meryem suresi okuyanlar buraya

yok cnm 41 gün hiç ara vermeden okuycaksın sen adetlenince başkasına okutucaksın bu şekilde 41 gün okuncak cnmm

benimde eşim gölcük ihsaniyeli ben izmit merkezden cnm şuan nerdesin peki cnmm

yok cnm 41 gün hiç ara vermeden okuycaksın sen adetlenince başkasına okutucaksın bu şekilde 41 gün okuncak cnmm

benimde eşim gölcük ihsaniyeli ben izmit merkezden cnm şuan nerdesin peki cnmm

anladım canım şimdi.. hadi hayırlısı ozman. hastalığım bittikten sonra başlarım bende inş.. hemşeriyiz demek eşinle. batmandayım canım ben eşim burda görev yapıyo..

anladım canım şimdi.. hadi hayırlısı ozman. hastalığım bittikten sonra başlarım bende inş.. hemşeriyiz demek eşinle. batmandayım canım ben eşim burda görev yapıyo..

başla cnm inş. şifa olurr hımm bizdee 1 ayı geçtii şanlıurfaya geldik eşimin işi sebebiyettiylee

selam kızlar ben de varım
19. yu okudum bugün allah kabul etsin inşallah hepimizinkini de
şu mübarek günler yüzü suyu hürmetine tez vakitte hepimiz ve tüm bebek isteyenler hayırlısıyla sağlıkla bebeğine kavuşsun inşallah

slm kızlar bu konu buraya taşınmış

aa konum taşınmışş hiç haberim yokk bende arıyorum bulamıyorum

slm cnm allah kabul etsin inş şifa olur benimde 32. günüm bugün adet olma zamanımdı daha olmadım niş. bebişim vardır da olmam bekliorum geçen ay 11inde olmuştum normalde 3 gün öne gelir hep ama arada düzensizlikler oluyo

Selamlar Hanımlar,

Ben de meryem suresini 3 gündür okuyorum ...ama hiç tilafet secdesi yapmadım...yeni baştan mı başlamam gerekiyor bu durumda???

Rabbim ins en hayırlı vakitte isteyenlere hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin...

slm cnm hoşgeldinn bence tekarar başlamana gerek yok 3 günlük secde yi bir seferde yap sonra devam et

kızzlarrr ben hastalandımm bu ayda olmadı malesefff hakbuki bu ayda çok çok umutluydum ama nasip herşeyde vardır bir hayır

kızzlarrr ben hastalandımm bu ayda olmadı malesefff hakbuki bu ayda çok çok umutluydum ama nasip herşeyde vardır bir hayır

mrb eslemcim beni hatırladınmı ?=) senden bi isteğim olcak ben meryem suresini okuyorum eylül 6 dan beri bugun yarın hasta olabilirim inş. olmam ;9 eğerki olursam baa meryem suresi okrmusun :S çvremde kimseye sölemek istemedim ...

ben de bugün başlıyorum allahın izniyle.4.tüpbebek denemem olacak.inşallah bu hasret biter artık.

cnmm benimm kusura bakmaaa msjını görmedimm çok üzüldüm yaa hastalandın mı acaba merak ettimm

Bende meryem suresini okudum hasta oldugum zamanlarda ablama okuttum ama okuyunca su sisesine ufledim esim ikimiz hergun ictik ve bitti. Iste bir ay falan oldu halen tik yok rabbime cok dua ediyorum artik umudum kalmadi gibi bosvermeye basladim 6 bucuk ay oldu evleneli belki cok degil ama bana gore uzun yillar evliymisim gibi geliyor hatta arkadasim benden 1 gun sonra evlendi kiz su an 3 aylik hamileymis acayip zoruma gidiyor ama ben yinede sabrediyorum ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…