Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Geçmiş olsun babyinlove. Bu arada kızlar bu gun hastande 13 sene cocugu olmayan bir kadinla konuştum tup bebekte. Meryem suresini okuyormus o da. Qaliba hamileydi tahlil yaptirmis sonuc bekliyordu :) Rabbim sizlere de versin,inşAllah. Sizin için dua edecem namazda. Sabr edin yeter...

Evet erkendi dayanamadim bir hafTA bgecsin sonra tekrar yapardim onemli olan adetimin gegnerischer

Adetime 5 gün var canım sanmıyorum :KK43:
ben de doktordan geliyorum kızlar eşimin de benim de sonuçlarıma baktı problem yok dedi kafana takma dedi bana klomen verdi başlayalım dedi ama bu ay adet günüme yakın ben memlekette annemin yanında olacağım kullandıktan sonra 2 gün sonra gel bakalım dedi artık diğer ay yaparım diyorum olmadı tüplerine bakalım dedi ben utrasona falan da girdim kameralı falan o zaman tüplerin kapalı olup olmadığı belli olmuyor mu ki rahim rötgeni çektiren var mı?

ben de doktordan geliyorum kızlar eşimin de benim de sonuçlarıma baktı problem yok dedi kafana takma dedi bana klomen verdi başlayalım dedi ama bu ay adet günüme yakın ben memlekette annemin yanında olacağım kullandıktan sonra 2 gün sonra gel bakalım dedi artık diğer ay yaparım diyorum olmadı tüplerine bakalım dedi ben utrasona falan da girdim kameralı falan o zaman tüplerin kapalı olup olmadığı belli olmuyor mu ki rahim rötgeni çektiren var mı?
Ben çektirdin tatlım bi şey yok korkma 5 dakika sürüyor

ben duydum ki röntgende belli oluyormus rahim tüpleri acik mi kapali mi diye..
röntgenden sonrada hamile sansin baya artiyormus duydum

ben duydum ki röntgende belli oluyormus rahim tüpleri acik mi kapali mi diye..
röntgenden sonrada hamile sansin baya artiyormus duydum
Evet tüplere dolan sıvı spermin rahat gezisine sebep oluyor bundan dolayı eğer sorun yoksa 3 ay içinde hamile kalınıyor bende ise yaramadı çünkü sorun var

gec döllenme olmustur canim bazilarin hatta adet gunune denk geliyor.. yinede ilac kullanma simdi birde ani hareketlerden kacin az kalmis zaten adetine ins hamilesindini kesme
İnşallah canım inşallah sen adet olmadın dimi tatlım

İnşallah canım inşallah sen adet olmadın dimi tatlım
simdiye kadar olmadim canim tek bel agrisi var bakalim.. bende normalde adet duzensizligim olurdu. taaa 40. günlerde bile oluyordum troidimde vardi.. duzenleyici ilac kullandim ( agnus castus al ) ilk aydan etkisini göstermisti 28. gununde olmustum. en az uc ay kullanmak lazimmis. 3 ay da bitti bu ay kullanmadim ins eskisine dönmemistir. ben adetimin 13.de ovulasyon test yapmistim cift cizgiyi görmüstüm

Tatlım hamilesin kesin adet yumurtlamaya göre gelir normal zamanda yumurtlama olmuş :) seninle moral bulalım bari bizde

ins canim ya bende baya hastalik cektim o yuzden inanamiyorum hamile olsamda :) ama ins olurum sizlerde oyle.. hepinizin haberini alicam ins sabir ve dua ile.
Tatlım hamilesin kesin adet yumurtlamaya göre gelir normal zamanda yumurtlama olmuş :) seninle moral bulalım bari bizde

zor mu acaba rahim rötgeni çektirmek o kadarmuayene oldum canım ya anlamadım baakalım klomen verdi bana onu kullanacağım bakalım ne olacak

eylulde 23 yasinda olacagim. 3 yillik evliyim araliktan bu yanada bebek istiyorum
senin
eylulde 23 yasinda olacagim. 3 yillik evliyim araliktan bu yanada bebek istiyorum
senin daha çoooookkkk yeniymiş tatlım sabırlı ol bende 3 yıllık evliyim ama evlendiğimden beri istiyorum malesef ilk evlendiğimde tutmuş ama ben bilmediğim için hiç dikkat etmedim çok yeni olduğu için olmadı

zor mu acaba rahim rötgeni çektirmek o kadarmuayene oldum canım ya anlamadım baakalım klomen verdi bana onu kullanacağım bakalım ne olacak
ben çektirdim rahim filmi hiç korkma normal muaine gibi düşün romaten diye bir yerde yaptırdım 300 lira maddi anlamda bizi etkiledi ama acısız oldu en azından istersen orayla bir görüş

X