Meryem suresi okuyup hamile kalmak

inşallah hayırlısıyla burda müjdemizi veririz canım adetine ne kadar var

Merhabaa rabbim herkese bu mujdeyi almayi nasip eylesin .... Bekleyen herkesin kucagi bebisiyle dolsun.. Bende 41 meryem okudum.. Tilavet secdesinide yapiyordum.. Sukur ki mevlam nasip eyledi. Bitti gun tutunmus melegim.. Pes etmeyin asla.. Furkan suresinin son 5 ayetinide 3 kez okuyun. Bebk icin niyet edin.. Ben yaptim bunlari.. Rabbim ol dedi. Cok sukur

benim de bugün 40. günüm darısı bana canım dua et ne kadarlık evlisin

Insallah rabbim nasip eylemistir gulum 2 bucuk senelik evliyim.. Ve coook zorlu yoldanda gectim rabbim yardimcimiz olsunn
Ben de 1.5 senelik evliyim hayırlısı bakalım ben de hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı bir bebeğim olsun istiyorum sizinki de öyle olur inşaallah canım ben de sabah kalkıyorum bebek akşam kalkıyorum bebek

Bu kadar fazla takmamaya calis gercekden biraktim dedin anda rabbim cikariyor karsina hakkinda hayirlisi olsun gulumm..

Ne guzellll darisi tum isteyenlere yarabbimm.. ins saglikli kucagina nasip eylesin

Bu kadar fazla takmamaya calis gercekden biraktim dedin anda rabbim cikariyor karsina hakkinda hayirlisi olsun gulumm..
sağol kuzum inşaallah ben de aklımdan çıkarmayı çok istiyorum ama olmuyor bakalım bu ay ben de umutluyum ama bakacağız artık ALLAH'IM ol derse olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…