Meryem suresi okuyup hamile kalmak

İnşallah canım inşallah tez vakitte hamile kalırız ben şimdi sabah duasına başlıcam bi türlü kısmet olmamıştı sordum gerçekten çok güçlü bi duaymış rabbim inşallah okuduğum duaların çektiğim tesbihlerin hurmetine bana hamilelik bağışlar
inşaallah canım

olumsuz düşünme canım ya öyle olacaksa hastalık hiç bir şey yapmaz ben de iyiyim ders çalışıyorum işte bugün 36. gün benim de hayırlısıyla meryem suresini bitirmiş olacağım gerisi ALLAH'A kalmış
Benimde bugunle 36. gunum oluyor belirtilerin var mi ?
Bende kasik agrisi Birde yorgunluk var hayirlisi ins bu sefer bosa umitlenmem..

Benimde bugunle 36. gunum oluyor belirtilerin var mi ?
Bende kasik agrisi Birde yorgunluk var hayirlisi ins bu sefer bosa umitlenmem..
yok canım benim adetim yeni bitti diyecen bir hafta oldu bakalım nisan ayı içinde işte hamile kalabilecek miyim bilemiyorum duam bu ay bitmiş olacak adet olursam da 18 nisanda adet olmam lazım

canım walla benim ümidim yok öyle hastayımki kırmızıyı görmek istemiyorum çok ağlıyorum yaaa :KK17::KK17::KK17::KK17:
ama burdan gadriell gadriell arkadaşım çok destek oluyor moral buluyorum yinede :KK19::KK19:
moral bozmakla olmuyor canım ben de çok ağlıyorum ama o zaman olacağı varsa da olmuyor güzel şeyler düşünelim bebişe yapacağımız hazırlıkları düşünelim çok masraflı olacaklar keratalar ben artık doğum yapan arkadaşlarıma dedim küçükleri bana ayırın ne yapayım borçlarımız var biraz kar kardır demeye başladım:KK70: hehehe

moral bozmakla olmuyor canım ben de çok ağlıyorum ama o zaman olacağı varsa da olmuyor güzel şeyler düşünelim bebişe yapacağımız hazırlıkları düşünelim çok masraflı olacaklar keratalar ben artık doğum yapan arkadaşlarıma dedim küçükleri bana ayırın ne yapayım borçlarımız var biraz kar kardır demeye başladım:KK70: hehehe
:KK76::KK76::KK76:ayyy gelsinde varımı yoğumu dökmeye hazırım hepsi onun yeterki gelsin:KK76::KK76::KK76::KK76:

:KK76::KK76::KK76:ayyy gelsinde varımı yoğumu dökmeye hazırım hepsi onun yeterki gelsin:KK76::KK76::KK76::KK76:
ay kuzum olur olur ben inanıyorum müjdeleyeceğiz birbirimizi ben en geç ramazan bayramına arife gününe kadar bir hatim yapacağım o zamana kadar hamiş kalamazsak kendime dua ederken sana da ederimsen bana ismini falan da söylersin sıkma canını yani burada birkaç arkadaşım daha aklımda bebiş isteyenlerden

ay kuzum olur olur ben inanıyorum müjdeleyeceğiz birbirimizi ben en geç ramazan bayramına arife gününe kadar bir hatim yapacağım o zamana kadar hamiş kalamazsak kendime dua ederken sana da ederimsen bana ismini falan da söylersin sıkma canını yani burada birkaç arkadaşım daha aklımda bebiş isteyenlerden
ayy allah razı olsun canım yaaaaa :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

bebişlere kavuşacağızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

amin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
1.kural moral bozmak yok canlar
2.allaha devamli dua edelim belki bu sabrin karsisinda daha hayirli bir evlat verecek.
3.stres yok. stres cok etkiliyor.
Ben cevremde cok duydum ne zaman olmucak biraktim diyor o zaman hamile kalmisim. Dusunmemeye dikkat edelim ugrasalim birseylerle kizlar ins
benim bir arkadasim var sik gorustugum mesela onunda ilk denemelerinde turuyordu ama iki kez ust uste dusuk yapti ve doktor ara vermelerini istedi 6ay sonra tekrar denedi oldu. Allah ne zaman isterse o zaman veriyor. Simdi arkadas eline kucagini yeni aldi diyor ki sanki hic beklememisim diyor. Rabbim bizi sevdijlerimizle ve cocuklarimizla sinamasin belki bu cektiklerimiz ilerisindeki sikintilara karsi gelecek bilemeyiz gercekten hayirlisini dilemeliyiz.

1.kural moral bozmak yok canlar
2.allaha devamli dua edelim belki bu sabrin karsisinda daha hayirli bir evlat verecek.
3.stres yok. stres cok etkiliyor.
Ben cevremde cok duydum ne zaman olmucak biraktim diyor o zaman hamile kalmisim. Dusunmemeye dikkat edelim ugrasalim birseylerle kizlar ins
benim bir arkadasim var sik gorustugum mesela onunda ilk denemelerinde turuyordu ama iki kez ust uste dusuk yapti ve doktor ara vermelerini istedi 6ay sonra tekrar denedi oldu. Allah ne zaman isterse o zaman veriyor. Simdi arkadas eline kucagini yeni aldi diyor ki sanki hic beklememisim diyor. Rabbim bizi sevdijlerimizle ve cocuklarimizla sinamasin belki bu cektiklerimiz ilerisindeki sikintilara karsi gelecek bilemeyiz gercekten hayirlisini dilemeliyiz.
ahh o stresleri yapmasak ne iyi olur ama işte kafamızdan çıkartamıyoruz ki kuzum

Kızlarr bnde okumak istiyorum. Adetime 1 hafta var. Adetten temizlenince yapmak istiyorum. Deneyenlerin yorumu nasll

X