Meryem suresi okuyup hamile kalmak

arkadaslar ıyı aksamlar,
bırsey sormak ıstıyorum bılgılendırırsenız cok sevınırım meryem suresı gunde bırden fazla okuyabılıyor muyuz hergun 1 tane mı okumak gerekıyor daha kısa surede bıtırmek ıcın bırden fazla okunabılıyor mu???

Kizlar bende araniza katilabilir miyim 1, 5yillik evliyim 9aydir ugrasiyouz bir kez asilama oldu ama sonuc negatif...uzerinden iki ay gecti hala olmuyor esimde kucuk bi sikinti var insallah dualri da takviye yaparak rabbim bize hayirli saglikli evlatlar nasip eder

Kizlar bende araniza katilabilir miyim 1, 5yillik evliyim 9aydir ugrasiyouz bir kez asilama oldu ama sonuc negatif...uzerinden iki ay gecti hala olmuyor esimde kucuk bi sikinti var insallah dualri da takviye yaparak rabbim bize hayirli saglikli evlatlar nasip eder
canım merhaba nasılsın beraber merye m surresine başlaylım mı adet olunca birbirimizn yerine okuruz

merhaba kızlar, ben de geçen ay başlamıştım okumaya ama 41 gün devam edemedim. şimdi hamile kalanları duyunca aşka geldim:KK16: tekrar okumaya başlayacağım inşallah.
evet kızlar 41 gün okunacak ve 58. ayet secde ayeti, onu da okuduktan sonra yapacaksınız. tilavet secdesinin nasıl yapılacağını arkadaş önceki sayfada yazmış. anlamadığınız bir yer varsa yardımcı olabilirim, bu konular hakkında az çok bilgi sahibiyim..Rabbim hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah.
güzel sonuç alanlar buraya yazsın ki bize umut olsunlar:emir_bebek:

her gün bu tilavet secdesi yapılacak mı?

merhaba arkadaşlar meryem suresinin hikmetini görenlerden biriside benim ..38 e gelmiştim ki 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim :) Rabbime şükürler olsun .inanın ve içten okuyun inanın Allah uzatılan elleride yapılan dualrıda asla boş çevrmiyor..Rabbim hepinizin dualarını kabul etsin inşallah ..sizinle paylaşmak istedim ..

bende duydum canım çok iyi geliyomuş allah inşş nasip eder :26:

41 gün boyunca okunacakmış ben öyle yapıyorum bugün 34 gün oldun az kaldı hayırlısyla her gün okuyorum :KK68:

bide ben ramazan ayında 4 cuma üst üste 1000 defa ya evvel okudum ayrıca 707 kez ya varis okudum...illa ki ramazan ayın da okunacak diye bi kuralı yok

şimdi meryem suresini bitirip 4444 kez salat-ı tefriciye okuyacağım bu dua da çok iyi geliyomuş :KK34: yer gök dua üstüne kurulu rabbim inşş emeğimizin karşılığını verir

uamrım işine yarar canım :KK34:
merhaba bende meryemsuresini okuyorum siz okuduktan sonra hamıle kaldınız mı? ayrıca 4444 salatı tefriciye de okuyorum merak ettim

Merhaba canlar. Gebelik niyetiyle okuyacağım ben de Allah'ın izniyle. Meryem Suresi'nin tamamı mı okunuyor belli ayetleri mi? Sayfaları inceledim ama anlayamadım?

Allah senden razı olsun rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inş :KK37:
Amin canım benim amiiin cümlemizden inşallah. Çok şükür 4 gündür okuyorum. Bebeğim olur mu olmaz mı bilemem ama ruhsal rahatlama sağlıyor dua...

Merhaba canlar. Gebelik niyetiyle okuyacağım ben de Allah'ın izniyle. Meryem Suresi'nin tamamı mı okunuyor belli ayetleri mi? Sayfaları inceledim ama anlayamadım?
41gün boyunca günde bir tane okuyacaksınız. Hiç ara vermeyeceksiniz. Hastalandığınız zaman sizin yerinize bir başkası okuyacak. Eşiniz yada anneniz gibi..
birde yapabilirseniz tilavet secdesi yapacaksınız.
Şimdiden allah kabul etsin

41gün boyunca günde bir tane okuyacaksınız. Hiç ara vermeyeceksiniz. Hastalandığınız zaman sizin yerinize bir başkası okuyacak. Eşiniz yada anneniz gibi..
birde yapabilirseniz tilavet secdesi yapacaksınız.
Şimdiden allah kabul etsin
Çooook teşekkür ediyorum :)

arkadaslar bende yeni uye oldum, uzun zamandir bu siteye giriyordum. bende cocuk sahibi olamak isteyenlerdeniy.. allah isteyen herkese nasip eylesin.
bende meryem suresini okuyorum ve duaya guveniyorum 11. gunundeyim. 4 aydir bebek istiyoruz, ins bu ay olur.

X