Meryem suresi okuyup hamile kalmak

CANIM SIZIN SORUNUNUZ NE?

Banada dr hiç bir sorun yok dedi ama olmuyor 4. Ayda tedaviye başladım iğne tedavisi 4 kez hamilelik testi geçirdim çıkmadı rabbim elbette vaktini zamanını bekliyor şimdide tüp bebek denicekler ama şekerimin düzene girmesini bekliyoruz hayırlı zamanda hayırlısı olur inş rabbim kimseye evlat özlemi taddırmasın tez zamanda tümümüze hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inş

Sen 1 yildir kendimiz deniyoruz olmuyor o nedenle tedaviye basliycaz demistin diye hatirliyorum
Sana test yapmadan hemen klomen mi verdi
Hsg cekindin mi daha once
Esin test yaptirdi mi

Sen 1 yildir kendimiz deniyoruz olmuyor o nedenle tedaviye basliycaz demistin diye hatirliyorum
Sana test yapmadan hemen klomen mi verdi
Hsg cekindin mi daha once
Esin test yaptirdi mi
Hsg cektirmedim... esim test yapti degerleri iyi dedi doktor. Bana hormon testi de yapti o da normal cikti... dun doktora gittim iki yumurta var dedi. catlatma ignesi vurdu yarindan itibaren de progestan a baslicam... 14 gun sonra da kan testi yaptir dedi... ben de ne dediyse yapiyorum Allah gonlumuze gore verir İNŞALLAH... isten cik doktora kos eve yetis .... bu surec insani cok yoruyo... sigarayi gunde yarima dusurdum kilo aliyorum hormonlar yuzunden fenalardayim anlayacagin...

Ben de ayni yollardan gectim canim hsg yi cok sonra istedi dr gorduki sorun var ameliyat oldum sonra. Tam emin olmadan insanlara dayiyolar ilaclari doktorlar. Bosa ilac ictigime mi yanayim bosa zaman gectigine mi.. yani demek istedigim sebebi yoksa ve olmuyorsa bakilmasi gereken herseye baktir oyle ilac al ve bekle derim
Beni sorarsan hala bekliyorum ama biliyorum ki suanda hersey normal. Yapacak bisey yok. Gerisi kader kismet.

Canim benim artik takmiyorum ben ya doktor bisey diyo yapiyorum. Sonucta verecek olan Allah. Biz naparsak yapalim. Doktor naparsa yapsin... sonuc degismiyor. Duadan vazgecmeyelim Rabbim hayirlisini verecektir İNŞALLAH...

Canim benim artik takmiyorum ben ya doktor bisey diyo yapiyorum. Sonucta verecek olan Allah. Biz naparsak yapalim. Doktor naparsa yapsin... sonuc degismiyor. Duadan vazgecmeyelim Rabbim hayirlisini verecektir İNŞALLAH...
Amin insallah.
Bi de ben takmasam iyi olacak sonuc ama olmuyo napim cikaramiyorum ki aklimdan

Benim de aklimdan cikmiyor ama ölümlü dunya yarin ölsek daha buyuk sorunlarimiz oldugyap tedavi de olunu gorucez amaan bosver... elinden geleni yap duani et tedavi de ol tabi peygamberimiz tedavi olunuz diye tavsiye etmis. Ama gerisi takdir i ilahi... kimse ne oldurabilir ne öldürebilir... bosver gülüm... sabir cennet anahtaridir sabir onemli...

Allahım sağlık versin arkadaşlar benim birde hastalık sorunum var sadece tedavi dr gitsem iyiya böbrek kliniğinde de herzaman kontrol altında olmam lazım böbrek nakli oldum 3 senelik evliyim hiç korunmadık olmuyor sorun da yok kaç ay yumurtalarım canlansın diye iğne vuruldum çatlasın diye vuruldum en son ay günde üçe çıktıydı iğne sayısı rabbimdem ümüdimi kesmiyoruö duaya devam

Dunya dua uzerine kurulu... duayacdevam Rabbimin hazinesi bol çok şükür...

1.5 yıllık evliyim bizde çok istiyoruzbirevladımız olsun ..bu ay aşılama yaptırdık ..bugün 12. günüm bu haftasonu adetim inşallah olmam..bende okumaya başladım inşallah Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsindualarınızı bekliyorum.

yanı sorun derken rahatsızlıgını z nedir bebek olmama sebebi?
Bir sorun yok ki... esim test yapti ben yaptim... bir tek hsg cektirmedim... onun disinda yumurtlamada rahimde hormonlarda hicbisi yok ... vermeyen Allah vermiyor. Duaya devam :)

Ben dogum aninda okutturmustum! hamilelikdede cocugun guzel huylu olmasi icin okumustum, bi arkadasimda doguma giderken okumustum ama hamile kalmak icin okundugunu bilmiyorum
Allah dualarini kabul etsin insallah

Bende dün basladım Rabbim hayırlısını nasip etsin. Ama hastalanınca nsl olacak bilmiyorum 41 gün yazmıslar ara vermemek gerekmiş. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…