Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Eveeet bugun sonuncu gun (41) ve adetime UC gun var ama sivilce filan cikti galiba Hamis degilimmm adet olucammmm

Kızlar ya çok üzgünüm gece yine korkuttular beni sabaha kadar karnım sökülüyor gibi ağrıdı

ALLAH yardımcın olsun canım inşaallah iyi haberler alırsın Rabbim her evi bebek sesiyle doldursun hayırlısı sağlıklı bir şekilde..

Teşekkür ederim canım. Sağlik ocağinda idrarimda pozitif cikti ama sorunlarimi anlatinca bi de kandan bakalim dediler. Saat 4 de cikacak cevabi. Heyecanliyim...

Teşekkür ederim canım. Sağlik ocağinda idrarimda pozitif cikti ama sorunlarimi anlatinca bi de kandan bakalim dediler. Saat 4 de cikacak cevabi. Heyecanliyim...
burda idrar testine bakmadılar önceki aylarda sağlık ocağına gitmiştim ben de sadece kana bakıyorlar hayırlısıyla gzel haberi alır yazarsın canım

adetin kaç gün gecikti canım yoksa gecikmeden mi test yaptın

Ayın 30 olmam gerekiyordu ama olmadim. Yani 7 gun gecmiş. Doktorum 23 martda bir kis var demistide ve smear testimde mikrop cikinca tedavi yazdi. Ben de adetimi bekleyim dedim kendi kendime. Cunki umutluydum bu ay. Bakalim kan sonucumda ne cikacak. Yazarim.

sonuç olumlu gibi gözüküyor canım benim de bugün Meryem suresinin 40. günü bugün okuyayım hayırlısıyla

sonuç olumlu gibi gözüküyor canım benim de bugün Meryem suresinin 40. günü bugün okuyayım hayırlısıyla

InşAllah bitanem. Rabbim dileyen herkese versin inşAllah. Ilk bebekten sonra çokta korkuyorum çünki kalbinin sesi daha kulağimdan gitmedi ;(

InşAllah bitanem. Rabbim dileyen herkese versin inşAllah. Ilk bebekten sonra çokta korkuyorum çünki kalbinin sesi daha kulağimdan gitmedi ;(
İçine korku koyma canım sen ferah tut hep üzüntü vermez ALLAH hayırlısıyla güzel haberi tam al sonra hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin Rabbim sabahımız akşamımız bebek oldu uya

Idrar testinde ebe "hayatim hamilesin" dedi ama o kadar beklememe rağmen sevinemedim bile. Hele bi sonucu alayim da bakalim yarin kendi doktorum ne diyecek. InşAllah hayirli sonuc soyler o da. Sabaha kadar heyecandan olani da düşürmezsem iyi.

o tutunmuşsa düşmez düşmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…