meryem suresi okuyanlar buraya

hangi ayetleri okuypsun cnm bende birinde şey duydum meryem suresinin ilk sayfasını 99 kere okumuş hamile kalmış seninkide ölemi acaba :44::44::44:

hee dikiş varsa sakın girme ilişkiye bide patlar filan daha büyük sorunlar olur bazı doktorlar ilişki yasağı koymaya bayılıoo cnm ben laparoskopi oldum karnımdan yani 2 tane dikişim vardı hiç bi sorunum yoktu doktor tam 40 gün ilişki yasağı koydu şok oldum alttan dikişim filan hiç bişeyim yoktu sonra kendi doktoruma sordum yok daha neler dedi doğum mu yaptın alttan mı ameliyat oldun 40 gün de neymiş 1 hafta yeter dedi sen kendini ne zaman iyi hissedersen yap ama kendini zorlama dedi bende 10 gün beklemiştim cnmm:KK52::KK52::KK52:

Gecmis olsun canim dedigin gibi drlara da guven kalmadi ki insan tedirgin oluyo... Bugün dr a gidip sordum neden iliskinin yasak olduğunu. Dikislerden degilmis enfeksiyon riski olabilir bi sure beklemekte fayda var dedi.. beklitcez bakalım rabbim hepimize hayirlisini versin ins :KK16:

Son düzenleme:
hangi ayetleri okuypsun cnm bende birinde şey duydum meryem suresinin ilk sayfasını 99 kere okumuş hamile kalmış seninkide ölemi acaba :44::44::44:

Canım ben Meryem Suresinin tamamını okumaya çalışıyorum. Birde Enbiya Suresi 89. ve 90. ayetlerini okuyorum. Tavsiye ederim. Anlamı çok güzel.

ben tok gitmiştim canım rahim filmine özelde oldu benimkide anestezi almadım almayada gerek yok bence adet sancısından biraz fazla bir sancı hissediyorsun o kadar 10 dk. bile sürmüyor sonra kalkıp giyinip gidiyorsun ama benim rahim filmini çektirdiğim gün bi kaç saat sonra ok fena sancım olmuştu belimde kasıklarımda falan.o da verdikleri ilaçtan dolayı ağrı kesiciyle geçiyor ama korkma yani :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bende panik atak var ya dayanabilirmiyim bilmiyorum 4 gün sonra adt olaacam artık bayramdan sonraya kalır zaten umudumda kalmadı bunuda çektireyim bakalım sonuç ne olacak

bende panik atak var ya dayanabilirmiyim bilmiyorum 4 gün sonra adt olaacam artık bayramdan sonraya kalır zaten umudumda kalmadı bunuda çektireyim bakalım sonuç ne olacak

Canım bu rahim filmi meselesi bünyeden bünyeye değişiyor. . Dayanabileceğinden eminsen anestezi alma.. ben anestezili yaptirdim iyi ki de oyle olmus.. yoksa dayanabilecegimi sanmiyorum. Dr alttan muayene ederken bile çok kasiliyorum aciyo.. bi de o aletler falan hic goze alamadım. Iyiki de boyle olmuş., bi uyudum uyandigimda hersey bitmisti bacaklarım ve belimde müthiş bi ağrı vardı. Ağrı kesici yaptılar hemen geçti zaten.. bi de rahim filmi cekildiği esnada rahim ağzında ufak bi yırtılma olmuş dikiş atmislar. Valla uyanik olsaydım o an eminim inanılmaz endiselenirdim.. fikir senin kuzum ins sorunsuz cektirirsin ve sonucun da iyi cikar.. en kisa zamanda anne adayi olman umidiylee...

kızlllaaaarrrrr bu gün uyandığımdan beri ilk defa göğüslerimde acı hissediyorum adet öncesi hiç olmazdım bölee uçlarını elleyemiorum çok acıo adetime 5 gün kaldı psikolojik olkucağını hiç zannetmiorum çünkü daha önce hiç böle olmamıştım ve tuhaf bi şekilde miğdemde başlayıp yemek boruma kadar yanıorum acaip bişi sanki çok acı bişey yemişimde yanıorum gibi ayy niye oldum ki böle acep :44::44::44::44:

