Meryem suresi okuyup hamile kalmak

kızlar bende meryem suresi okudum, onun dışında 4444 tefriciye 1000 munciye... ve başka dualarda okumuştum. isteyenlere özelden yazabilirim.
slm cnm banada yazarmisn o dualari simdiden Allah razi olsun hayrlisyla kucagina al

Slm arkadaslar bende dün basladim bir tanidigimiz meryem ana otu gerirmis dün islattim bir parcasinida üzerimde bulunduruyorum ama tam olarak neyapacagimi bilmiyorum dün gece meryem süresini okudum iki rekat namaz kildim duami ettim ama devamini bilmiyorum

Lütfen yardimci olurmusunuz rabbim cümlenizin duasini kabul etsin ve en kisa zamanda o güzel haberi almamizi nasip etsin aminnnnn

nihat hatipogluna sormustum oda bana meryem suresini oku demisti tilavet secdesini anlamadim bi turlu yanlis yapmaktan korkyorum

mrb arkdslar bn 2 kere 41meryem okudum 2.sinin 39 undayim hergun 1tane okuyosunz tilavet secdesi ise niyet edip allahuekber diyerk secdeye gidiyosn 3 subhanerabbiyelala diyerk 1 secde yapiyosun sonra kalkip bn ellerimi acip ayakta semi ana ve at'ana gufraneke rabbiyel ve ileykel masir. diye duasiniokuyp bityo hani bnm bildgm bu umarim dogrudur

Tsk ederim bilgilendirdigin icin hijyenik yeniden baslayacagim peki meryem ana otunun suyunu icmem gerekiyor mu? Bilen var mi aranizda?

Hamile kalamayıp düşük yapan kişiler için , Meryem suresinin 5-15. ayetleri yazılıp zemzem suyuna konulur, yazılar o suda silininceye kadar bekletilir ve o sudan bu ayetler okunarak içilirse Bi-iznillah murad gerçekleşir.
.Bir kadın hamile kalmak isterse, hayızdan yıkandığı zaman Meryem Suresi 19,21 ve 22. ayetleri ile Yasin Suresinin 82-83 ayeti kerimelerini yazar, zemzem suyunda yazılar çıkıncaya kadar bekletir ve o suyun şifa vereceğini Allah’ Teladan ümit ederek içerse, Allah’ın izni ile hamile kalır..Kolay doğum yapmak isteyen hamile bir kadının, bu sureyi çokça okuması ile bi-iznillah doğumu kolay geçer..
Yaziyi yazip zemzem suyuna biraktim ama silinmedi hala 2 ay oldu daha erken mi
Bu sekli ile iceyimmi suyu yoksa beklemeli miyim

Ben bir hanima okutturdum 41 meryem suresi 2 ay oldu hala tik yok. Allah vakti saati gelince verir herseyi...napalim kader

Ben de okumustum 1 ay once bitti bende de henuz bisi yok

Duaya devam... ama ben artik sebepsiz infertilite sebebiyle tedaviye de basladim. 1 sene oldu artik tedavi adina birseyler de yapma zamani geldi. Herseyin elbet vakti saati var ama Peygamberimiz tedavi olmamizi tavsiye etmis. Allah hayir dualarimizi kabul eder İNŞALLAH...

Duaya devam... ama ben artik sebepsiz infertilite sebebiyle tedaviye de basladim. 1 sene oldu artik tedavi adina birseyler de yapma zamani geldi. Herseyin elbet vakti saati var ama Peygamberimiz tedavi olmamizi tavsiye etmis. Allah hayir dualarimizi kabul eder İNŞALLAH...
Cok iyi etmissin ben de gidicem dr.s sen nasil bi tedaviye basladin cnm

Cok iyi etmissin ben de gidicem dr.s sen nasil bi tedaviye basladin cnm
Doktor klomen verdi adetin 4.gununden basladim gunde 2 defa 5 gun bir de her ihtimale karsi 2 haplik bir enfeksiyon gibi birsey ilaci acitron sanirim. Hem esim hem de bnm icin. Tahlile gerek yok biz o hastalik varmis gibi tedavi ediyoruz dedi. Sonra klomen bittikten 1 gun sonra kontrole gittim 1 yumurtam olmus 14.7 onu buyutmek icin fostimon verdi 2 gun kalcadan vuruldum dun bitti bugun de tekrar kontrol var. Bakalim yumurta buyumus mu.... kontrolden sonra anlatirim artik...

X