Meryem suresi okuyup hamile kalmak

simdi tekrar teste bakim cook dikkatli baktigimda ama asiri silik yok gibi birsey hatta hafiften var ama ben galiba oyle goruyorum.. 4 gün sonra tekrar yaparim yarin hasta olmazsam eger

simdi tekrar teste bakim cook dikkatli baktigimda ama asiri silik yok gibi birsey hatta hafiften var ama ben galiba oyle goruyorum.. 4 gün sonra tekrar yaparim yarin hasta olmazsam eger
Tatlım sen tamamsın aynı şey olmuştu kesin hamilesin ışığa tutup var galiba yok yok ay var gibi demiştik hatta göz yanılması dedik ama varmış hadi hayırlısı :)

ayyy umutlandirmayin yaaaa kendimi iyice kaptirdim vallaa.. coook uzulurumm sonraa ins ya..
Tatlım sen tamamsın aynı şey olmuştu kesin hamilesin ışığa tutup var galiba yok yok ay var gibi demiştik hatta göz yanılması dedik ama varmış hadi hayırlısı :)

asiri yorgunum yataktan kalkmak istemiyorum gögüs uclarimda koyulasma olmus bugun farkettim.. kirpiklerimin uzamasindan suphe etmistim ayyyy valla icime sevinc girdi ins bunlar bos degildir..

asiri yorgunum yataktan kalkmak istemiyorum gögüs uclarimda koyulasma olmus bugun farkettim.. kirpiklerimin uzamasindan suphe etmistim ayyyy valla icime sevinc girdi ins bunlar bos degildir..
inşaallah canım hadi hayırlısı

Kızlar çok kötüyüm bende bu ay çok umutluydum belirtileri vardı ama ben bisey yaptım çok öksürüyorum diye eşim şuda ettirilen ilaç aldı bende içtim kaç gün bugün çok fena ağrım vardı adetime bi hafta var lavaboya girdim az daha bayılıyordum ağrıdan sancidan baktım lekelenme var ilacı bi okudum gebelik şüphesi olan kullanamaz yazıyor ölücem ağlamaktan

ay canım benim ee şuan adet mi oldun

ay canım benim ee şuan adet mi oldun
Hayır yok hastaneye gidicem ölüyorum acıdan karnım kopucak gibi acıyor dayanamıyorum inan bu acıyı biliyorum ben ilk evlendigimizde olmuştu hamileymişim ama 2 haftalık falan düşük olmuştu

Hayır yok hastaneye gidicem ölüyorum acıdan karnım kopucak gibi acıyor dayanamıyorum inan bu acıyı biliyorum ben ilk evlendigimizde olmuştu hamileymişim ama 2 haftalık falan düşük olmuştu
canım biran önce git doktora bizi de haberdar et

Ay kızlar sakin olun biraz ya. Stresten varsa da düşüreceksiniz. Varsa şükür deyin yoksa hayırlısı bu deyin lütfen. Rabbim hepinize bu mutluluğu yaşatacak inşAllah yeter ki,stres yapmadan sakin olun.

Cookgecmis

Sen idrar testi mi yaptin?
olsun bebek beklerken hicbir ilac icmeseydin canim yaa ins birseyin yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…