kızlllaaaarrrrr bu gün uyandığımdan beri ilk defa göğüslerimde acı hissediyorum adet öncesi hiç olmazdım bölee uçlarını elleyemiorum çok acıo adetime 5 gün kaldı psikolojik olkucağını hiç zannetmiorum çünkü daha önce hiç böle olmamıştım ve tuhaf bi şekilde miğdemde başlayıp yemek boruma kadar yanıorum acaip bişi sanki çok acı bişey yemişimde yanıorum gibi ayy niye oldum ki böle acep :44::44::44::44:

canım bak hamileligin ilk belirtilerini gögüsler veriyo yani benim öyle oldu ve ucları inanılmaz acıyo sonra ise o acı damarlara dogru yayılıyo yanmaya gelince hamileliktede mide yanması çok oluyo ilk zamanlar ve duyduguma göre son zamanlar rabbim gönlüne göre verir inşallahh:KK54:

canım bak hamileligin ilk belirtilerini gögüsler veriyo yani benim öyle oldu ve ucları inanılmaz acıyo sonra ise o acı damarlara dogru yayılıyo yanmaya gelince hamileliktede mide yanması çok oluyo ilk zamanlar ve duyduguma göre son zamanlar rabbim gönlüne göre verir inşallahh:KK54:

nikiyycim hoşgeldin nasılsınn nasıl gidio hamilelik amin cnm inş. tuhaf bi acı şimdiye kadar hiç olmamıştı inş. hamilelik belirtisidir :KK49::KK49::KK49:

nikiyycim hoşgeldin nasılsınn nasıl gidio hamilelik amin cnm inş. tuhaf bi acı şimdiye kadar hiç olmamıştı inş. hamilelik belirtisidir :KK49::KK49::KK49:

hoşbuldum kuzum hamileligin şu an güzel günlerini geciriyorum ilk zamanlar çok kötüydü ama şükür bitti o günler sadece bacagıma giren kramp beni çok zorluyo o kadar. canım ilk defama gögüs ucların sızlıyo yoksa öncedende böyle bişey oluyomuydu

hoşbuldum kuzum hamileligin şu an güzel günlerini geciriyorum ilk zamanlar çok kötüydü ama şükür bitti o günler sadece bacagıma giren kramp beni çok zorluyo o kadar. canım ilk defama gögüs ucların sızlıyo yoksa öncedende böyle bişey oluyomuydu

allahj sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm evet ilk defa oluyo herkesten duyardım adet öncesi acı olduğunu filan çok şaşırırdım çünkü bana hiç olmadı şimdiye kadar sade biraz şişerdi o kadar

ne kaynatıyonuz kızlaarrr :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

allahj sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm evet ilk defa oluyo herkesten duyardım adet öncesi acı olduğunu filan çok şaşırırdım çünkü bana hiç olmadı şimdiye kadar sade biraz şişerdi o kadar

rabbim tez vakitte sanada nasip eder bitanem. hayırlı haberini bekliyorum canım. :KK49:

slm kızlarr uzun bi aradan sonra ben geldimmmm :KK42::KK42::KK42:

kızlar ben izmitte memleketimde evliydim biliyosunuz şimdi eşimin doğu görevi sebebiyle şanlıurfaya geldik bir ay oldu taşınma faslı falandı filandı uzun zamandır giremiorumm :KK14::KK14::KK14:

izmitte çok kere başlamıştım meryem suresine ama benim ailem eşimin ailesi akrabalar komşular yoğunluktan hep iki üç gün sonra bırakıyodum şimdi burda başladım allahın izniyle bugün 20. günüm hep evde olduğum için devam edebiliyorum adetimede 10 gün filan var :KK49::KK49::KK49:

tabi inş. olmamdaaa bu sefer çooook ümitliyim inş. bu sefer olcak ekimde evlilik yıldönümüm inş. 3. seneme hamile girerimm :KK49::KK49::KK49:

aranızda meryem suresini okuyanlar varsa birbirimize destek olalım dua edelim inş. herkesss hamile kalırrrr :KK49::KK49::KK49::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
selam canm allah insallah dualarımızı kabul eder birbirimize dua edelim bakalım ne zamn nasip olucak..

