Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin Allah herkesin gönlüne göre versin Meryem Suresi yüzü suyu hürmetine hepimiz hamiş oluruz inşallah

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin Allah herkesin gönlüne göre versin Meryem Suresi yüzü suyu hürmetine hepimiz hamiş oluruz inşallah
kızlar bıse dıcem burda bı kadın muska yapıo herkes hamıle kalıo gtsem mı dıe dşnuom ama korkuom

anneme bir komşumuz almanyadan geldi çikolata vermiş hehe derindondurucuda bana saklayacak 2 hafta sonra annemin yanına gidiyorum bahar temizliğini yapacağım kendi tek biraz da bacaklarından hasta aklımdan da belki bebişi çıkarırım biraz

Annene allah sifalar versin.. evwt iyi olur dikkatli ol temizlik yaparken canimm

Annene allah sifalar versin.. evwt iyi olur dikkatli ol temizlik yaparken canimm
ederim canım zaten 16-17 si gibi test yaparım hamiş olursam zaten çok kendimi yormam annemin sobasını falan sökeceğim çünkü ama hamiş değilsem dikkatli yaparım yine de 17-18i gibi adet olmam lazım çünkü eğer adet olmazsam zaten hamiş olabilir yoksa adetim gecikmiyor bikmiyorum kuzum bekliyorum işte

kızlar bıse dıcem burda bı kadın muska yapıo herkes hamıle kalıo gtsem mı dıe dşnuom ama korkuom
İyice araştır canım ne kullanıyor havas ilminde ise bence uzak dur normal dua besmele yazıyorsa bilemem ama şuda var kağıttan medet umanin allah uzağında kalıp izler derler of çok deyin işler bilmiyorum ki ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…