Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Cokmus yaa ben bal normalde yemiyorum ama.denicem ins faydasi olur. Deneyen herkesinde ins. Cok saolasin canim yatin uygulucam ve simdi yatiyorum iyigeceler canim

Merhaba canlar. Bunu şubat ayında yazmıştım. Bugün okumaya başladığımın 17.gününde hamile olduğumu öğrendim. Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Allah hepimize hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...

Benden hıc umut yok karnım okadar batıyor kı erken adet olucam moralim bozuldu bıraz

Rabbim sağ salim kucağına almayi nasip etsin insallah ... bende baslayacagim Rabbim isteyen herkese naSIP etsin inşaallah hayırlı evlatlar

Slm arkadaş lar bende yeni. Katildim aranıza bende mekkeden elma getir ttim meryem suresi okunmuş onu yedik eşim le bugün başladı m. Okumaya rabbim yüzümüzü güldür sun

Bugün benim de 19. günüm meryem suresine başlayalı bakalım ben de umutla okuyorum bekliyorum adetime de 4-5 gün kaldı adet olacak mıyım onu da bilmiyorum..

Allahtan umit kesilmez ben meryem suresini okudum 15. Gununde regl oldum esime okutuyorum. Ins bu ay pek umidliyim. Ins olur rabbim hakkimizda hayirlisini nasip eylesin. Tum bebek sahibi olmak isteyenlerede versin ins. Allahtan umid kesilmez

Bugün benim de 19. günüm meryem suresine başlayalı bakalım ben de umutla okuyorum bekliyorum adetime de 4-5 gün kaldı adet olacak mıyım onu da bilmiyorum..
Ins canim eger kalirsan bizide haberdar et sevincine.. meryem suresini okuyupta bir kisiyi bile rabbim bebek nasip etmisse bu sure vesilesiyle rabbim bizlerede nasip eylesin.. Amin

Ins canim eger kalirsan bizide haberdar et sevincine.. meryem suresini okuyupta bir kisiyi bile rabbim bebek nasip etmisse bu sure vesilesiyle rabbim bizlerede nasip eylesin.. Amin
Tabii canım haber etmem mi açtığım tüm konulara yazacağım hamileyim diye bakalım ben de Meryem Suresine başladım ALLAH hayır etsin

bende bugun doktora gittim 2GUN SONRA IGNE OLUCAM INSAALLAH DUANIZDA BANADA YER VERIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…