slm kızlarr uzun bi aradan sonra ben geldimmmm :KK42::KK42::KK42:

kızlar ben izmitte memleketimde evliydim biliyosunuz şimdi eşimin doğu görevi sebebiyle şanlıurfaya geldik bir ay oldu taşınma faslı falandı filandı uzun zamandır giremiorumm :KK14::KK14::KK14:

izmitte çok kere başlamıştım meryem suresine ama benim ailem eşimin ailesi akrabalar komşular yoğunluktan hep iki üç gün sonra bırakıyodum şimdi burda başladım allahın izniyle bugün 20. günüm hep evde olduğum için devam edebiliyorum adetimede 10 gün filan var :KK49::KK49::KK49:

tabi inş. olmamdaaa bu sefer çooook ümitliyim inş. bu sefer olcak ekimde evlilik yıldönümüm inş. 3. seneme hamile girerimm :KK49::KK49::KK49:

aranızda meryem suresini okuyanlar varsa birbirimize destek olalım dua edelim inş. herkesss hamile kalırrrr :KK49::KK49::KK49::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:[
merabalar canım yenni üye oldum.. başlığın dikkatimi çekti.. bende uzun süredir bi bebiş bekliyorum ama malesef üzüyo beni henüz daha gelmeden yavrum :) bu meryem suresi ne için kaç defa okumak lazım daha detaylı bi bilgi verebilir misiniz? buarada hemşeriymişiz inş. rabbim tüm isteyenlere nasip eder bekledikleri bebişlerini....

Canim ins güzel şeylerin habercisidir :KK62: :KK64: Rabbim hakkinda hayirlisini versin inş :KK16:

kızlar merhaba bende meryem suresine başlıycam nasip olursa bişey sormak istiyorum tilavet secdesini hergün mü yapıyoruz 1 kere mi bunu anlamadım araştırdım bulamadım da bilgisi olan var mı?

kızlar merhaba bende meryem suresine başlıycam nasip olursa bişey sormak istiyorum tilavet secdesini hergün mü yapıyoruz 1 kere mi bunu anlamadım araştırdım bulamadım da bilgisi olan var mı?

Merhaba canım hosgeldin... tilavet secdesi her meryem suresini okuduğunda yapman gerekiyor. Rabbim kabul etsin dualarimizi :KK16:

merabalar canım yenni üye oldum.. başlığın dikkatimi çekti.. bende uzun süredir bi bebiş bekliyorum ama malesef üzüyo beni henüz daha gelmeden yavrum :) bu meryem suresi ne için kaç defa okumak lazım daha detaylı bi bilgi verebilir misiniz? buarada hemşeriymişiz inş. rabbim tüm isteyenlere nasip eder bekledikleri bebişlerini....

hoşgeldin cnmmm allahım en kısa zamanda sanada nasip etsin inş. bebişini bizim sıpalar çok nazlı cnm annelerini de üzüolar hele bi gelsinlerde biz onları bol bol ısırmasını bilirizz :KK1::KK1::KK1:

meryem suresini 41 gün boyunca okumak gerekiomuş cnm çok kişiden duydum şifa olmuş inş. sanada banada diğer okuyanlarada şifa olurr :KK14::KK14:

aaa ne güzel izmitlimisin sende cnmm:44::44:

Canim ins güzel şeylerin habercisidir :KK62: :KK64: Rabbim hakkinda hayirlisini versin inş :KK16:

ayy cnm inş.. bu gün geçti ama dün dokunamıodum bile :26::26:

cnm benimde kafam karışıktı bu konuda geçen gün mustafa karataş hocaya birisi sordu aynı soruyu secde olan yerde hemen secde yapmak gerekiomuş yani her okuduğunda yapılması gerekiomuş cnmm:KK53::KK53:

kimse yokmu meryem suresini okuyan yalnızmı bırakıosunuz beniii :KK14::KK14::KK14::KK14:

:14 bak geldim hemde meryemimle .dddddddd 1 ay oluo meryemimle sznle meryem suresini okuyarak dua edelim inşaallah. ufg bnde 1 sene olmadı urfadaym ama alışamadm buralara vallah ist. snra çok zor buraları.. rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin.

:14 bak geldim hemde meryemimle .dddddddd 1 ay oluo meryemimle sznle meryem suresini okuyarak dua edelim inşaallah. ufg bnde 1 sene olmadı urfadaym ama alışamadm buralara vallah ist. snra çok zor buraları.. rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin.

hoş geldinn cnmm benimde nerdeyse bir ay olcak meryem surem 4 güne kadar hastalanmam gerekio inş. olmam da :KK50::KK50:

şanlıurfanın neresindesin cnm ben birecikteğim evet bende kocaelinden geldim orasınında ist.dan farkı yok ordan sonra burası gerçekten zorluo buralı olan arkadaşlar bize kızmasın amaa :KK9::KK9: benimde 1 ay filan oldu geldiğim daha ben çok yeniyimm

X