Meryem suresi okuyup hamile kalmak

merhaba benim arkadaşım 2 sene denedi olmadı meryem suresine başladı 41. gün bittiğinde hiç ümidi yoktu iki gün sonra hamile olduğunu öğrendi
ben üç kez başladım üçündede bir şey engel oldu yarım kaldı benim olmayacak duam hep engelleniyor her defasında böyle olur...
şimdi 10 gündür okuyorum çok şükür bi engel yok hala inşallah rabbim bebişimi yollar artık

ayyyy ins bizlerinde olur.. bugünle bende 14. günündeyim meryem suresinin... regl olmama 2 gün var ins olmam ama hamilelik belirtilerim yok. bu ay olmaysa diger ay ins hamile kalirim ins

ayyyy ins bizlerinde olur.. bugünle bende 14. günündeyim meryem suresinin... regl olmama 2 gün var ins olmam ama hamilelik belirtilerim yok. bu ay olmaysa diger ay ins hamile kalirim ins
Inşallah canım Insallah hepimiz mutlu haberler veririz

Canim senin regline ne kadar var ? beklemek cok zor :)
Ben takvımıme bakmıyorum tatlım bu ay bakınca zorla geliyor gıbı ama reglım bıttı ıkı hafta oldu Son 4 gündür çok fena göğüslerde acı var sıstı çok fena belım bacaklarımda ağrıyor erken olucam anlamadımkı

bende de öyle olmustu ama sonradan gögüs sisikligin disinda bir arada batmalar da haricinde baska belirti kalmadi. hem bu belirtiler regl belirtileride ayni zamanda. ins hamileyizdir

bende de öyle olmustu ama sonradan gögüs sisikligin disinda bir arada batmalar da haricinde baska belirti kalmadi. hem bu belirtiler regl belirtileride ayni zamanda. ins hamileyizdir
Inşallah canım ama sanmıyorum pek umıdım yok benım adet belırtım sadece karın ağrısı oluyor oda olacağım gün ciddî şiddetle oluyor ılk defa böyle belirtiler oldu hayırlısı napalım rabbim ne zaman derse O zaman olacak aşılama dan sonra hıc umıtlwnıp costurmuyorum artık kendimi sadece dua ediyorum canım

yinede ümidini kaybetme canim seninde guzel haberlerini yakin zamanda aliriz ins ..

Her ayın ilk çarşambası Meryem suresi ..
Her hicri ayın ilk çarşama gecesi ilişkiden önce meryem suresi okunur .Bu çoçuk oluncaya kadar her hicri ayın ilk çarşambası devam edilir.

internette buldum bunu

Her ayın ilk çarşambası Meryem suresi ..
Her hicri ayın ilk çarşama gecesi ilişkiden önce meryem suresi okunur .Bu çoçuk oluncaya kadar her hicri ayın ilk çarşambası devam edilir.
internette buldum bunu
bende okumustum o yuzden ben meryem suresine carsam gununden basladim. ama 41 gün devam ins.

Bende çarşamba başladım canım okumaya bunu görünce Ilginc geldi adet olucam galiba
Daha yarisina bile gelmedik bu ay olmazsa onumuzdeki ay insallah.. Bende normalde duzensiz adet goruyorum ve bitkisel ilac kullandim ilk kullandigim ay 28sinde olmustum. Onu bu ay yarisina Kadar kullanabildim cunku hamileyken kullanilmiyormus die yarida biraktim. Bugun olmam lazimdi ama acaba sind duzensize mi girdi ilaci biraktim ondan mi kafam karisik.
Hastayimda vucut isimada bakamiyorum o yuzden Heyse beklicem Artikel

bitkisel şeyler çok etkiliyor canım ben o yüzden kullanamıyorum ben bu ay bal tarçın çörekotu kullandım hayırlısı rabbim inşallah yüzümüzü güldürür

Herkese mrb..bnde okudum 41 gün adet oldugum zamanda anneme okuttum hamile kalamadm ama olsun muhakkak bi faydasi olmustr bnde hissedemedgim veya bilmedigim..okuyun arkadslar muhakkak faydasini görürsünz insallah Allahn izniyle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…