Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Bende cektirdim 1ay önce forumları okuyup cok korkmustum dr anestezili yapalim ddm dr sagolsun hep konustu anlatti nasil yaptigini gerek yok dedi sadece ilaci verirken adet sancısı gibi agri oluyor hafif mide bulantisi oluyor 5dk bitti sukur bisey cikmadi dr asilama onerdi.korkma meryem suresini okuyorm suan 24adet gunum ins olur

ben çektirdim rahim filmi hiç korkma normal muaine gibi düşün romaten diye bir yerde yaptırdım 300 lira maddi anlamda bizi etkiledi ama acısız oldu en azından istersen orayla bir görüş
tıp fakültesinde falan yaptıran yok sanırım güvenemediğinizden mi yaptırmadınız canım

Meryem suresini okudum 2 gün önce bitti 41 kez okumam diğer tüm muayenelerimi oldum ben şimdi klomeni bir ay kullansam olmasa öyle mi yaptırsam bilemedim bir türlü

Meryem suresini okudum 2 gün önce bitti 41 kez okumam diğer tüm muayenelerimi oldum ben şimdi klomeni bir ay kullansam olmasa öyle mi yaptırsam bilemedim bir türlü
peki yumurta takıpi yapildimi klomen kullanmadan yumurtalarin buyuyormu

peki yumurta takıpi yapildimi klomen kullanmadan yumurtalarin buyuyormu
sinir alındı patolojiye yollandı utrason kan idrar testi yapıldı yok yumurta takibi yapılmadı canım ben klomene başlasak dedim eşimde de problem çıkması rahim röntgeni kalmış tek dedi klomenle de olmazsa tüplerine baştıralım o zaman dedi

Ama klomen icin ilk ay takip yapmasi lazim ilacsiz yumurtalarin buyuyor catliyor belki dr bunu bilmesi lazim. sonucta hormon alacaksiniz.8aydir ugrasiyorm bnde klomen bnde ictim sorunum yoktu ama dr gene 1ay verdi ama olmadi.sperm testi rahim filmi temiz çıktı asilama yapalim dedi bn istemedim dr stres yapmayin bundan kaynaklanio dedi ilk bas rahim filmi cektirin enazindan sorun olup olmadigini ogrenin

Dun 41. Gundu meryem suresi okudum ovulasyon testine gore bugun adet gunum sabah gebelik testi yaptim ikinci cizgi silik cikti cizgi belli ama cok acik renk yrn tekrar yapcam bakalim

Dun 41. Gundu meryem suresi okudum ovulasyon testine gore bugun adet gunum sabah gebelik testi yaptim ikinci cizgi silik cikti cizgi belli ama cok acik renk yrn tekrar yapcam bakalim
tebriklerrrrrr ne mutlu sana gözün aydınnnnn

hadi hayırlısı kuzum darısı hayırısıyla bize bu ay da hamiş anneler göreceğiz

Benimde cok silik hatta kamerayla cekiyim dedim belli olmuyor o derece. Hafta sonu yaparim bakalim ne cikacak.. ins sende hamilesindir. Allah tum isteyenlere nasip etsin en kisa zamanda

inşallah canım Rabbim bizede yaşatsın bu mutluluğu
amin hayırlısıyla inş ya ayıp olmasın ama bir şey diyeceğim küçük abdestim bir tuhaf kokmaya başladı sanki kokmuyor gibi anlamadım bebişlerinki de tuhaf kokar ya ben her şeyden nem mi kapmaya başladım acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…