec hasta oldum.. adetle yok olan kistim var benim o engelliyor olabilir. bu kistlerde hamilelik belirtileri yasattiriyorlarmis o yuzden yanildim hayirlisi. testte beni heyecanlandirmisti.. o yüzden reglden bi hafta sonra test yapin bence.. ben 3 ay sonra ailemin yanina gidicem ve hamilelikte son 3 ay ucaga binmek uygun degilmis. o yuzden 3 ay ara vericem streste atmis olurum. plates yapmak istiyordum dedim bu ay kalmayzsam yaparim diye. kafam dagilsin.. ins sizlerin bu ay guzel haberlerinizi aliriz.

bilmiyorum canım adetten önce de bakanlar varmış
tatlım şöle düşün ya çıkmazsa ama erken olduğu için çıkmamışsa ve sen dikkat etmezsen allah korusun bu yüzden düşük tehlikesi olursa falan bence sabırlı ol
ayyy tuttu yine ince eleme huyum canım:KK69:

kizlar hasta oldum.. ovulasyon testinde cift cizgiyi görmüstüm ama 4 gün gec catlamis. o yuzdende gec hasta oldum.. adetle yok olan kistim var benim o engelliyor olabilir. bu kistlerde hamilelik belirtileri yasattiriyorlarmis o yuzden yanildim hayirlisi. testte beni heyecanlandirmisti.. o yüzden reglden bi hafta sonra test yapin bence.. ben 3 ay sonra ailemin yanina gidicem ve hamilelikte son 3 ay ucaga binmek uygun degilmis. o yuzden 3 ay ara vericem streste atmis olurum. plates yapmak istiyordum dedim bu ay kalmayzsam yaparim diye. kafam dagilsin.. ins sizlerin bu ay guzel haberlerinizi aliriz.
annenler uzaktalar mı canım ben de ayın 19unda annemin yanına bir haftalığına gideceğim temizliğini yapmaya bacaklarından rahatsız bana da değişiklik olur biraz yorulacağım ama dikkat de edeceğim kendime çok umutlansan olmuyor umutlanmasan da olmuyor insan ne düşüneceğini bilmiyor offffffffffff

annenler uzaktalar mı canım ben de ayın 19unda annemin yanına bir haftalığına gideceğim temizliğini yapmaya bacaklarından rahatsız bana da değişiklik olur biraz yorulacağım ama dikkat de edeceğim kendime çok umutlansan olmuyor umutlanmasan da olmuyor insan ne düşüneceğini bilmiyor offffffffffff
ben almanya da yasiyorum istanbulda ailem yasiyor. yazin ramazandan sonra gidicegiz ins. cook özledim valla kiymetlerini bilmek lazim hayattalarken..
kafana takarsan olmuyor. saglikli beslenmek lazim bende o yok yemek yemegi zorunda görüyorum aslinda severek yiyeceksin.
kendime bakicam bu aylarda ins.

Kizlar bencede erkenden test yapmayin sanirim ben kimyasal gebelik gecirdim yrn doktora gidicmm ztn gebeliklern yarisi kimyasal oluomus ama adetle atildigi icin insan farknda olmuyomus bence sabirla beklemeliyiz acele etmeyn test icin o surecte dikkat edin kendinize bi hafta filan gecsn oyle test yapin sonrası daha kotu oluyo

ben almanya da yasiyorum istanbulda ailem yasiyor. yazin ramazandan sonra gidicegiz ins. cook özledim valla kiymetlerini bilmek lazim hayattalarken..
kafana takarsan olmuyor. saglikli beslenmek lazim bende o yok yemek yemegi zorunda görüyorum aslinda severek yiyeceksin.
kendime bakicam bu aylarda ins.
benim de bir annem bir kardeşim var babam vefat edeli 10 yıl oldu annem de hasta çok rahatsızlıkları var kıymetini biliyorum ama işte ben de her zaman her şeye yetişemiyorum ama şimdi gidip temizliği yapacağım biraz sohbet bir çay demleyip sohbet ederiz annemle o da mutlu olur sen de ailene kavuşursun güzel vaitler geçirirsin canım ALLAH sağlık sıhat versin anne babalara...
evet kafaya takmakla olmuyor ya gerçekten de

Kizlar bencede erkenden test yapmayin sanirim ben kimyasal gebelik gecirdim yrn doktora gidicmm ztn gebeliklern yarisi kimyasal oluomus ama adetle atildigi icin insan farknda olmuyomus bence sabirla beklemeliyiz acele etmeyn test icin o surecte dikkat edin kendinize bi hafta filan gecsn oyle test yapin sonrası daha kotu oluyo
benim 21 gün gecikmişti ay önce kimyasal gebelikti sanırım benimkisi de onun için eğer çift çizgi çıkarsa hemen kan testi yaptıracağım o zaman çok umutlanmıştım

X