Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Sen ne zamandır evlisin ve hamile kalma isteyin ne zamandan?

Hiç doktora gitdin mi? Yani bu kadar zamanda hamile kalamama sorunun ne olabilir öğrendinmi?

Sonuc geldi. Pozitif 392.05. Yarin da doktorum yokmuş ya bu ne terslik

Kim korkuttu KI?
canım bildiğin o korkutanlar ben ne zaman hamilelikten umutlansam korkutuyorlar üst üste
aşılama olduğumda tüm belirtiler oluştu adetim gelmedi evet olddu dedik 4 gün öyle korkular yaşadımki resmen bi şeyin koptuğunu hissettim inşallah bu ay okutucam kendimi

hamilesindir canım gözün aydın doktora gittim sorun çıkmadı ama stresten sanırım olmuyor dua et benim içinde

InşAllah sağlıklı bir hamileliktir,inşAllah. Çarşanba gelmez artık ki,kesinleştireyim ne olduğunu :) Duam tüm bebek hasretinde olanlar içindir hep. InşAllah yakında siz de bana mutlu haberi verirsiniz. Yeter ki,düşünme,sakin ol. Bu ay umutluydum evet ama doktorum sorunlarin var diyince umudu kestim ve varsin bu ay da olmasin dedim. şimdi sonuca sevinsem mi ya ne etsem ki,şaşirdim...

tebrikler hamilesin.. Meryem suresiyle mi oldu canm

Adetden iki gün sonra internetden okudum Meryem suresiyle oluyormuş diye. 13 martda başladim. Ama bu sure ile olacak diye diyil bu surede ismi gecen sevdiklerin hatrina bize de nasip et dedim Rabbime. Daha okuyorum bakalim doktor ne diyecek.

ay sevin canım sevin ben de bu ay umutluyum ama bilemiyorum ben de umutlansam mı umutlanmasam mı bilemedim

ay sevin canım sevin ben de bu ay umutluyum ama bilemiyorum ben de umutlansam mı umutlanmasam mı bilemedim

Umut iyi de sonu hüsran olunca strese giriyor insan. Rabbime hevale et. O "ol" dedikten sonra ister stres yap ister keyf olacaktir sadece üzülmek ve stres hormonlarda sorun cikariyor. Her haliyle şükr et.

Umut iyi de sonu hüsran olunca strese giriyor insan. Rabbime hevale et. O "ol" dedikten sonra ister stres yap ister keyf olacaktir sadece üzülmek ve stres hormonlarda sorun cikariyor. Her haliyle şükr et.
canım sende içini rahat tut bize de dua et

Canim ozaman hic bekletme okut kendini gecmis olsun

Adetden iki gün sonra internetden okudum Meryem suresiyle oluyormuş diye. 13 martda başladim. Ama bu sure ile olacak diye diyil bu surede ismi gecen sevdiklerin hatrina bize de nasip et dedim Rabbime. Daha okuyorum bakalim doktor ne diyecek.
Ayyy canim ins hamilesindir.allahim Sorunsuz saglikli birsekilde kucagina almayi nasip etsin

Bhcg kadin ve erkeklerde başka hastaliklardan da yükseliyor. Bana da sorun olduğu deyildiyi için fazla umutlanmiyorum. Yine de her işi bilen Rabbimden umut kesilmez deyip benim için hayirlisi neyse onu diliyorum. Rabbim kucağımızı,ocağımızı boş koymaz inşAllah. Amin. Çarşamba günü yazacam doktorun ne dediyini. Bekleyin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…